Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość gość
Trzecią część niech ktoś założy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) dziekuje Crazy75 za rade postaram sie tak zrobic jak mowisz :) dzisiaj juz lepiej sie czuje bo ja zobacze ale glowa boli milego dnia dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadzieja najpierw bylo sluzbowo potem prywatnie pierwsza wziela odemnie numer telefonu i tak wyszlo jeszcze raz milego wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chamsko zignorowałyście tę laskę co ma problem bo stoi po drugiej stronie barykady, nieładnie tam drogie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogłyscie?..... bardzo nieładnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Ali0898 dziś Nie bardzo tylko z tego zrozumiałam, czy masz dla niej jakieś uczucia oprócz przyjacielskich czy nie ? Ja nigdy nie wchodzę w "związki" jeżeli nie kocham, tak samo jest z seeksem - po prostu męczyłabym się. Jeżeli chcesz być z nią z litości lub żeby jej "ulżyć"to chyba kiepski pomysł. Ona się jeszcze bardziej przywiąże do Ciebie i potem będzie cierpiała bardziej. Miałam takie sytuacje, że był ktoś we mnie zakochany a ja w tej osobie nie - staram się być miła i wyrozumiała dla tej osoby, na ile to możliwe, ale za nic w świecie nie wchodziłabym w relacje z tą osobą tylko dlatego, że ona coś do mnie ma. To zawsze rodzi frustracje po tamtej stronie, a po mojej jest obojętność, może jakaś sympatia. Tamtej osobie jest przykro, że chce Tobie dać coś pięknego, dzielić z Tobą coś wspaniałego, a Tobie to obojętne, bo nie czujesz tak samo. Jakie byłyby fundamenty takiego związku ? Fundamentem może być miłość, w późniejszych latach także próba ucieczki od samotności (żeby z kimś być, kogo może nie kochasz, ale masz się do kogo odezwać, z kim spędzać czas), spoiwem są też dzieci, co u Was chyba na razie nie będzie problemem. A u Was , - jednostronna miłość + przyjaźń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Alex79d wczoraj szufelka i zmiotka, haha :) może to nie był prezent na rocznicę tylko taki spontan :D ....oj Mongoł zacznie się starać, jak D. zacznie na nocki znikać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
gość dziś A ile to u Was już trwa ? Ona mniej pisze niż kiedyś ? x Ostatnio nawet mi się zdarzyło popłakać nad mailem służbowym, wiem że to głupie i nie wiem dlaczego - nie umiem wytłumaczyć. Nic tam nie napisała, tylko normalne odpowiedzi na moje pytania i informacje dot. pracy, a ja przeczytałam i łzy mi pociekły ...nie płaczę tak nad każdym mailem od niej rzecz jasna, ale chyba mi się przykro wtedy zrobiło, że to w zasadzie jedyne maile na jakie mogę liczyć ..chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sytuacji tej nowej to chyba pepek pisal o takiej relacji z jej niedoszla , ALI ja niewiem co c***isac ale jak nie kochasz to nierob nadziei chyba ze cos do niej ten tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalozyc 3 temat bo ten sie wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski jak wam dzien mija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
w zawieszeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ze cisza tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo za Tobą tęsknię, coraz gorzej wszystko znoszę, mam mętlik w głowie, nie potrafię udźwignąć tego co, jak mi się wydaje, jest między nami, a zazwyczaj sobie w zyciu radziłam. Nie rozumiem, boje sie, pierwszego kroku nie zrobię i boję się Twojego pierwszego kroku, bo czuje, ze nie powinnysmy isc za emocjami, a za rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też cholernie tęsknię i marzę o tym kolejnym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ciebie tez kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
do nieba by się chciało, ale nie dają :( ...dlatego też zwisam gdzieś między niebem, a ziemią .... a może będzie jakiś zbłąkany niedźwiedź przelatywał, to mnie capnie ... x nic nowego, cisza, tak jak tutaj na forum ...nadzieje mi zrobiła wielkie, a teraz sobie milczymy. Wiem, że powinnam sobie podarować marzenia, bo ona ma swoje życie. Ja się jej do niczego nie przydam praktycznie ... x Wybaczcie głupiemu, że się zakochał i ma głupie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
raz mam ochotę jej wszystko napisać, a raz mówię sobie, że już nic się nie odezwę, bo po co. myślę, czy ona chce, czy czeka, czy myśli .... a potem sobie myślę, a nawet jeśli, to i tak nic to nie zmieni .... jak jest taka cisza to myślę, że powinnam coś zrobić, bo może ona pomyśli, że ją olewam,,..ale ja nie olewam, bo ostatnio to ja pisałam i nie było odzewu,... no ale nie wypada się narzucać. A może ona akurat olała ? x myślicielką zostanę .... x zawieszenie to taki stan, gdy nie wiesz na czym stoisz i co masz robić i czy powinnaś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafie, ale uwierz ze załuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu piszemy czy na trzeciej czesci ? bo sie zawiesilo nadzieja trwa to 4 miesiace dzisiaj mi znowu sie nogi ugiely jak ja zobaczylam:( trace przez nia kontrole i nic nieporadze na to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×