Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Miłość na odległość...to zależy jak często odległość się skraca. Jeśli co weekend lub co drugi-ok, ale jeśli raz na kilka miesięcy to już kiepsko. Chociaż do wszystkiego można się przyzwyczaić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu, jest rowniez sytuacja gdy kocur wie o tym, ze tu pisze ;) btw schat ik zal binnen half uur thuis passeren, kunnen wij samem lunch pause benutig :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworka nie wierz w cuda :) jak juz ma byc powaznie, to milosc moze i przetrwa zwiazek nie wytrzyma a poza tym jak raz na tydzien to znaczy zwyczajnie, ze to nie jest odleglosc tylko krotki dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i konieczne jest odpowiednie podejście ( jak w stopce) do mężczyzny jak przyjedzie na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka Ty mi tu nie rzucaj jakimś nieznanym bliżej esperanto lub suahili bo nie wiem czy mnie nie obrażasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he jesli misiu dobrze panimaju to poes sugeruje kocurowi "pozyteczne spedzenie przerwy w pracy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy wszyscy z Holandii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pusz ja akurat nie jestem naiwna. Nie generalizuj. Ludzie tak latami żyją i wyobraź sobie, że niektórzy nawet uczciwie:-P A jak się ma "odpowiednie podejście" to i z dalekiej odległości(nie dystansu) to jak na skrzydłach na weekend doleci:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym stylu gospos w ciagu pol godz bedzie w domu( "przeleci" przez dom :)) w zwiazku z tym nalezy przerwe na lunch wykorzystac "konstruktywnie" :D znaczy juz chyba wykorzystuja o tej godz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kochać to nie znaczy zawsze to samo Kiedy jesteś daleko kochasz przecież inaczej A kiedy pragniesz tak mocno, żebyś nie żałował Kiedy jesteś daleko możesz wszystko stracić "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy tu dziewczyny nie zajmujcie się nieobecnymi:) tylko TU i teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie moze by sie tak w koncu ktos zajal drapaniem misiu pleckow?? czworka, nie badz samolub, twoja sis naobiecywala i zniknela to zastap ja, badz dobra rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sciemniasz poes :) zaraz bedziesz marudzic, ze glodna jestes, a podobno mialas przerwe na lunch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
taaa? czyz bys przy tym byl? zapas bialka i aminokwasow, tudziesz cukrow prostych wystarczy do wieczora... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, nie znam sie juz Ci kiedys powiedzialem :) ze ja sie bardzo chetnie zaprosze w gosci, pod warunkiem, ze pozwolisz mi oproznic twoj barek do spolki z kocurem, mysle, ze by sie nie obrazil, poza tym sezon grillowy, to wiesz.. nie to, zebym cos sugerowal :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
btw. greet van kbc dzwonila, centrala potrzebuje jeszcze jakas info., na razie pomyslu nie odstrzelili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że tu piszę nie jest tajemnicą przed nikim. Przepraszam Puszek, czochram mocno w ramach zadośćuczynienia :P W miłość na odległość nie wierzę. Ale to jeszcze zależy co dla kogo to słowo znaczy i na co sobie strony pozwalają. Pisałam tego posta 2 godziny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przejdzie to uroczyscie obiecuje , ze przeniose cie na rekach w kolo tej calej twojej wiochy :) i tak mi z***biscie pomoglas ale kocura nie zastepuje :P:P:P lubie swoje zeby :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha troche mnie zatkalo to teraz bede marudny i powazny a ja owszem, a ja tak i niech sobie keczup uzywa wierze, ze mzna kochac, chocby wszystko sie rozpieprzylo x co to ja mialem?? chyba metallice zapuscic :) https://www.youtube.com/watch?v=V5j8lz4oD4Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ja specjalnie nie afiszuje sie w domu tym ze sie tu udzielam. Przyjmuje zasadę ze nie ważne gdzie nabieram apetutu, ważne ze jadam w domu. Nie wiem czy to dobrze, czy źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
this video is not avaible on mobil 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, to byla twoja ulubiona kapela podworkowa czyli metallica i king nothing :) tak mi sie jakos skojarzylo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimała
powitalne pozdrowienia dla łamiacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze problem wieczorem :P:P:P dobrze, ze jeszcze rece sprawne :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×