Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
osz k****a no kazdy wie ze Czterdziecha wazy ponad 100 kilo cierpi na kompulsywne obzeranie sie jest alkoholiczka schozofreniczka ma depreche gigant pare razy w roku jezdzi na wakacje do wariatkowa mieszka ze zdrowa matka dzieci nie ma po za tym lysieje i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że osoba ważąca ponad 100kg tak się wypowiada o osobach, które schudły 10kg w krótkim czasie. Może i niezdrowe, ale... zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, ze zazdrosc bo ona nie chudnie nawet grama od pnad 7 lat siedzi w chacie z domu wychodzi tylko z mama bo mama ja do lekarza zaprowadza 7 lat temu wyrzucili ja z roboty za alkoholizm i dobieranie sie do szefa po za tym kablowala na kolezanki zry naokraglo bo cierpi na komplusywne obzeranie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies lubi kości ,faceci ciało kobiety są i tacy co lubią suche w łóżku ale to niedorobione pedały normalny facet chce kobiety z ciałem w łóżku żeby było co pokochać i do.czego się przytulić i nie podesłać o kości,kobieta musi mieć parę kilo ponad wzrost !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy wpisac w googla Asterka10 wyskakuje masa tematow Pani Czterdziesi na Wyborczej i Netkobiety OD LAT pisze slowo w slowo jedno i to samo. o przezroczystych kobietach po 40 ktorych nikt nie chce i beznadziejnych facetach po 40 ktorzy chca tylko mlode, szczuple laski. slowo w slowo jedno i to samo. wszedzie wyzywa wszystkich a jak trafi na faceta na jakims forum to od razu do niego sie zawala jak on ja oleje to go wyzywa od najgorszych i jezdzi po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudnac 10 kilo w miesiac nie jest niezrdrowe Czterdziecha debilko ty. 1 tych 10 kilo jest 3-4 kilo wody bo organizm najpierw wode traci. a kolezance tylko pogratulowac. jeszcze nikt nie umarl tracac w miesiac 10 kilo. ale Czterdzisi nie wytlumaczysz, ona lezy w lozku n********la z laptopa i smartfona i wp******la pizze z piwem tylko innych wyzywac i pouczac potrafi na netkobiety sie na niej poznali i ja zbanowali za trollowanie. tam jej niby syn jest niepelnosprawny a ona jest nauczycielka, bibliotkarka i lekarzem onkologiem :D chodzaca alfa i omega :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asterka, Blasterka i Myszka Miki.... Co jem?A co może jestć gruba osoba według niektórych?Czipsy, lody, hamburgery i smalec I całego indyka na deser.Zapite dwoma wiadrami dosłodzonej coca-coli. Dziś na śniadanie dwie kromki chleba graham z humusem i czerwona papryką, 3 kostki gorzkiej czekolady do kawy, filet z dorsza pieczony, łyzka ziemniaków i surówka z kiszonej kapusty.A na kolację o 18 jajecznica z jaj ze szczypiorkiem i 3 pomidorki koktajlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaa jasne za duzo zrysz Asterka zaklamana piz.do na netkobiety mozna wszystko o tobie doczytac. zrysz zrysz i jeszcze raz zrysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to czemu jesteś taka niemiła czterdziecha i czego klamiesz ,bos nie odpowiedziała jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To za co cie zbanowali na netkobiety hm???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pies lubi kości ,faceci ciało kobiety są i tacy co lubią suche w łóżku ale to niedorobione pedały normalny facet chce kobiety z ciałem w łóżku żeby było co pokochać i do.czego się przytulić i nie podesłać o kości,kobieta musi mieć parę kilo ponad wzrost !! Tylko tacy faceci są na wymarciu...przeważają geje, którzy lubią panienki z płaską klatą i posladkami Jacykowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes za glupia na to aby byc moim psychiatra tepaku. od lat piszesz jedno i to samo i ze zrysz jak wrobelek a tak naprawde siedzisz od 7 lat w chacie, wp*****lasz od rana do nocy i zachlewasz winem i piwskiem. stad masz chora watrobe piz.do na innym temacie pytalam sie o ta twoja chorobe watroby to nie wiedzialas nawet podstawowych rzeczy. po za tym to co ty zrysz to nikt o zdrowych zmyslach i chorujacy na watrobe by nie ruszyl. wiem bo moj ojciec jest chory na watrobe. te poicystyczne jajniki tez zes wymyslila. tak naprawde obzrerasz sie kompulsywnie, chlejesz alk i bierzesz prochy i ch,.uj nie schudniesz nawet grama tylko bedziesz tyc jak krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżmy (haha)ze to co napisała ze zjadlas dziś to prawda (hahaha)a co jadlas wczoraj,przed wczoraj i przez ostatnie pol roku dzień w dzień?Jeden dzień to ty nic nawet jak nie zjesz to i tak nie schudniesz.Z powietrza się 100kg nie bierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
missnowegojorku,indianskielato to tez ty czterdziecho!!!!!!!!!! Siedem lat juz tak gryzmolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem:( przy chorej wątrobie zakazane jest jedzenie: Warzyw kapustnych Papryki Jajek smażonych,zwłaszcza na maśle jajecznicy Szczypioru. Jakim cudem ty z chora wątroba jeszcze to wszystko i to jednego dnia? Ze nie wspomne o czekoladzie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu 00.23 dokladnie moj ojciec choruje na watrobe i nic z tych rzeczy jesc nie moze :-O X cZTERDZIECHA 98 kilo? pare stron wczesniej niby schudlas do 82??? a tak naprawde to wazysz 115 zaklamana krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialm o kawie.Kawa na wątrobę????:O z czekolada????? I na noc jajka smażone ze szczypiorem?????I lekarz na to pozwala??????czy nie wie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zakazu jedzenia niczego-- hahahha ,przy chorej wątrobie hahahah:D toS się wsypala teraz ojojo nie mogę :D Hahahaha wątroba ledwo dyszy,ale nieeeee,diety nie trzeba stosować o nie:D i co lekarz na to????? Klamiesz babo na potęgę,ale to zabawne nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma zakazu jesc niczego? oj teraz wpadlas Czterdziecha zaklamana krowo.jakbys byla chira na watrobe to bys nic z tych rzeczy nie mogla ruszyc bo od razu mialabys problemy jak n.p wzdecia , spuchniety brzuch itp powtarzam, wiem bo moj ojciej od 30 lat na watrobe choruje i tylko dzieki dyscyplinie i ostrej diecie i trzymaniu sie tego co wolno i co nie dozyl aktualnie 73 lata. wiec nie pierd/ol zaklama szmato bo mnie krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzka czekolada tonie morderstwo ale dla osoby ze zdrowa wątroba. Dla osoby z chora od wielu lat wątroba to morderstwo. Oj czterdziecha cos nie Hallo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni posiłek o 18 jest dla ludzi, którzy śpią przed 22. Wielogodzinne przerwy między posilkami (nie licząc snu) powodują, ze organizm odbiera to jako alarm i przy kolejnym posiłku odłoży kalorie "na później". To typowy blad. Zamiast odchudzić się, bedzisz glodna a i tak nie schudniesz! Lepiej 5 (malych) posiłków, niż 2, czy nie daj boże, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego czterdziecha klamiesz?i nie wyzywaj tu forumowiczow.swojej matce tez powiedz ze masz demencję? Jesteś po prostu niegrzeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×