Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
Schizofreniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoholiczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jasne ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O sobie piszesz Czterdziecha,że debil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jak zwykle sama o sobie pisze i sama ze soba :-O i to glupie zaklamane babsko bedzie jeszcze bezczelnie ludzi wyzywac od trolli. najpierw pisze matka chora na alzheimera a pozniej, ze zdrowa i ze demencja to nie alzheimer...wez lecz sie babo...bierz te psychotropy i won !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale agresywna.I dzwi się ze chłopa nie znajduje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha trollico pier...........dolona to forum jest publiczne. ze swego podworka se mozesz ludzi wyganiac a tu nie masz nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urojeniowcy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wiemy ile masz do powiedzenia schizolko. O tym swiadcza twoje tematy, ktore zakldasz od kliku lat internetach. Ze cie nikt nie chce bos gruba. kogo to obchodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nasza spasiona lysa pala przebila wszystko jak matke usmiercila, tez na watku o niewidzialnlych.potem sie wykrecala , ze matka mentalnie dla niej nie zyje.polewam z niej , bo zdzira jakich malo, tylko chetnych brak.moze miecio zul ja zaplodni to zamknie bezzebna wiejska paszcze, nasza czterdziecha nie .do.****** na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy to było,ze ta matkę uśmiercił a?doczytalam ze matka miała demencję a ona się nią musiała opiekować.nawet założyła topik ze matki do dps-u nie odda.a tu -zonk-niedawno oznajmiła -uwaga-z e matka demencji zadnej nie ma :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na topicu o niewidzialnych, zaraz jakos po tym body i ona jaka to sexy ktos to zauwazyl, to tlumaczyla, ze matka mentalnie dla niej umarla.jak zwykle jakies jej schzolowate tlumaczenia.nie chce mi sie ryc tego ,zeby znalezc ,ale bylo na sto procent.ona ma chyba demencje , bo to ile juz wersji swojego zycia napisala , to lol.to forum wzw tez znalazlam, i czytalam, no i niestety widac , ze kobieta delikatnie mowiac jest psychiczna.ja ja traktuje jak debila skrzyzowanego z clownem , fajnie sie pluje , jak ja sie przylapuje na klamstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dziecka tez pewno nie ma.bo takich głupot nie wypisywalaby na forum .chłopak w domu ,a ona w body ugania się za jakimś fagasem ,który tak naprawdę jest nie zainteresowany związkiem a i ona nie chce chłopa w chałupie coby jej się nie kręcił po domu.Gdzie. w tym sens i logika? A i cos było,ze chora na wątrobę i jajniki ale do lekarza ma daleko. ,schudnac nie schudnie,bo nie będzie jeść tylko sałaty,a kto się glodzi to jest chudy i wredny i na pewno zdradzony przez partnera. To jakieś jaja są ten topik??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Kawaler Wacek
Ja to was nie rozumiem po co wy z czyerdziechą piszecie , dajcie se z nią spokój , nie szkoda wam czasu ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez to czytalam, jak pisala ze jej matka nie zyje . Na netkobiety tak samo. no i na forum o WZW to juz ja dawno czytalam i sie jej na kafeterii spytalam jakie leki bierze i jakie ma obiawy choroby ale nie potrafila konkretnie odpowiedziec i krecila. Wiec zero wiedzy na temat chorob wzw. Niestety. ona jest schizofreniczka maniakalna. Jak ma atak to ma cos we lbie ubzdurane i n********la w internet i wypisuje idiotyzmy. Sama do siebie, Najgorsze , ze wierzy w to co pisze...