Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała 21

Nie cierpię swojego małego biustu!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja jakoś jak chodziłem na saunę do klubu łaźnia to nie widziałem żeby któraś z kobiet miała za małe czy obwisłe piersi.Wy chyba naprawdę stwarzacie sobie problemy tam gdzie ich niema.Chyba że przez te kilka lat trafiałem na kobiety wręcz z idealnym, jędrnym i sporym lub dużym kształtnym biustem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi jaka kobieta która ma małe piersi albo obwisle nie wstydzila by się go i chodziła by bez krempacji na saunę gdzie jest pełno kobiet co mają ładne ciała, piersi? To tak jakby facet z penisem mniejszym niż 10 nie wstydził się go i chodził by do sauny gdzis większąsc mężczyzn ma chociaż 16 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak siedziałem w parowej to dwie kobiety narzekały że mają małe i opadające piersi.Ja jakoś widziałem że maja nawet spore,wyjątkowo ładne i jędrne piersi więc chyba tak mają że nawet mając najładniejsze piersi wydaje się im że coś z nimi jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil cyc
Po co założyłaś taki temat szukasz pocieszenia czy co. Wszyscy cie pocieszają a ty dalej temat wałkujesz i sie żalisz w nieskończoność, zamiast wrzucic zdjecia zeby każdy ocenił to zmuszasz wszystkich do wyobraźni posługując ssię głupimi porównaniami, faceci mają słabą wyobraźnie. Na jakimś innym forum był taki sam temat że dziewczyna sie żaliła że jest płaska dosłownie jak deska, ale wrzuciła zdjęcia biustu i wiesz co? Powinna 1000 razy sie po głowie popukać, piersi miała owszem małe ale nie była płaska i wyglądały one ładnie i na pewno głupim by było planowanie operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz o tej co miała sporo pieprzykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Przecież napisała , że jej piersi są jak małe mandarynki , a więc domyslam się , że ma coś podobnego do tej dziewczyny poniżej http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dfadc67d84946350.html Poza tym ja uważam , że ona wyolbrzymia i przesadza .. Dla mnie bez większej róznicy czy kobieta ma biust A czy też E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil cyc
Jeżeli to są wg ciebie małe mandarynki tej dziewczyny która jest na tym zdjęciu podesłanym od ciebie to któryś z nas musi udać się do okulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to są niby małe mandarynki, cytrynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Jest mi bardzo miło czytając wasze mile słowa pocieszenia za które bardzo dziękuję :) Jednak po latach osmieszania, słuchania wyzwisk, oraz myśli ze znów facet się zmusza dotykając mnie sprawiły że mam na tyle duży kompleks ze nie pozbede się go od razu. Może za jakiś czas będę miała mniejszy "problem" z piersiami,a po poznaniu faceta który je pokocha juz do końca je zaakceptuje i polubie :) Jednak to wymaga troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, miałam tak samo, w łóžku żaden partner nie rozbierał mnie inaczej niż od pasa w dół...urodziłam dziecko, wykarmiłam a po roku zrobiłam piersi...jest inaczej (nie są duże, b/c.) . Cieszę się, nie namawiam bo bolało... Tak tak, wyszłam za mäż mini małych piersi, tak byłam w zwiäzkach...jednak nie umiałam tego zaakceptować- miałam zaburzenie rozwojowe piersi, nie tylko małe ale i brzydkie...dla mnie to była dobra decyzja. A mąż... widzę różnicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co, wstawisz zdjęcie autorko bo inaczej nie da sie ocenic czyjegos wyglądu skoro się go nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna też kiedyś narzekała że ma małe piersi i jakieś dziwnego kształtu.A okazało się że ma wyjątkowo ładne i nawet spore piersi o idealnym kształcie i ślicznych sutkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
no ale ja chcialabym miec wieszksze,jak to zmienic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na basen i na saunę a po wyjściu korzystałam z zimnego baseniku i po 15 minutach znowu do sauny.Zauważyłam że moje piersi stały się bardziej jędrne i sprężyste a rozmiar mi się nie zmienił więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 procentowy  facet
23.58 i 1.20 - wczoraj, mówicie o piersiach co miała na piersiach pieprzyki czy o tej co miała zdjęcie piersi z kartka z napisem "gość18(albo 19 lub 20, coś takiego)" czy o jeszcze innych piersiach mówicie? :) Bo o ile pamiętam to nie wszystkie były tak do końca ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 procentowy  facet
*mówicie o dziewczynie co miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te piersi gość 18 były wyjątkowo śliczne i spore więc 100 procentowy facet to na pewno jakaś zazdrosna kobieta.Chciała byś mieć takie świetne piersi jak ona co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 procentowy  facet
Spore nie były bo widać było ze ledwo do ręki by się mieściły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 procentowy  facet
Jestem facetem a nie zazdrosna dziewczyna. I szczerze wyrarzam swoją opinię z punktu widzenia mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe mandarynki/cytrynki to chyba piersi A/B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrynki są większe od mandarynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem każda powinna robić tak jak uważa:) jeżeli czuje ze zrobienie piersi pomoże w lepszym samopoczuciu itp to nie widzę sensu rozważania ze moze tak albo nie.....a tym bardziej pytania sie o opinię innych na forum:) ja zrobiłam piersi i to była jedna z lepszych decyzji póki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzacie chodzę do sauny w Klubie Łaźnia od kilku lat i nie widziałem żeby któraś z kobiet miała małe cycki czy jakieś nieładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to indywidualna sprawa, jedne laski uważają że piersi małe są niefajne a inne ze są ok! myślę ze nie ma tutaj reguły akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodziłem do łaźni na saunę i nie zauważyłem aby któraś z kobiet musiała sobie robić operację, aby poprawić wygląd swoich piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłem tam kiedyś na saunę i nie widziałem aby któraś z kobiet miała coś nie tak ze swoimi piersiami.Nie widziałem żadnej z małymi piersiami czy obwisłymi.One jak zwykle same sobie stwarzają problemy tam gdzie ich niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna to nie wyznacznik, tam chodzą raczej pewne siebie, ładne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam inne pytanie. czy widujesz na mieście kobiety otyłe? pewnie tak. a czy je widujesz w saunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety to prawda co mówi przedmówca. Brak akceptacji siebie i swojego ciała sprawia że się człowiek zamyka z domu, a ta przysłowiowa sauna jest przecież dla wszystkich, a jednak puszyte osoby tam nie chodza. Tak samo jak dziewczyny z małymi piersiami - wiesz jaki jest wstyd wyjść na plażę w bikini? Albo na basen? Albo jak chcesz fajnie wyglądać w sukience wieczorowej a cyców brak? To nie jest miłe uczucie. Ja się po operacji czuję pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja mam 27 lat I zaloze sie ze piersi jeszcze mniejsze od Twoich czasem mam dola czasem mi to zwisa nikt nie jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×