Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
ty jestes pijana ? czy slepa ? ja nie mam 73 lat, moj ojciec ma 73 lata wez sie idz leczyc szmato :-O zaklamana kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamiesz czterdziecha.idź juz spać i nie zmyslaj.i nie pij tyle juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie czterdziecha lekarz pozwala dniami i nocami siedziec na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie,dlaczego zywisz się pokarmami niedozwolonym i w diecie wątrobowej?one wyjątkowo są niekorzystne.Papryka i cebula,szczypiorek powodują wzdęcia i fatalne samopoczucie. I trzeba jeść 5 posiłków ale małych dziennie na nie 2 czy 3 Nie wiesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym jest Alzheimer jak nie przyśpieszoną demencją? A ponoc twoja mama na nią choruje..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha SZMATO mam znalezc topik na ktorym piszesz ze twoja matka ma demencje i alzheimera ???? Powiedz zaklaMaNA k****o to poszukam i znajde !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledząc ten wątek , rzuca się w oczy kto siedzi tu nocami.Nie ja bynajmniej , nie ja. A teraz żegnam bo poziom znowu robi się denny. Tatuś może dożył 73 lat , ale szacunku i kultury nie nauczył.Pewnie bił biedactwo po głowie i dlatego rozumek szwankuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to?pisalas,ze matka ma Alzheimera a to jest przecież demencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My trolle przyparliśmy ją do muru, przyłapałyśmy na paru kłamstwach, wiec 40-cha ewakuuje się pospiesznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i się klamczucha wysyłała.brak argumentów i się obraza i wychodzi...... Ale ale spokojnie,jeszcze wróci.... Nieprzyjemna jak zawsze. Czterdziecha ta od 73 l ojca dobrze c***isała,czemu j a obrazasz?wstydu nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wulgarna baba.Język jak z rynsztoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty mylisz pjecia k****iszonie bo nawet nie wiesz co to jest demencja i alzheimer !!! Tak samo gwn wieszo chorbach watroby. jestes szmata , jestes gownem i co najmniej ojciec mnie nauczyl nazywac rzeczy i ludzi po imieniu. a ciebie co tataus nauczyl schizofreniczko???? A no GOWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra trole czas spać. A kłamstwo ma krótkie nogi. Ciekawe co ona jeszcze wymyśliła bo nie wirze ze tylko tu się produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, ale proszę, bez wyzwisk...chocby 40-tka miała tego zakazu nie przestrzegać, my to róbmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagle matka zdrowa syn nagle ma 17 lat i jest zdrowy a przeciez i matka i syn byli chorzy :D Matka miala Alzheimera a syn niepelnosprawny :D a ona musiala sie opiekowac :D obzera sie tym czym nie wolno jej jesc jako chora na watrobe no ludzie :D :D :D bo ona nie pamieta co pisala na innych tematach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie to samo bylo rok temu na 'facet po 40-tce to towar deficytowy" : ublizala,wymyslała,nabiło sie kilka tysięcy postów do czasu demaskacji,gdy zapomniała się przelogowac.A pisala jednocześnie,o podobnych porach za raz po swoim wpisie jak nie Ruta70,to blogim świtem Ekstrwagancja,Słabsza genetycznie niby 25-lata z sylwetką "gruszka",iftar,podglądaczka wątku,no i slynny jej xMietek. Z tylu nickow podpuszczala ludzi az ktos sie zorientował,dostala bana i znikła chyba na poł(wiecej moze)roku z kafe.W tym czasie pisała gdzieś na pewno. Ktos mowił jak naciagała facia na kasę,by do niego pojechać.Jak facio żonaty przyjezdza do jej domu na bzykanko. Ktoś inny,że zwolnili ja z roboty,bo się przywalała do szefa i donosiła na koleżanki.Ktos inny,że niby w bibliotece pracowała nim odkryto świra. I takie tam. Pora ją juz i tu przybanować.Lub lekcewazyc i przestac pisać.Na chwile sie to udalo,dzis tylko tyle wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz śpimy i pochrapujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek_23
