Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
ok ja wszystko rozumiem ale niby dlaczego jak ktoś wysłał pieniążki to miałby wam na pocztę potwierdzenie wysyłać bo co????bo wam się tak podoba :-p kim wy tu jesteście wszyscy jesteśmy ludźmi kochani wszyscy bez wyjątku żal mi autorki ujawnić się na tym forum JEZU gdzie ty miałaś głowę kobieto :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co pomocne na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jfjjfn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ok ja wszystko rozumiem ale niby dlaczego jak ktoś wysłał pieniążki to miałby wam na pocztę potwierdzenie wysyłać bo co????bo wam się tak podoba " :D Nie, bo ten ktos, kto wyslal owe mityczne "pieniazki" sam to zaproponowal - "dajcie maila to wam wysle zdjecie przelewu" Ale maila nie ma, pieniazkow tez nie ma :D Jedynie jest jedno wielkie klamstwo. PS: Slowa "pieniazki" zawsze uzywa bieda - "brakuje mi pieniazkow do 1, co robic!, "czy ktos moglby przeslac mi pieniazki na chleb dla dziecka", "mam puste konto, pieniazki wplyna mi za 10 dni, co robic na obiady" :D Jakos nie znam ludzi posiadajaych PIENIADZE :D ktorzy mowiliby "wplynely pieniazki za ostatnie zlecenie, kupujemy nowy samochod" (czy moze samochodzik :P) "trzeba zaplacic za Dominikane, przelejemy pieniazki na konto biura podrozy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie te twoje demagogie o pieniążkach :-D i to twoje rozpisywanie się tu tropienie intryg brrrr jaką ty jesteś dziwną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do tego jak ktoś wali spod gościa to jak ty to rozróżniasz że to jedna i ta sama osoba piszę ??? hmmm ta sama o pieniążkach ta sama o tym że wyśle na mejla no żałosne to jest a ty jesteś głupia kobieto ogarnij się to forum każdy wali anonimy autorka to kretynka bo bandzie hien dała padlinę :-D a i skąd wiesz że bieda mówi pieniążki z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy mają b. charakterystyczny styl pisania i kiedy piszą dłużej w jakimś temacie, to łatwo to rozpoznać, ale pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie bieda mówi pieniążki hehe ciekawe czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO nie zdaję sobie z tego sprawy kochana bo mi się nie chce bawić w szerloka kafe :-D także weszzzzzz dalej i rób portret psychologiczny każdego gościa a najbardziej tych gości co piszą np. PIENIĄŻKI sory ale się uśmiałam no kocham kafeee wiem że codziennie mnie coś zaskoczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafee życie codziennie potrafi zaskoczyć. normalnie, aż mi się ciśnie na usta piosenka pt. życie, życie jest nowelą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahahaah moja teściowa śpi na forsie a zawsze mówi BOSZE JA NIE MAM NA NIC PIENIĄŻKÓW i czeka aż mój M coś jej zasponsoruję więc teza nie do końca udowodniona z pieniążkami :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Pomocnych niezły ubaw . Pojawiła się obrończyni tej krętaczki ( albo to ona sama ) i za wszelka cenę stara sie ją wybielić. I oczywiście odpowiada tylko na wygodne posty :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co pisza "pieniazki" nie tylko sa biedne ale i glupie :D Widac po sposobie budowania zdan, kiepskiej gramatyce i okropnej ortografii. Bida zawsze sie pokaze ze swoje marnej, bidnej strony :D Wezcie te swoje "pieniazki" i biegnijce do Biedronki, swieta ida garkotluki :D Moze cos kupicie....jak wam wystarczy "pieniazkow" :D Hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@13:31 Nie trzeba być szerlokiem , i nie chodzi tutaj o słowo pieniążki :D Ja też kocham kafe, kafeteryjne bajki dla potłuczonych nie mają sobie równych :D I nic mnie tu już nie zaskakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MIAŁO BYĆ 11:33, oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta mała żebrze po całym internecie, swoją droga nizły sposob na życie soebie wybrała. wierzycie ile musiala dostac? Baba ma łeb na karku, zero wtsydu, menelnia z żulnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoja droga jakim trzeba byc pogietym zeby podawac swoje dane w necie, j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie mam czasu na czytanie 40 stron, możecie pokrótce napisać o co chodzi? Jakaś dziewczyna zdolna do pracy wyłudza kase na różnych forach? