Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gość Kinga
Witam maramara-odpowiem ci na pytanie, które mi zadalas i już zmykam stąd gdyż nie jestem tu mile widziana. Na Dukanie byłam sześć lat temu, osiagnelam upragnioną wagę, czyli 65 kg a zaczynałam dietę z 77kg. przeszłam wszystkie fazy i waga się utrzymywała, aż do zeszłego roku kiedy to zaprzestalam proteinowych czwartków. Efekt-przybyło mi 7kg. 12 lutego zaczęłam znowu, ale wynik marny-do dziś ubyło 3, 40. kg Wiek też robi swoje-mam 46 lat, ale może uda się pozbyć jeszcze trochę tego nadbagazu. Dzięki ci za dobre chęci, ale nie wchodzę tam gdzie mnie nie chcą. Życzę wam dużych spadków wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Jestem,jestem. Na razie się nie ważę bo nie chce się zniechęcic. Dziewczyny czy wy ćwiczycie np rowerek stacjonarny. .? Jakoś mi idzie ale są dni że ciężko mi wytrzymać najgorzej wieczorem i w głowie ciągle zjedz coś nie przytyjesz. . Ale ja jestem twarda i wy też i damy radę.. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia to mnie nie kusi. Staram się robić smaczne i niemonotonne posiłki. Dziś np zjadłam sobie serniczek z galaretką. Oczywiście według zasad Dukana. Pycha, nawet narzeczony był zachwycony. A jeśli chodzi o ćwiczenia to ćwiczę dosyć dużo. 2/3 razy w tygodniu trampolina, 2/3 razy w tygodniu tyłek i nogi i 3 razy w tygodniu górne partie- klatka, brzuch, barki, plecy, ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja niestety nie ćwiczę,chociaż może by się przydało.Pomału od wieczornego jedzenia się odzwyczajam i coraz rzadziej sięgam po przekąski ale jak już mnie dopadnie to zawsze mam w lodówce podroby.Majka ta twoja pizza rewelacja.Zrobiłam sobie z połowy składników ze względu na ilość otrąb i na patelni 24 cm bo mój piekarnik szwankuje i wyszła rewelacyjna.Dzisiaj też sobie nie odmówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Hej dziewczyny. Wpis z rana gdzieś uciekł tak więc witam się jeszcze raz. Na dbanie byłam pod koniec zeszłego roku, ubyło 6 kg a rodzina na święta była zachwycona. Przerwa miała być do nowego roku jednak kłopoty ze zdrowiem zmusiły mnie do przedłużenia tego czasu ;( tak więc dziś wróciłam do diety. Waga startowa to 62.3 a cel to okolice 50 kg :) cieszę się że znów tu jestem bo ta dieta dodaje mi skrzydeł :D Na śniadanie wypiłam dużą kawę ze slodzikiem i mlekiem, teraz późny obiad placuszki z tuńczyka ( puszka tuńczyka 130 g po odsaczeniu i dwa serki wiejske)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze na śniadanie do kawy jajecznica :p zapomniałam dodać Macie może jakiś przepis sprawdzony na kurczaka? Mam z nim problem (od zawsze) , strasznie nie lubię suchego mięsa a nie mam pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pola, robisz takie wielkie przerwy między posiłkami czy to przypadek? Sprawdzonego przepisu na kurczaka nie mam, bo dla mnie nieważne co by się z nim przed smażeniem zrobiło i tak zawsze jest za suchy. Ja kroję sobie zawsze w taką większą kostkę, przyprawiam (jak mam czas to odstawiam, żeby się przegryzło), smażę i po prostu dorabiam do tego jakiś sosik.. czosnkowy, musztardowy, curry lub z serka wiejskiego. Tylko tak jestem w stanie zjeść kurczaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mam takie przerwy ze względu na uczelnie ale w połowie zajęć (zapomniałam napisać) pije kefir żeby nie skręcalo mnie z głodu :p od kolejnego tygodnia będę robiła sobie dukanowe bułeczki na uczelnie jak wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja robiłam pizze sama na dniach protein i nie wyszła smaczna.Jednak ten kurczak zbyt suchy i nie przypadła mi do gustu.Jak mój mąż robił z warzywami to dał tam pomidor,pieczarki,szynka z kurczaka trochę brokuła smażonego i na sam koniec jajo :0 