Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Wszyscy więc jesteśmy artystami. Na różnych płaszczyznach ale zawsze :) Czwóreczko, jak Ci się te barwy prznikną namalujesz ocś dla mnie? ;) Możesz na moim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja gustuję raczej w pastelach..., mój ostatni wytwór o tytule przystań o zachodzie słońca jest seksualnie romantyczny..., albo romantycznie seksualny..., no w każdym razie nostalgiczny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dochodzę to mocniej zaciskam. Nic nie poradzę, wiec się uchyl albo uszy ratuj :D Bo będzie jak z tym słoniem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popchnę bo jak eLKa zacznie ciągnąć to będę miał kłopoty z zaśnięciem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra! CIĄGNIJ ELKA! możesz za flet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna ma najładniejsze nogi, druga pupę, a która ma najładniejsze usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż się boję zapytać : z jakim słoniem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie to zrobiliśmy. Można powiedzieć, mistrzowskie zagranie :D x Marnują się? Ech a ja bym je tak doceniła! Kiedyś ;) Ładnej kobiecie we wszystkim ładnie ;) Nawet (szczególnie wtedy?) gdy zamiast ubrania ma wiolonczelę ;) x Sąsiad, ja bym Cię sił witalnych pozbawiła :D Nawet na tym pomoście przy szmerze wiatru w trzcinach... Poka te pastele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tym indyjskim?chciałbym wiedzieć czego mam się bać...😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie nadepnął :) ale no fakt, jest się czego obawiać... eLKa masz w udach uścisk słonia?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie! uciekam zanim się orkiestra na dobre rozkręci:) dobranoc:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy mnie słoń nie ściskał :D Nie mam pojęcia jaka to siła ale w sumie mogę Ci to policzyć jeśli bardzo pragniesz ;) Tak na szybko to bardzo wątpię. Jednak masa ma tutaj również znaczenie. Zdolności matematyczne podobno też są skorelowane z artystycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech jak zwykle ;) Czekaj, czekaj, za karę zrobię Ci znowu ałka Słodkich, pastelowych, tak jak lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo uciekł mi gdzieś post o pastelach, dopiero teraz go zauważyłam;-) tez je kocham, są bardzo wdzięcznym "narzędziem". Uwielbiam tworzyć postaci. Moja ulubiona wielokrotnie wywoływała pytanie-to ty? Nie wiem czemu. Powstawała intuicyjnie. Anioł z czarnymi skrzydłami i czerwonymi ustami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow... zawsze podziwiałam ludzi potrafiących malować. Ja maluję jedynie słowem :) Czwóreczka, może Ty się pochwalisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty...ten "twór" wisi u mnie na ścianie, wiec jest dostępny nie tylko dla zainteresowanych tematem. Chcąc nie chcąc widzi go każdy, kto mnie odwiedza;-) równie dobrze mogłabym tu wrzucić swoje zdjęcie:-D X A ja podziwiam ludzi, którydecydują się wiązać życie zawodowe z tego typu uzdolnieniami;-) pasja pasją, ale bałabym się, że umarłabym z głodu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że Sąsiad królikiem? :D hehehe a podobno to ja Mu imiona nadaję ;) Obraz skoro wisi na ścianie to no nooo. Uwaga, będzie próba wzbogacenia się ;) Czwóreczko, namaluj mi coś ;) Z dedykacją najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×