Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała 21

Nie cierpię swojego małego biustu!!!

Polecane posty

Gość gość z wczoraj
jestem już :) czekam na fotkę, może być na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Wstydzę się pokazać swoje krostki, a jak coś to teraz nie będę pisać, opiekuje się dziećmi brata, będę po 21 Ciekawe czy to prawda że 8 na 10 facetów lubi duże 1 z 10 lubi małe a pozostali to geje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Myślę, że jest nas więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Gejów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
to wyślij Słonko na maila:) wczoraj obiecałaś :) Nie ma się co wstydzić... a wszyscy oglądać nie muszą bo będą pisać głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajya
Też mam małe piersi Moje wymiary to 88-69-93 Jednak nie chciałabym większych. Trzeba nauczyć się akceptować siebie :-) I nie przejmować się opinią innych :-) A miłość i tak Cię znajdzie - uszy do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Nie wiem czy chce żeby moja klatka piersiowa latala po necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkręca was ta mała. 65 c to jest bardzo zgrabny biuścik, a nie żadne jajka sadzone. Miseczka 65 c odpowiada 70 b lub 75 a no ale 75 pod biustem mają grubasy to i tak porażka z biustem, czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Nie gejów, czemu tak od razu zlosliwie... Myślę, że jest nas więcej lubiących małe piersi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy chce żeby moja klatka piersiowa latala po necie Słonko nie będzie nigdzie latała :) bo będzie na mailu :) zobaczę jaka jesteś seksi i wyleczę cię z kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
to całkiem fajne cycuszki jak dobrze patrzę :) chyba ci Twoi faceci to byli impotenci ... prześlij oryginały :) aby rozwiać wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Jak ja jeszcze żadnego zdj nawet nie zrobiłam, nic ja ci nie wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówię o tym rysunku 70 A co tu zamieściłaś :) to są całkiem w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Gość z wczoraj na rację , za bardzo się przejmujesz, masz piękne piersi, a Ci poprzedni naogladali się .... I wydaje im się ze będzie pięknie Słońce masz piękne piersi, głowa do góry i uśmiech na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
To mogę równie dobrze podnieść swoje samopoczucie mówiąc ze noszę 60DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Mogłabyś, tylko po co .... dlaczego na siłę chcesz mieć duże piersi ... przecież, takie jak masz są piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Szkoda tylko że nawet znajome z pracy śmieją i zartuja z niego, a ja udaje że mnie to nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Często jest to obraz zazdrości albo bezradności, nie martw się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
No ale i tak nie jest miło słyszeć od dziewczyn z pracy rzeczy typu:"chłopczyku to damska przebieralnia", "twój były mówił mi wczoraj jak bardzo tęsknił za prawdziwymi piersiami", "ty masz taki mały biuscik wiec możesz leżeć na brzuchu, a my niestety lezymy na facetach", "ty chociaż możesz go podnieść poduszkami, a my nie bo się w staniku nie zmieszczą", "wyglądasz jak moja córka (która ma 13 lat)" itp. Niektóre są śmieszne a niektóre strasznie chamskie i to wtedy strasznie mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
gdzie Ty pracujesz, kobiety to są wredne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Rozumiem Cię doskonale, ale to mało dojrzałe komentarze ... Nie mniej bolą jak się słyszy, wiem, że łatwo powiedzieć "nie przejmuj się głowa do góry, wszystko będzie dobrze" ale To Ciebie dotykają te komentarze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Pracuje w pracy w której chcieli mnie przyjąć, bo reszta nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
No po części to prawda co piszą o tych zaletach małych piersi, ale nie ze wszystkimi się do końca zgadzam, bo mały biust również może zwisac i jeszcze gorzej wygląda niż duży, staniki to przeważnie tylko z gąbka są, ogólnie do wszystkiego można w jakimś stopniu się przyczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
TA... Ale bez biustonosza to mały zawsze będzie ładniej wyglądał pod koszulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujesz w jakimś patologicznym środowisku- niestety, ale "koleżanki" cie gnoją dla zasady, gdyby nie biust znalazłyby coś innego, nos, uszy, cokolwiek- prawdziwego czy wyimaginowanego. trzeba było od razu zareagować i powiedzieć, że mężczyźni raczej wolą dziewczęce ciała niz kogoś kto moze zarzucic sobie cyce na plecy i popatrzeć znacząco na jakąś "dojną" prowodyrkę.. inni ludzie tez mają kompleksy i łatwo im wbic szpilę jak się chce. no ale raczej nic nie poradzisz, skoro zostałaś kozłem ofiarnym, pozostaje mieć nadzieje, że znajdziesz nową normalna pracę, a póki co spróbuj udawać[choćby robic takie "afirmacje" przed samą sobą], ze podobaja ci się male zgrabne piersi, innych byś nie chciała, ze takie są idealne, a nie jakieś groteskowe balony. może to ci sie wydać głupie, ale prawda jest taka, że złośliwi ludzie nabijaja sie z jakiejś cechy, tylko wtedy, gdy zwietrzą kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie za bardzo rozumiem jak wszystko co kupujesz, może być za duze w biuście- sama noszę 65A/65B, ale to już w porywach jak przytyję, rozmiar 34 i nie mam żadnych problemów z doborem ciuchów, problem to maja szczuple kobiety z dużym biustem, bo za Chiny nie wejdą w kiecke 34 i muszą kupować jakąś "torbę" 4 rozmiary za dużą i przerabiac. nie musisz też nosic push upów- może rzeczywiście sama koronka czy siatka wyglądają słabo, ale wystarczy usztywniana miska bez zadnych poduszek i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Nie mam problemów w kupnie koszulek, ale przy niektórych bluzkach są problemy bo nie ładnie materiał zwisa, źle się układa, a największy problem jest przy sukienkach, kiedy już znajdę taka co jest dobra w talii, biodrach to jednak jest za duża w biuscie, mam z tego powodu tylko 4 sukienki z czego z jednej musiałam odciąć po bokach po kilka cm żeby ładnie była dopasowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×