Pyszna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm, o brokułach nie pomyślałam ;) ja wczoraj zrobiłam z samą smażoną cebulką. Nie najadłam się, zabrali mi prawie całą :D Jutro ważenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak.Jutro ważny dzień :) Mam nadzieję że Anna też o tym pamięta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się miałam ważyć trzeciego, ale stwierdziłam, że skoro mamy się ważyć co 10 dni, to i tak będę trafiać na czas kiedy będę opuchnięta przez miesiączkę, a więc trudno. Będę się ważyć razem z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Hej hej :D witam się z rana przy kawie :D Mogę się dołączyć do wspólnego ważenia? Ja na uderzeniowce chce ważyć się codziennie ale potem to już napewno chociaż co tydzień więc te 10 dni byłoby idealnie. Jeszcze dwa dni fazy pierwszej. Jak narazie trzymam się świetnie. Waga rano pokazała 60.8 więc jest super :) na fb znalazłam przepis na sałatkę z kurczaka z jajkiem to chyba będzie mój dzisiejszy obiadek ;) Trzymam z nas kciuki :) Miłego i dukanowego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś kurczaka? przecież dzisiaj jest wielki post-ŚRODA POPIELCOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny.Właśnie zeszłam z wagi i pokazała ona 127 kg :) Bardzo mnie to cieszy bo znowu 3 kg mniej!Dziewczyny jak tam u was? Mam nadzieję że też jakieś spadki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. Ładne wyniki widzę ;) u mnie tak jak się spodziewałam, wszystko zwolniło ;( Trochę się zawiodłam, ale wolę o tym nie myśleć więcej. Robię co mam robić i tyle. A więc od 17 lutego spadło dodatkowo prawie 2 kg, tj od początku diety 17 stycznia 12 kg. Ponawiam pytanie, czy na metodach 3:3 lub 5:5 szybciej się chudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maramara 12 kg to mało ?? Ja myślę że to świetny wynik.Wydaje mi się że nawet w książce jest napisane że najlepszy system to 5/5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dziś środa popielcowa, nieprzytomna rano zapomniałam :p więc dziś twaróg na słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 kg to dużo, ale jak w miesiąc spadło mi aż 10 kg, to się nakręciłam na więcej :D Jak zaczną się zastoje to zmienię system. Pola, jasne, dołączaj do ważenia. Kolejne ważenie 11.03, tak? Co macie na obiad dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 kg to dużo, ale jak w miesiąc spadło mi aż 10 kg, to się nakręciłam na więcej :D Jak zaczną się zastoje to zmienię system. Pola, jasne, dołączaj do ważenia. Kolejne ważenie 11.03, tak? Co macie na obiad dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_s
Witajcie dziewczyny Melduje się na zapowiedziane ważenie.Na minusie -1.2 Szału nie ma ale zawsze to w dół i to mnie cieszy.Może za kolejne 10 dni będzie większy spadek.Diety się trzymam rygorystycznie to chyba mnie w końcu wynagrodzi.Dziewczyny gratuluję spadków ładnie Wam idzie.Witaj Pola. Ja dzisiaj już po bułeczce otrębowej,Później planuję naleśniki z serem. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś oczywiście szaleję z warzywkami.Na obiad brokuł zapiekany z sosem serowym,na kolacje zrobię sobie sałatkę z kapusty pekińskiej i łososia.Mam ochotę na kwaśne,więc zaraz zbieram się do sklepu po ogórki kiszone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz skończyłam robić bigos na jutro.Znacie przyprawę co zwie się estragon ?Kupiłam wczoraj bo lubię nowości w kuchni,a Dukan pisał o nim w książce i wrzuciłam sporo do bigosu.Jest pyszny :) Polecam,spróbujcie . Wszystkim chciałam pogratulować spadków,BRAWO dziewczyny,oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, dobrze, że w końcu ruszyło! ;) Brawa dla wszystkich ;) Kolejne ważenie dziesiątego czy jedenastego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×