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co?szpital i leki aby funkcjonować?bo skoro ona nie wie co pisze,to tez niebezpiecznie nawet dla niej,aby sama mieszkała.musi być pod nadzorem.jeśli ma dziecko to jej mogą nawet zabrać,ale ona tego syna na pewno wymyśliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona mieszka z matka. Jakies leki dostaje ale ponoc nie bierze i alko pije do tego, matka zdrowa jest i ja utrzymuje z renty. dzieci Czterdziecha nie ma. czy jest niebezpieczna...no nie mysle...ona od 7 lat w chacie siedzi, ma schizofrenie maniakalna, depresje gigant i fobie spoleczna...raczej grozna nie jest...raz na jakis czas do psyciatryka na urlopik se jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli prawda ,ze pije ,to cienko jest.A czemu u licha nie chce brać leków?Ja mam nerwice,a kiedy jest gorzej to biegam dom psychiatry po leki abym mogła funkcjonować.Na szczęście tak jest raz na parę lat przy jakiś mega stresach.No i jakośleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, ja mysle, ze ona do prochow alkohol dopija a pozniej szajba bije. kiedys myslalam, ze to zwykly troll ale zaden troll nie bedzie latami pisac w kolko jedno i to samo....na roznych forach jak n.p netkobiety, wyborcza. Na kafeterii jest temat asterki10 - to ona od lat w necie - z 2012 roku chyba. Juz wtedy pisala o grubych kobietach , ktorych nickt nie chce. a na netkobiety to raz byla pedagogiem specjalnym, pozniej bibliotekarka a na koniec lekarzem onkologiem...az ja zbanowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak fobie społeczna.tylko czemu tu tak ludziom bluzga?Sama zblizam się do 40 i jestem aktualnie sama i wiele rad jakie tu ludzie proponowali zaczęłam stosować.A nóż się jeszcze odmieni.A ona bluzga i bluzga. Choroba chorobą,ale braku kultury to nie zdzierże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem. Mysle, ze tez objaw choroby schozofrenii. Kiedys na kafeterii byla pewna "boza owieczka" . Ona tak samo pisala sama ze soba na jeden i ten sam temat i bluzgala jak szewc. nie raz mysle, ze Czterdziecha to boza owca jest....obie ponoc nauczycielki i obie maja schizofrenie maniakalna.... Czterdziecha cierpi tez na kompulsywne obzeranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem juz dlugo na kafeteri i pamietam jak "boza owca" pisala tematy...kiedys nawet z nia pisalam maile. Podalam jej tutaj moj adres na maila i ona pisala do mnie. Przez to , ze tez jestem nauczycielka i w dodatku nauczycielka jezyka niemieckiego to pisala do mnie nawet po niemiecku. "Boza owieczka" to byla nauczycielka i napisala mi, ze jest chora na schizofrenie maniakalna, depresje gigant i fobie spoleczna..... pisala do mnie nawet niezle po niemiecku ale pisala mi jakies 20 mailow dziennie...na ktore nawet nie moglam nadazyc odpisac...potrafila pisac po niemiecku pare zdan ale pozniej wracala do "swojego" tematu....Czterdziecha tez pare zdan na jakis inny temat jest w stanie napisac ale zawsze wraca do swojej manii : " kobiety po 40 sa przezroczyste i nikt ich nie chce "..... ale nie mam dowodow ze Owca i 40cha to jedna i ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz się z takim przypadkiem spotykam.tzn ze schizofrenikiem na forum piszącym latami.no tu jej raczej nikt nie wywazli bo to ogólne forum bez banowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te inne niki,mietki,ruty,słabsze gen to jej wytwory?Czy to jest jeszcze inna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze mozna tu dac bana na IP to juz nic na kafeterii nie napiszesz. slabsza genetycznie mietek ekstrawagancja ruta70 melodia na dobranoc podgladaczka watku xMietek itp to wszystko Cztrdziecha....Owcy dawno nie bylo i Owca miala inne tematy...zupelnie inne...dlatego mysle ze Czterdziecha to nie Owca bo Owca byla sympatyczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam melodie na dobranoc.to nie 40 cha.Ale podszywala się pod melodie zmieniając jednalitere.bez dwóch zdań trolowala z nika obcej kobiety.która madrze pisała,co rozzloscilo czterdzieche i wyprowadziła ja z rownowagi. Tak ze melodia (prawdziwa)to nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×