Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
To czego kłamiesz o tej niby chorej matcrboce i synu? Przyznaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ta kretynka potrzebuje uwagi jakiejkolwiek.ty czterdziecha a pamietasz jak wyzywalas te , ktore sie nie puszczaja jak ty od katoli , dziewic i moherow ?jak pisalas o swoich wdziankach sado macho ? I pie,przy,las , ze ojciec moze dotykac corke ? I ustawy jaies bzdurne wklejalas dotyczace tego ? Tylko te co faktycznie mieszkaja w niemczech szybko cie naprostowaly jakie bzdury piszesz ? I jak napisalpy ze zglosza ze propagu Jesz pedofilie to zybciutko zniknelas z forum ? Tak wiem zaraz sie zaplujesz , ze wymyslamy.bo masz schizofrenie i amnezje , zwlasza , jak jest to wygodne dla ciebie. Ale ci co czytali poprzedni twoj temat , pMietaja.idz juz stad.nikt cie nie chce. A to co pisalas o tym chorym ojcu tej dziewczyny pokazuje jaka kloaka umyslowa , emocjonalna i fizyczna jestes,nkit nie wezmie takiego gowna jak ty, bo cuchniesz lysa palo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja tez to pamietam. Pisala, ze kupila sobie perwersyjne czerwone body i ze chodzi w nim przed facetem zonatym a on jej tknac nie chce. innym razem pisala, ze w pracy rozlala herbate na podloge i musiala isc na kolana i akurat szef wszedl i jej sie na doope gapil :D i pamietam jak pisala, ze Niemcy propaguja pedofilie i namawiaja swoje corki do masturbacji :-O :-O :-O :-O :-O :-O zboczone stare babsko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Body było. Petwersyjne nawet. Takie "zwykle"to wiem jak wygląda. Ale perwersyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te perwersyjne ma pewnie jakies wyciecie w kroku i na cyckach :D :D no bo ona ma pieeeeeekny dekolt i pieeeeekne, dlugie (gruuuuube ) nogi :D Czterdziecha a czemu zes klamala, ze schudlas do 82 kilo ? co to za dieta cud byla i jakim cudem wazysz dalej 98 ? ( to znaczy 115 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40cha pozapominalas hasla do twoich klonow ? :D ekstrak*****encja Rucia podgladaczka watku slabsza genetycznie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRucia
Witam trole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rucia co pisala ze lubi ciagnac druty.witame stara oslico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRucia
Byłam dziś na działce. Cudnie, mówię Wam. I zaczęlam się odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zaloguj Czterdziesia vel Rucia. a cos tak przyleciala za zawolanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRucia
Napisałam...Czemu by nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAraz xMietek czyli czterdziecha wkroczy i spyta czy dekold nadal ma ładny a ona wyśle mu czyli sobie zdjęcie tegoą.A on odpowie,że jest całkiem ładna. Ruta już jest,pora na inne klony czterdziechy.Łoj,i śmieszno,i straszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, ja też się odchudzam i zaczynam mieć pierdolca by dobrze wyglądać - bo to ułatwia znalezienie dobrej pracy, faceta, fajnych ciuchów. Bo jest zdrowiej, wygodniej i człowiek dobrze się czuje. Więc pewnie będę się też katować skalpelem, a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckreska
A ja zamierzam być bardziej pozytywnie nastawiona do ludzi częściej się uśmiechać. Jestem już 2, 5 roku sama i może czas poznac jekiegos miłego mężczyznę. Zaloba po bylym zwiazku sie juz skonczyla. Chociaż mam 38 lat i może być trudniej. Ale jestem dobrej myśli. Moze gdzies ktos na mnie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRucia
Może czeka, a może nie a schudnąć trza. Waśnie ugotowałm pierś z kury a teraz pyrkają na ogniu warzywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha wez sie zaloguj :-O uwazam , ze strasznie duzo zrysz :-O ty pod wieczor niczego nie powinnas jesc :-O nie czaje jak mozna jeszcze kure zryc o tej porze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma z was pozywke. Ile bedzie pisac, tyle wy bedziecie komentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRucia
Dopiero zaczynam ją jeść. Wczoraj wpierdzielilam paczkę musli z maslanką strataciella i buły z kambachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i bedzie sama ze soba bedzie pisac :-O zresz jak swinia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego? podwyzszone cholesterolu? sadla? 100 kilowego cielska? chorej, zatluszczonej watroby? ze nikt cie nie chce bos paskudna? nie nie zazdroszcze. sama schudlam z wagi 94 na aktualnie 78. a ma 173 wzrostu. jem zdrowo i nie gloduje a anroektyczka na pewno nie jestem. jakbym zarla to co ty to bym wazyla 120 kilo i byla chora-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś zagłodzonym wrednym babskiem, które międli listek sałaty przez cały wieczór.Wiecznie głodnym i wiecznie złym. Zarozumiałym do tego i strasznie dumnym z umartwiania się...Cholesterol w normie.Wątroba - w niezłym stanie. Jeśli ty to co ja jem uważasz za żarcie - to jesteś anorektyczką.Bo rozumiem, ze ty jesz kłebek waty i zapijasz wodą mineralną?Ewentualnie 2 tiktaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalam, ze sie zdrowo odzywiam nie umiesz czytac :-O dla ciebie kazda kobieta, ktorej uda sie schudnac jest anorektyczka czy ty tak idiotyzmy piszesz aby pisac.? pisalam waze 78 kilo i mam 173 wzrostu gdzie ja jestem anorektyczka ? nadal mam nadwage. co do twojego zdrowia to mam spore watpliwosci szczegolnie psychicznego :-O zryj dalej. a co mnie to obchodzi? czlowiek chory na watrobe w zyciu by nie ruszyl nic z tego co ty wp******lasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha jak to "wątroba w dobrym stanie" jak pisałaś że masz wzw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha, o ty Alfo i Omego a ty wiesz ze to PCO masz od nadwagi i sadla na brzuchu ? wszystko wiesz, tylko tego nie wiesz :-O :-O :-O schudnij 30 kilo to i pco sie polepszy albo sie tego pozbedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - pomyliłeś się ! Nie alfa i omega tylko Kretynka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecho,dzięki za tę bzdury! Czytając Cię pękam ze śmiechu :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×