Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała 21

Nie cierpię swojego małego biustu!!!

Polecane posty

Gość gość
prawictwo pospolite no a na ile w skali od 1/10 dałbys za same piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to są adekwatne porównania do silikonów, a nie daje cycek C i mówi że lepsze niż silikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
prawictwo pospolite no a na ile w skali od 1/10 dałbys za same piersi Mimo to pytanie jest bez sensu , to tak jakby ktoś rzucił- ile dałbyś za sam palec wskazujący albo ile dałbyś za szyję ? .. Musze miec jej zdjęcie od tyłu i od przodu razem z twarzą wtedy mogę ocenić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Wszystkie zdj i filmiki dane prawictwo pospolite sprawiły że jeszcze bardziej chce operacji, bo skoro to są normalne piersi to ja nawet nie jestem chyba kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
*dane przez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodz oddam ci 3rozmiary z mojego g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
nNe wysuwam pochopnych wniosków . Nie wiem jak się prezentujesz .. Jeśli wkleisz wylącznie zdjęcie swojego biustu ,-to jest za mało, bym mógł ocenić twoją atrakcyjnośc Skoro masz piersi rozmiaru AA według mnie to nie jest ani zaletą , ani wadą .. Widziałem zdjęcia kobiet z mega małymi piersiami i nie uważam , by były one mniej atrakcyjne niż panie z większym biustem .. Twój problem jest w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawactwo, do ciebie naprawde nie dociera że to chodzi o JEJ samopoczucie a nie to jak ją ktoś ocenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Co mi po tym ze mówisz ze mały biust nie ma aż tak dużego znaczenia skoro potem wklejasz kobiety które mają biust powyżej 75C/D i mówisz ze tak wyglądają prawdziwe piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
a jeżeli chciałaby majstrować coś przy swoich piersiach , to moim zdaniem powinna się stuknąć w czoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ona ma normalne wypukłe piersi. ty chyba naprawdę nie rozumiesz problemu. Nie wiem jaka to miseczka ale stawiam na B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
no , a autorka napisała , ze ma biust 70A A to wiekszy rozmiar niż AA .. Więc na czym polega jej problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty dajesz zdjęcia piersi jakie one by chciały mieć przy czym wpędzasz je w jeszcze większe kompleksy ponieważ zdjęcia te podajesz jako przykłady małych piersi "które nie wpływają na figurę". To jak one się czują skoro nawet takich nie mają? Jedynie utwierdzasz je w przekonaniu że powinny operację robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
tutaj kolejny przykład dziewczyny z małymi piersiami i super sylwetką http://stanikomania.blox.pl/resource/Kasia_60F_02.jpg Ja ci powiem , że małe biusty mają swoje zalety , bo często kobiety dzięki nim wyglądają bardziej filigranowo , a nie jak wielkie czołgi .. Więc do szczupłych sylwetek małe piersi pasują . Co innego jesli dziewczyna jest otyła i ma mały biust wtedy to rzeczywiscie wygląda gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no , a autorka napisała , ze ma biust 70A A to wiekszy rozmiar niż AA .. Więc na czym polega jej problem ?" x Autorka pisała że jej piersi są mniejsze niż jej dłoń a dłonie ma małe. Piersi z ostatniego zdjęcia w dłoń się nie zmieszczą. I to więcej mówi niż jakieś cyferki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tutaj kolejny przykład dziewczyny z małymi piersiami i super sylwetką http://stanikomania.blox.pl/resource/Kasia_60 F_02.jpg" x A gdzie jest ta super sylwetka? Bo na tym zdjęciu widzę prawie anorektyczkę. Co z tego że z małymi piersiami kobieta wygląda bardziej filigranowo? Nie myśl że to jest jakiś obowiązujący ideał kobiecości. To że ty lubisz chudziny to wiadomo - ale nie dla każdego jest to przykład do naśladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co sobie robić krzywdę zwiększając piersi masz pewnie piękne piersi tylko masz słabego faceta, który tego nie docenia albo jeszcze go nie masz. Znajdzie się taki facet, który nie poleci na twoje cycki tylko charakter ja w to wierze i