Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała 21

Nie cierpię swojego małego biustu!!!

Polecane posty

Gość mała 21
Wiem ze one traktują mnie jak kozła ofiarnego, już nie jedna dziewczynę tak traktowaly dla zabawy, ale one odeszły, a ja zostałam bo nie znalazłam innej pracy. Nigdy jak do tej pory nie pokazałam nikomu ze mam kompleks na temat małych piersi, żarty na jego temat ignorowalam a nawet sama się z nich śmiałam, co mi pomogło bo znajomi juz go nie komentują, dlatego tak samo zachowuje się gdy słyszę komentarze dziewczyn z pracy, jednak one w przeciwieństwie do innych nie odpuszczają. Udaje że mnie to nie rusza, ale na koniec dnia gdy jestem sama w domu rycze w poduszkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
A co do staników to żadnego nie posiadam i zakładam bluzkę/koszulkę na gole ciało no chyba ze jest biała lub trochę prześwituje to wtedy zakładam topik pod spodem, ale bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Widzisz one tak nie mogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
A jak będziesz miała ochotę poplakac w poduszkę ... napisz. Wybijemy Ci to z głowy, rozbawimy i podniesiemy na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym se zmniejszyła wolała bym wydmuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Skoro tak to będziecie musieli pocieszać mnie, rozumiesz od poniedziałku do piątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Jesteś wrażliwą, czuła i delikatna dziewczyna, łatwo Ciebie urazić i one to wykorzystują ... Nie martw się będziemy pocieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Pamiętam jak te wredne babska wysmiewaly się kiedyś z księgowej która kiedyś tu ze mną pracowała. Śmiały się i krytykowany jej wagę a ta biedna kobieta nie dość ze nie dawno dziecko urodziła to jeszcze jest chora na cukrzycę i ma problemy ze zrzuceniem wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Wredne ..... Brak słów, czy mają rodzinę , czy są samotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
One uważają się za najpiękniejsze, najmadrzejsze miss świata. Chodzą w ciuchach tak obcislych i krótkich, skapych ze dziwię się że jeszcze mogą w ogóle oddychać i czuć się dobrze w takich strojach. Mają więcej tapety na twarzy niż ja na ścianie, takie plastikowe lale. Często widzę jak podrywaja zajętych facetów i mówią im jakie to mają brzydkie kobiety i ze zasługuje na coś lepszego a nie takie coś. One mają obrzydliwy okropny charakter jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
To wredne istoty, wspolczuje takich współpracowniczek, ale tak jak mówisz są to plastikowe laleczki które szydza że wszystkich dookoła, nie zasługują na czyjakolwiek znajomość, tym bardziej Twoja. Ignoruj je . To najlepsze go możesz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
I pisz ...:) tu albo gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Dlatego nie mogę zrozumieć czemu te lalunie mają powodzenie u bardzo pracowitych miłych uczciwych zabawnych mężczyzn, one i tak wreszcie ich zdradzają i znajdują nowego co by je sponsorowal, a mi jest żal tych dziewczyn którym ich odebrali i żal mi mężczyzn którzy lecą na takie puste dziewczyny dla których liczy się tylko wygląd i kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Ponieważ bardzo pracowici faceci są zmęczeni i szukają szybkiej rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Ale szkoda mi tych dziewczyn, wiem jak muszą strasznie czuć, sama coś takiego przeżywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Wygląd i kasa minie, charakter zostanie... A takie sytuacje są przykre on zostawiają ślad... przykro mi, że coś takiego przezylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Najgorzej to było słuchać z jej ust jak bardzo mój były jest z nią szczęśliwy i ze wreszcie jest wpelni zadowolony w łóżku i nie musi się już wstydzić swojej dziewczyny, a potem musiałam patrzeć jak on przychodził do niej i ja komplementowal (a mi chyba tylko 3 razy powiedział komplement) i mówił ze nigdy nie miał tak wspaniałej i pięknej kobiety, że żadna nawet do pięt jej nie sięga a co dopiero do tych cudzych pełnych piersi Teraz się ciesze ze go zdradziła, wyczyscila z pieniędzy i zostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
nie był Ciebie wart, zalezalo mu tylko na seksie, dobrze, że tak wcześnie to się zakończylo... jeśli komuś zależy tylko na seksie. To wcześniej czy później....Tak to się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam taki sam rozmiar 75 B i uwazam ze jest idealny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Prawdziwe piękno kryje się nie w piersiach lecz w sercu.. w Twoim sercu jest piękne. Nie marnuj go na facetów szukających dużych piersi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Czułam się jak śmieć gdy tak mnie potraktował i choć nie jestem msciwa to jednak miałam nadzieję że czuł się tak samo jak ja albo i jeszcze gorzej gdy ona go rzuciła i zrownala z ziemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Szkoda tylko że jak wreszcie poznam świetnego faceta to jednak nie jestem w jego typie, choć możemy gadać bez przerwy i spędzać ze sobą czas godzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Nie myśl tak .. Jak znsjdziesx wspaniałego faceta, będziesz wiedziała że to ten jeden .. a,wszystko inne przestanie sie liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
dlaczego uważasz, ze nie jesteś w typie swojego faceta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Bo jak powiedziałam mu ze jest świetnym facetem, miłym uprzejmym pomocnym a do tego przystojnym to on mi odpowiedział ze jestem wspaniała koleżanka i nie chce mnie stracić dlatego nie chce by kiedykolwiek się to zmieniło, po czym dodał ze ładna jestem choć w nie jego typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Myślę, że to nie o to chodzi.... faceci tak mają .. To Oni powinni zdobywać dziewczyne a nie dziewczyna faceta ... Ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieszcze mały biust nieśmiałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 21
Szczerze to jeśli chodzi o takie sprawy to jestem nieśmiała i dopiero po bardzo dużym czasie zdobywam się na odwagę żeby powiedzieć ze mi się podoba, a i tak to pewnie musi wyglądać śmiesznie i żałośnie bo robie się cała czerwona jak burak i się trochę zacinam/jakam i chowam twarz z powodu zawstydzenie i strachu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53245416
Wiem, że to będzie dziwne co powiem, ale nie zmieniaj się ... Jestes wdpaniala dziewczyna, czuła, wrażliwą i zagubiona.... Wiem że pitrzrbuhesz bliskości, czułości i miłości.... Ale nic na siłę ... Poczekaj Miłość przyjdzie ś z nią nagroda za cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×