Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
No rucia się nieźle bawi hahaha. Trolica hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka rucia? jaka melodia? Jedyna trolica tu to 40cha vel Asterka10. Czterdziecha vela Asterka10 cztalam cie na forum WZW :-O pytasz sie czy z tym chrobskiem mozesz zajsc w ciaze i czy dziecko sie zarazi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj to forum. Zobaczę czy to ona. Teraz tam pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz Asterka10 w googla i wszystko wyskoczy, wszstkie fora i tematy gdzie pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melodio jak myślisz, jak zje się kilogram płatków bzu czy jasminu to pierdzi się równie wonnie?Trollowi by się przydało, bo on kilogramami żre Asterki a bączy szambem.Proponuję troll szukać mnie pod nickami Lilia, Jaśmina, Beza, Konwalia.Może tak nie będzie g... od ciebie walić.Bo zatykam nos ze smrodu...Choć może i jedzenie kwiatków nie pomaga jak komuś się mónio popsuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez leki i nie pij tyle 40 cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne brednie ona wypisuje :-O :-O :-O belkot :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40cha to jak twoja matka ma tego Alzheimera czy nie? Przyznaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto tu pisze o agresji? Przeciez żółć płynie z zupełnie innej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40-cho...czy naprawde ciebie nie nudzi ciagle wypisywanie tego samego ? i odpowiadanie na te same pytania w takim samym stylu? chyba twoje tematy i problemy juz sie wszystkim znudzily. Masz cos ciekawego do przedyskutowania, napisz nowy temat, a nie prowokuj do glupot, bo to zle swiadczy o tobie. ( prawdziwa Melodia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta o 21.20 to tez 40cha :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz chora matkę czy znowu naklamalas?Pisalas ze ma Alzheimera i się nią musisz opiekować.a potem napisałs,ze jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ta o 21.20 to tez 40cha pechowiec.gif xxxxx wpadasz w paranoje. Nie jestem 40-cha. Gdybys byla bystrzejsza, to wiedzialabys , ze pisalam kiedys na watku czterdziechy i wcale nie bylam jej fanka. Ktos wlasnie zrobil podszyw pod mojego nicka i rozmowa zeszla na takie psy , ze sie ewakuowalam z tamtego tematu. Teraz tez nie zamierzam tu pisac, bo widze wiecej wariatek niz normalnych uczestniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to czterdziecha napisała.ona jest nieteges jak i jej inne wcielenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kliknij na melodie na dobranoc i zobaczysz, ze t zaden podszyw tylko dawny klon Czterdziechy. my wiemy ze sama kreujesz swoje antyfanki, zeby temat podnosic. ale twoje chamstwo jest nie do nierozpoznania. Rynsztok po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kliknij na melodie na dobranoc i zobaczysz, ze t zaden podszyw tylko dawny klon Czterdziechy. my wiemy ze sama kreujesz swoje antyfanki, zeby temat podnosic. ale twoje chamstwo jest nie do nierozpoznania. Rynsztok po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tematow czterdziechy pod tym nickiem jest kilka,czemu akurat ten wklejasz? A z klona xMietka też założyła sporo. Slabsza gentycznie czyli kolejne wcielenie czterdziechy tez gdzies pisala jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego bo pisala tutaj ze matka zdrowa jest a tam co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stul sie debilko. alzheimer to demencja imbecylu x "W odniesieniu do choroby Alzheimera używa się również określenia otępienie lub demencja. Otępieniem (demencją) nazywa się utratę lub znaczne upośledzenie wyższych czynności korowych, takich jak pamięć, myślenie, orientacja, rozumienie, liczenie, zdolność uczenia się, język, zdolność oceny sytuacji. Choroba Alzheimera jest najczęściej występującym rodzajem otępienia. Drugim pod względem częstości występowania rodzajem demencji jest otępienie naczyniopochodne. " x Twoja matka jest zdrowa szmato jedna a ty zyjesz z jej renty. sama pisalas to mojej kolezance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeszcze raz: missnowegojorku indianskie lato Ruta70 slabsza genetycznie podglądaczka watku xMietek Ekstrwagancja iftar to na tysiac procent Ty. Są jeszcze inne,ale nie mam 100% pewnosci,tych wymienionych klonów twoich wystarczy Czterdziecho. A mozesz byc sobie i fikumiku(tylko,że ona psychicznie walnięta,wiesz?)itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
melodie na dobranoc i Silene zapomnialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fe... nieładnie, szmata...Chyba, że o sobie tak piszesz i o swojej wymyślonej koleżance do której to niby piszę... Dla mnie troll dla ciebie mogę być nawet WSZETECZNICĄ BABILONU - dla takich istot jak ty każdy człowiek to troll, szmata, klabzdra, bżdziągwa, etc, etc... Dla mnie ty z koleji jesteś smutnym, beznadziejnym, żałosnym bytem netowym.a wzasadzie niebytem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak..napisal najwiekszy No -Life internetu. mast schizofrenie maniakalna debilu. Sama w to co piszesz wierzysz i tworzysz nowe postacie abys mogla sama ze soba gadac. Kilka miesiecy temu zadalam Tobie pytanie do choroby WZW bo czytalam Cie Asterka10 na forum WZW. To nie mialas o tym nawet zielonego pojecia. Ale na tamtym forum udawalas osobe chora na WZW, ktora chce miec dziecko. wez sie lecz...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz troll - ja nie mam czasu i ochoty śledzić większości ludzi po internecie.I zakładać profili na milionie forów. Tobie się coś w mózgu popiurgało i wszystkich bierzesz za siebie. I jeszcze powtórzę nudny jesteś do zarzygania.Nudny potwornie.Prymitywny jak epoka kamienia łupanego.I chyba poważnie uposledzony umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa jak w manie wpadniesz to piszesz 24 na dobe. :-O w tamtym roku z rana o 6 zaczynalas do 2 w nocy juz sie nie osmieszaj imbecylu. z ciekawsci wpisalam Asterka10 w google i wyskoczyly sama twoje tematy. identyko co tutaj, slowo w slowo. Od 7 lat siedzisz dzien w dzien w internecie. Robisz przerwe na leczenie psychiatryczne tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×