Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała 21

Nie cierpię swojego małego biustu!!!

Polecane posty

Gość mała 21
No mam nadzieje ze jak juz będę z kimś to nie będzie mu przeszkadzać fakt ze po dłuższym niespotykaniu się będę przychodziła na spotkanie czerwona, zawstydzona a on nie będzie się za mnie wstydził. No i oczywiście nie będzie mu przeszkadzać moja klatka piersiowa Fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Nie przesadzaj .... Jak bedxiecie razem wszystko się zmienia teraz się wstydxisz i dlatego czerwienisz To dobrze .... Ale kiedyś będziesz akceptować siebie. I nie będzie Ci przeszkadzał Twój wygląd który tylko Ty uważasz że jest inny ... No i Twoje zazdrosne koleżanki z pracy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Nie wiem czy mi to przejdzie to czerwienie się bo będąc nawet w 4 letnim związku potrafiłam się rumienic na spotkaniu za każdym razem gdy nie widzieliśmy się conajmniej 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Ja bym się Cieszył jakby dziewczyna na mój widok się czerwienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
To miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Oni mieli inne zdanie na ten temat, mówili że to głupie i ze zachowuje się jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
nadal nie napisałaś jak wyglądają twoje piersi . 70 A ? Skoro to rozmiar A to nie są takie małe ? AA jest przecież mniejsze . Nie potrafie sobie wyobrazić twojego biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Już ci wcześniej zwróciłem na to uwagę . Jakby cie facet naprawdę kochał , to sprzeciwiałby się operacji biustu . Dlaczego ? Gdyby był za operacją , to znaczy , że jednak utwierdziłby cie w przekonaniu , że twoje piersi są beznadziejne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Albo sam widzi tylko piersi a Nie Ciebie... Brutalne Ale wielu facetów tak patrzy A co do czerwirnienia się to dziwne że tak mówili, to miłe jeśli tak reagujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Noszę staniki 65C albo 70A, są jak małe cytrynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
no widzisz , czyli jednak coś tam masz .... Ja cały czas sądziłem , że tylko u ciebie są same brodawki sutkowe , a piersi u ciebie nie istnieją .. Jeślli masz biust większy od przeciętnego faceta , to już jest dobrze .. Nie powinnaś się dołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
No przez pierwszy rok to im się to podobało a potem zaczęło im to przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
No niektórzy mężczyźni maja większe niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
mi by nie przeszkadzało ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
najpierw jest AA od nich większe jest A faceci mają coś podobnego do AAA od kiedy AAA może być podobne do A ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
No niektórzy mężczyźni którzy mają lekką lub mocna nadwagę, czy też Ci którzy maja ginekomastie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
a słyszałaś o tym , że małe jest piękne i rozczulające.? No właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Słyszałam tylko : duże są takie sexi ponętne i kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mówią tylko Ci którym zależy na cyckach i seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Wypisz wymaluj mojego byłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boromir
mi się najbardziej podobają duże i bardzo duże piersi ale nie oznacza to że tylko na tym mi zależy. Ja mam poprostu taki gust. Nietóre kobiety np preferują wysokich mężczyzn a niektórzy mężczyźni duże piersi i nie ma w tym nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Tak, tylko ze kobiety jak się zakochaja to mają gdzieś to jak facet wygląda nawet jeśli nie jest on w jej typie, no a facet nawet nie będzie chciał spróbować z kobietą która za bardzo odstaje od jego ideałów, a jak już z nią jest to potem ma z tym problem i zaczynają się tematy, moja kobieta zbyt dużo waży, zaczął mi przeszkadzać biust mojej kobiety myślę o zdradzie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Nie mówię że wszyscy są tacy, bo są faceci którzy kochają za wnętrze a nie za wygląd i są kobiety które tylko na kasę i wygląd lecą. Jednak po doświadczeniu moim, koleżanek i ludzi z forum często się tak zdarza. Bo teraz tak właściwie dużo ludzi jest pustych jeśli chodzi o te sprawy. Bo nawet osoby które mają okropny charakter i wygląd wymagają by jego partner/ka był jak z okładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to przeważnie mężczyźni wymagają by kobieta była jak modelka choć sami wyglądają jak leniwe fleje i maja okropny charakter, a na dziewczynę która nie podpasuje mu z jednaj cech no ze ma za mały/duży tyłek, nie takie piersi, za gruba nie spojrzy na nią bo on jest taki przystojny i takie pasztety nie zasługują na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek_84
Wygląd to jedno, ale dla mnie liczy się przede wszystkim jak dziewczyna jest ubrana. Dobre staniki to podstawa, dlatego swojej Jolce zawsze kupuję Allesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
I chcesz sie dopasować do takiego stylu do okładki... Szkoda Ciebie, nigdy nie bedziesz sobą jeśli guagke będziesz goniła ideały z okładki . Bądź sobą i poczekaj na takiego, który pokocha Ciebie, a nie cycki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Nie chce być jak z okładki, tylko jakoś mi smutno że teraz tak wielu ludzi bierze wygląd na pierwsze miejsce i ze przeszkadzają im nie istotne szczegóły z wyglądu taki jak kolor włosów, piegi, usta, brzuch, tyłek, cycki, nogi. Ja rozumiem ze wygląd jest ważny ale nie powinien jako jedynien stanowić kryterium do wyboru partnera/ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Powiem , tak media zrobiły swoje.... Wykreowaly barbi która większość facetów chce .... jak chce sie obejrzeć film to tylko takie cycate panie grają główne role ,taki obraz utrwala się w świadomości.... i dlatego ten świat jest taki pokrecony .... Nie martw się ... Jest wielu facetów, którzy by Cię pokochali, nie szukaj na siłę, bo możesz coś przegapić , i odzywają się, pisz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez te media teraz nie ma prawie kobiety która nie miałaby kompleksów i nie ma prawie mężczyzny który nie szukałby modelki. Dziewczyna dużo odbiegające od ideału z TV to dziewczyna brzydka na którą nie zwróci żaden mężczyzna uwagę i wychodzi potem ze oboje są samotni, ona z brzydoty a on z powodu wysokiej poprzeczki jaka ustawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×