Jan z mojego miasta powiedział, że preferuje takie konkretne rozmiary 46-50. Sam waży może z 60 kg, ale cóż... Niby nic, a takie to rzeczy wychodzą po piwku hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zjechałaś Truskawkę, a sama co jesz? Sałata niezdrowa, bo z chemią - wg Ciebie teraz jest sezon na paprykę? Codziennie 3 kostki czekolady to jest sporo. Kolacja dość duża. Poza tym zdrowo, ale jak masz rozwalony metabolizm, nie schudniesz tak. Piszesz, że masz 98kg... Koleżanka też pisała, że miała podobną wagę i zjechała, rozumiem, że można czuć się dobrze z kilkoma dodatkowymi kilogramami, ale nie masz Ty problemów z chodzeniem? Poza tym, co Ty mówisz o kościach, lata temu była moda na normalne kobiety, nie wychudzone, ale nie z wagą ponad wzrost. Ludzie się zdrowo ożywiali i wagę mieli w normie. Cebuli nie można jeść na diecie wątrobowej, ja miałam kiedyś problemy z wątrobą i pamiętam, szczypiorek, czosnek to samo :( zwłaszcza smażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to zarozumialec niemiły i wielka klamczucha.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze ona wazy pnad 100 kilo. po drugie pare tygdodni jak wrocila po polrocznej przerwie z wariatkowa to pisala, ze schudla do 82 :D ona sama nie wie kiedy i co naklamala. Czterdzicha Normalny facet widzi czy kobieta nosi 40 czy 46-48 :D to znaczy widzi czy kobieta jest szczupla czy gruba jak swinia wiesz ? a ty od normalnych wara bo ciebie zaden normalny nie wezmie a nawet slepy zauwazy ze nosisz namioty na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje pisala,ze dużo schudla ,ponad10 kg,faktycznie do82. Bo ponoć jakąś dietę stosowała.A teraz pisze ze nie może schudnac.Potem ze ma wątrobę chora,ale kawę,paprykę i smażone jajka wcina aż milo. Cos tam w zeszłym roku o chorej matce,która się opiekuje tez pisała.Teraz matka juz zdrowa Alzheimera nagle nie ma. Syn (rzekomy)dopiero miał 12 lat a juz ma 17. Jakiegoś faceta niby miała ale co się z nim stało? Niby narzeka ze jej nikt nie chce ,a na jednym wątku mi odpisała,zse ona stałego związku nie chce,bo nie wyobraża sobie obcego chłopa w swoim domu . Kupy się to nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątroby po pierwsze się nie głodzi. ja rozumiem, że sa osoby, które mają p*****lca i by dobrze wyglądać będą 5 razy dziennie mordować skalpela i żywić się powietrzem, ale ja nie zamierzam.nie mam problemów z chodzeniem. ani plasterek papryki, ani 2 jajka posypane po usmażeniu szczypiorkiem nikomu nie zaszkodzą.natomiat schudnięcie 10 kg w miesiąc i monotonna dieta owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zobacz bedzie sie klocic :D watroby sie nie glodzi tak ? :D nosz k************a ty debilko jakbys byla chora na watrobe to bys wiedziala, ze im mniej jesz tym lepiej dla watroby i kazdy lekarz bedzie kazal ci natychmiastowo schudnac odstawic WSZYSTKIE tluszcze nie jesc smazonego nie jest ogorkow, papryki, smazonej cebuli kapusty, nie pic kawy, zer cukru i weglowodanow BO TO OBTLUSZCZA WATROBE Czy ty jestes naprawde tak jeb.nieta, ze bedziesz nam kit wciskac? pisalam moj stary choruje na watrobe od 30 lat i jak tylko przytyje to robi taka diete ze bardzo szybo chudnie bo inaczej by mu sie watroba obtluszczala. jestes zaklamana kretynka i chrzanisz 3 po 3. jest masa ludzi otylych , ktorzy chudna w pierwszy miesiac 10 kilo a i wiecej i ZYJA. ty nie jestes chora na watrobe tylko na kompulsywne obzarstwo i na schizofrenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×