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna niezdolna do pracy, wysyłała zaświadczenia zainteresowanym. Prosiła o jedzenie i ubranka dla dziecka. Ale kafeterianki odkryły że pięć lat temu prosiła o kombinezon na zimę dla córki i zaczęły autorkę wyzywać. Potem wyszły na jej GB zobaczyły że ładna dziewczyna i się posypało obelisku. Na dodatek gdzieś pisała że jej partner lubi jak chodzi bez stanika to zaczęły od zboczonych wyzywać, że niby przy dziecku itd. Potem zaczęło się najezdzanie że nie ma dziecka, choć ma. Jedni co niby ja znają śmieją się ze strasznie biedna, znów inni niby znajomi ze bogata. W ogóle masakra. Nie wiedziałam że na kafe sama patologia siedzi. Zresztą poczytaj sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest ZDOLNA do pracy :D tylko jej sie nie chce. Sama wyslalal zaswiadczenie, gdzie jak byk jest napisane "nie jest pani niezdolna do pracy" :D A ona nadal piszczy, ze ja kregoslup boli wiec zadna praca - nie, nie, nie ale paczki to tak, ona przyjmie :D Jej gach tez nie pracuje (chociaz Anka mu wymyslila, ze jako taka c***a .....bukszpan na rynku sprzedaje :D ) Na fb wpisal sobie "szlachta nie pracuje" :D przeciez baba paczki zalatwi :D To jest parka wielkich leni, ktorym sie pracowac nie chce i wyludzaja od naiwnych cos ie da. A na kafe i na pomocnych Anka soe broni - na kafe jako "gosc" :D na pomocnych jako ad.a6 :D Ubaw z tej dziewczyniny po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tu zagladam, bo zz tego topiku mam frajde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku się gubiła w zeznaniach,a ja jej uwierzyłam głupia na samym początku, ale jak zaczełam ją czytać,dziewczyny ją sprwdziły to zmieniłam zdanie,wstyd! tak zmyślać! wtopy takie miała że zaczeła się bronić z goscia,jednym słowem cwaniara a raczej aktorka.Zapytaj autorko czy nie potrzebują do telenoweli bo byś wygrała casting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irytuje mnie strasznie ta Ada ze swoim durnym myśleniem na pomocnych. Moja siostra cioteczna jest z wykształcenia nauczycielką, studiowała matematykę , ale, że pracy dla niej nie było wyjechała do Niemiec i jeździ na mopie. Jestem po studiach, ale nim uzbierałam na otworzenie własnej działalności pracowałam za 600 zł na pół etatu. Mój mąż nim znalazł pracę zgodną ze swoim wykształceniem zapier.... na budowie. Jakoś korony nam z głów nie pospadały i nie musieliśmy żebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu wyżej, tak jak Cyganie, autorka ma to w "genach" nie musimy, ale chcemy, bo to łatwe i fajne życie. Ona jest niczym cygan pukajacy co sobote do drzwi, pokazuje swoja facjate i mowi "Szczesci Boze, daj dobra duszo pieniążka, niech cie bog blogoslawi", nie zmienimy tej mentalnosci, tak jest i tyle. Oczywiscie nie wszyscy Cyganie, ale ........ ona juz taka bedzie, bez wstydu chowajaca swoje dziecko na takie samo albo i gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, coz....Ada twierdzie, ze jak Freydis ma studia to z mopem pracowac nie moze. Taki to dyshonor :D Wiec nasza glupiutka Ada nie moze zrozumiec dlaczego nie posypaly sie paczki dla Anki i jej gacha :D Sama jakos nie kwapi sie do wyslania. Tam, na pomocnych jest lepszy cyrk niz tutaj :D I gupsze babska niz tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie tylko Ciebie . Ja rozumiem inny punkt widzenia, ale bronić nierobów do upadłego? A najlepsze jest to ,ze pracą sie nie zhańbią , bo przecież ona po studiach, a jego godnosci to by uwłaczyło. Żebranie ich nie hańbi. Jak możnaa popierać takie podejscie do zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ania nie jestem, a jej bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dfgd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty taka ętelęgętna i te durne babska czytasz ba jeszcze sie udzielasz?:) jestes tak samo durna buzi kokotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×