tego ci życzę. Sama mam małe piersi i dobrze się czuje z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Ja ogólnie nie jestem zbytnio atrakcyjna, mam przecietna twarz, jestem niska szczupla, mam mały tyłek, biodra i piersi, jednak to piersi są moim największym problemem bo jeszcze jakoś faceci tolerują mój tyłek (mam 88cm w biodrach a w talii 62), tylko nigdy nie tolerowali mojego biustu przez co zaczynałam mieć co raz większe kompleksy i marzę teraz o powiększeniu piersi, najlepiej własnym tłuszczem, żeby wyglądały naturalnie, albo silikonem w kształcie łezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po co sobie robić krzywdę zwiększając piersi masz pewnie piękne piersi tylko masz słabego faceta, który tego nie docenia albo jeszcze go nie masz. Znajdzie się taki facet, który nie poleci na twoje cycki tylko charakter ja w to wierze i tego ci życzę. Sama mam małe piersi i dobrze się czuje z tym." x Na jakiej podstawie wnosisz że ma piękne piersi tylko słabego faceta? Czy w ogóle istnieje dla ciebie coś takiego jak brzydkie piersi czy zawsze jest to słaby facet? x Poza tym tak jak już pisałem wcześniej, opieranie swojej samooceny na kimś z zewnątrz to głupota. Nie można uzalezniać swojego poczucia wartości od innej osoby, bo jak ta osoba odejdzie to poczucie wartości wraz z nią. A jakby jeszcze w przyszłości spotkała tego faceta z kobietą mającą większe piersi to dopiero by była depresja. x A to zdanie o facecie co poleci na charakter... nie wiem czy to jest dla jakiejś kobiety pocieszenie że facet nie leci na jej ciało. Większość z nas jest wzrokowcami i lecimy na ciało. Nie mówię że charakter nie jest istotny ale oczekiwanie od faceta że będzie leciał na charakter a nie ciało... no jak dla mnie jest to co najmniej naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
nie rozumiesz , że mały biust może być odczytany jako zaleta ? Nadaje jej kruchości , delikatności . Filigranowa szczupła sylwetka jest kobieca . Ciało takie jak U Magdy Gessler jest mało kobiece i aseksualne .. Napisas ze masz 88cm w biodrach i 62 w pasie , to już nie jest zle . Więc założe się , ze jesteś atrakcyjna męska figura to tyle samo w biodrach co w pasie (czyli wymiary 88-76-80 to jest własnie męska sylwetka i taka kobieta ma problem ) skoro masz A- 62- 88 to jesteś jak najbardzie kobieca róznica miedzy talią a biodrami u ciebie wynosi ponad 25 cm . Zatem na pewno nie można ciebie pomylić z chłopakiem. Niepotrzebnie tworzysz sobie kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie rozumiesz , że mały biust może być odczytany jako zaleta ? Nadaje jej kruchości , delikatności . Filigranowa szczupła sylwetka jest kobieca ." x Ale nie jest odbierany przez nią samą. A to czy komuś się podoba czy nie podoba to już praktycznie poza tematem. x Piszesz że nadaje kruchości i delikatności... ale zdajesz się nie rozumieć że każdej kobiecie na tym zależy. Widzisz, dajesz zdjęcia powiedzmy wprost dziewczynek. A nie każda dorosła kobieta chce wyglądać jak dziewczynka. I czy naprawdę z drugiej strony istnieje tylko Magda Gessler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
ty napisałas , ze biust świadczy o kobiecości . Ja sie z tym nie zgadzam . O kobiecości siadczy własnie róznica między talią a biodrami .. kobieta która ma wymiary 92-76-80 ma męską sylwetkę i jest aseksualna a panna z ciałem 81-60-93 jest 100 % kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
To co sprawia , że kobieta jest dla nas mężczyzn atrakcyjna , to nie biust , tylko biodra https://www.youtube.com/watch?v=-BZKi5RYoaI Kobieta z wąskimi biodrami jest aseksualna i nawet jęsli ma biust z miseczką E to jej wiele nie pomoże ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zawsze z dyskusji robisz pokaz zdjęć i filmów? ten film wrzucałeś już wielokrotnie. a ja powiem że ta laska mi się w ogóle nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Ja miałem taką koleżanke miała spore piersi , ale niestety w biodrach była wąska i przez to wydawała mi sie mało atrakcyjna , mało pociągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65G
A ja swojego wielkiego biustu... Chętnie bym się zamieniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×