Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelline

Rozważania z ph:) ... cd.

Polecane posty

francuzka, jestes w bledzie :) dopoki beatrix byla krolowa to bylo 30/04 w jej urodziny, teraz krolem jest jej syn, willem-alexander, jest to swietowane 27/04 w jego urodziny. i nie jest to dzien krolowej a dzien krola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje! ojciec mial wolne 27, a ja z Holandia nie jestem teraz na biezaco. Àle pogoda chyba u ciebie taka, jak i u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amsterdam to moje marzenie.Dobrze wiedzieć,kiedy najlepiej tam jechać. gospodarzu i ty też nie zrozumiałeś,że edycji nie używałabym nawet będąc tu na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w jakiej czesci république de la france mieszkasz :) a wybralam morze na weekend, bo wlasnie nie jest cieplo, wiec nie bedzie tlumow, a po drugie bo mam do niego poltorej godz drogi i mam rowniez mieszkanie nad morzem, wiec akomodacja za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zwiedzanie i troche historii:)... Powiem ci, ze pol makowych to nie widzialam, ale za to park jest niesamowity:) mnostwo mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, ja tez, a moj facet to juz wyjatkowo:) wkolo tego parku jest bardzo piekna fosa otoczona starym i szierokim murem obronnym. Ilez tam historii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
francuska,zapisuję wszystkie informacje.Dlaczego Amsterdam?Bo bliżej niż ukochana kanada.I bo kocham naturę,zwłaszcza tulipany. gospodarzu dzień dobry.Wstaję syta niby,a ssanie czuję.Zdziwi cię to jak wszystko,o czym piszę,ale lubię czysty przysty przekaz bez edycji myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipany sa tam tylko w szklarniach, na gieldzie kwiatowej i w sklepach;) Jesli chodzi o te kolorowe pola, to nie w regionie Amsterdamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaką miejscowość mam na myśli,bo narazie w marzeniach do mapy nie dotarłam.Chcę się kochać w takim polu kwiatów i wystarczy myśl,że jest to Holandia. gospodarzu widzę,kiedy się do mnie zwracasz.Gdybym wstawiła teraz oczko lub banana byłoby milej.Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty pojedziesz do tej Holandii, to, bron Boze, nie wlaz w te tulipany! Zamkna cie za to! Tam sie kare ogromna placi nawet za zbieranie grzybow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we flandrii tez. ile to razy czytalam w gazecie, ze nadgorliwy gajowy zverbalizowal klase ze szkoly podstawowej, bo dzieci liscie zbieraly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty,francuska Boga w to nie mieszaj.Ja się tam tylko właściwie po to wybiorę,no jeszcze do kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedziałabym,że to nie do ciebie odpowiedź była kotka,ale potem będzie,że wyniosła jestem. Ty już wiesz o jaką specyfikę tego kraju chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie, lasy to parki i naleza do... teraz do krola. A pole tulipanow bedzie prywatne. Lepiej odwiedz " kawiarnie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeskakiwałaś nigdy przez płot na papierówki?Z adrenaliną wszystko smakuje lepiej.Zaczynam w takim razie odkładać na karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze wiem. francuzka, mozna we fr swobodnie dostac absent (chyba zle pisze)? ale ten mocny... moze kiedys wybiore sie do lille. podobno ladne miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy jest, ale sprawdze po poludniu:) a Lille...niby ladne, ale to ogromne, halasliwe miasto. Co najgorsze, jak w kazdym francuskim miescie: arabusow obrzydliwych pelno na kazdej ulicy. Jest jeden calkiem fajny sex shop:) Ja mieszkam 20 km od lille, w malym miasteczku, w ktorym nawet na otwarcie kebabu arabusom nie daja pozwolenia:) Ocalaly kawalek francuskiej Flandrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×