Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała 21

Nie cierpię swojego małego biustu!!!

Polecane posty

Gość gośćaaaaa
Nie narzekajcie...ja praktycznie nie mam biustu...wykarmiłam 2 dzieci i mam za swoje. Trzeba było od razu kupić mleko w proszku...a ja chciałam być dobrą matką...teraz jestem płaską matką. Zbieram na powiększenie ale to mnóstwo pieniędzy! Jednak jestem zdesperowana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądź zdesperowana! tylko zbieraj pieniądze, może uda Ci się wziąć na raty? niektóre kliniki mają to w swojej ofercie! pójdz na konsultację i dowiedz się wszystkiego:) a jaki rozmiar chcesz mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby góra była pełniejsza byłaby świetna laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę ze każda z nas wygląda atrakcyjnie tylko najważniejsze jest to żeby się czuć samemu w sobie dobrze:) i czesto wlasnie ta operacja pomaga uwierzyć w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w saunie jeszcze nigdy nie widziałem aby któraś kobieta miała za małe lub nieładne cycki,na plaży nudystów też.Gdzie są te kobiety z małymi cyckami?Do sauny i na plażę nudystów na pewno nie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to dziewczyny robią korekcje biustu żeby czuć się piękne i nie mieć kompleksów jak wychodzą na plażę na basen, czy jak wkładają sukienkę z głębokim wcięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samosia ma rację - generalnie nie robimy korekty biustu dla kogoś tylko dla siebie. zeby czuć się piękniej i pewniej. i myślę ze to własnie o to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Nie cierpię swojego małego biustu!!! - a ja mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biust swoj lubie... to mężczyzn nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×