Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Duda ułaskawił kryształowo czystego człowieka. Ludzie co nas jeszcze czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze meldunek o mojej paszczy - zmiana (wyglądało to jak wielkie owrzodzenie ropne) wielkości mniej więcej monety 5 zł zmniejszyło się do wielkości groszku. Obrzęk też się zmniejszył. Dzisiaj rano obudziłam się z buzią pełną krwi, pewnie coś pękło. Oj! ale okropne rzeczy wam opisuję - przepraszam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix - własnie się dowiedziałam . a niedawno czytałam wiadomość, ze Duda od początku prezydentury nie podpisał ani jednego aktu ułaskawienia - widocznie się przejął :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix, może. Myślałam, ze opryszczka, wielka afta? Pierwszy raz zrobiło się mi coś takiego na podniebieniu. Ale pisałam wam, że dentystka popatrzyła, powiedziała "ojej, brzydkie - trzeba iść do jakiegoś lekarza" ??? - no to sama postanowiłam leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Czesc dziewczyny O terminach lekarskich prosze mi nie wspominac. W tym tygodniu mam 4. Trzy malzykowe (pieta, 2x ortopeda w zwiazku z zastrzykiem przeciw osteporozie) i jeden moj u dentysty. Na szczescie moje paszczydlo prawie wygojone i nie musze prezentowac zarazy u nowego dentysty. Szlag mnie trafia na takie wloczenie sie po lekarzach! Szczesciem ze nie czeka sie dlugo i jest zorganizowane w miare sprawnie. Betulka nie wiem czy znasz przepis na "kaszaczki" To rodzaj buleczek z kasza gryczana, serem tearogiem, smazona cebulka i czyms jeszcze, pieczone w prodizu. Jest jeszcze wersja kaszaczkow oblepionych ciastem drozdzowym (u nas zwane pierogami z kasza") Ale te nagie bez ciasta smakowaly mi najlepiej. Mistrznia "kaszaczkow" byla moja sasiadka. Smakowaly lepiej jak te w wydaniu mojej mamy, choc mamcia byla niezla kucharka. Sasiadka zmarla juz ze 30 lat temu ale ten smak pamietam do dzisiaj. Dziewczyny ja dzisiaj sie nie pokaze. Musze zatelefonowac do siostry. bedzie to trudna rozmowa bo szwagier chory i pewnie nie bede miala nastroju na pogaduchy. Mowie wiec dobranoc. Chore kolezanki przytulam. Trzymam kciuki za wszelakie badania i wizyty u dochtora coby wsio poszlo gladko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a czego tak dlugo nie bylo Vanilki u nas? Pewnie resztkami sil stara sie dopracowac do konca listopada:( Vanilko trzymam kciukasy i duzo sil zycze. Betulka do kaszaczkow chyba dodawalo sie tez jajka bo inaczej to wszystko nie trzymal by sie kupy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jeszcze przypominam sobie ze kaszaczki bardzo smakowaly przypieczone na patelni. Ale sie rozmarzylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko kochane kawa (_)(_)(_)(_)(_) jeden wpis juz mi skasowało 😠 Terix.. ano igrzyska się zaczeły :) ulaskawia się kogoś takiego co nie jest skazany :D ..no cusz Jaro kazał :D:D ....przyjechaly moje zakupione drzewa owocowe na allegro ..kupiłam gruszke .czereśnie i jabłon oraz orzecha karłowego dorasta do 3m :) ... u mnie burza przeszła błyskało grzmiało a teraz leje okrutnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Beatula ..takie mleko zsiadłe to samo zdrowie .pamiętam jak kupowaliśmy mleko z mleczarni zanim M przyjechał do domu wiele razy było już kwaśne :D i dalej do sklepu bo dla dziecka potrzeba ..pamiętam ile to sera miałam i serwatki do picia miamyy.. dobrze że pekło i będzie spoko teraz szałwia i spoko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środowe heloł ;) Przyszłam na kawunie i spijam wspólnie z Orsejką ;) Zmokłam jak kura , a przeszłam tylko z parkingu do biura ;) Co do mleka...co drugi dzień biorę 2 litry mleka prosto od Milki :) Miłego dnia koleżankom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Orsejko ❤️ Dorix ❤️ Dziękuje Orsejko za aromatyczną kaweczke 👄 U mnie wieje halny BeTulko ❤️a powiesz jak robisz taką polewke z serwatki? Serwatka to czyste białko w bardzo zdrowym dla nas wydaniu :) Bastylko - takie kaszaczki jadłam na wakacjach pod Zamościem, Wtedy nie bardzo mi smakowały (byłam młoda) teraz doceniam ich smak. Ale tam nie mialy takiej nazwy. Tzn nie spotkałam sie z nazwą kaszaczki. I wiesz co jeszcze robiła gospodyni? swój własny ser topiony. Wyjadaliśmy prosto z rondla - pychota. Był żółty, pikantny smakował zajefajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 od dziś przydadzą się większe ilości, bo ciśnienie leci w dół i do niedzieli ma padać deszcz a od niedzieli śnieg:( Dorix miłej pracy, jeszcze tylko dwa razy rano wstać i będzie weekend :D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla 🖐️ dzięki za śniadanie, kusisz:D Zjadłam dzisiaj kanapki z kozim serkiem i pomidorem. U mnie jeszcze tak mocno nie wieje, ale już go trochę czuć. Na przemian słońce i deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix, Teklo 👄. Będę rankiem wstawać tylko jeszcze jutro :P Jutro po pracy wyjeżdżam do .... Ulubionego :D W piątek po południu wybywamy na koncert Filharmonii Częstochowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie jakos leci,pogoda szaro bura leje wieje słońce świeci.Syn już cześć zaliczył poszło mu dobrze .M na święta przylatuję.Pozdrawiam zycze zdrówka i udanego dnia.A co do polityki to ja podzielam to samo zdanie co Orsejka Tekla,Tertix,. Tertix podaj proszę przepis na te śledzie z serkiem mascarpone, po gdzieś podziałam a chcę zrobić. Powoli będę się tez brała za pierożki i uszka. Stawiam kawke popołudniu http://buhh.pl/kartki/54/482.jpg http://img4.hostingpics.net/pics/536838slonce2k50y.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko! Vanilko jesteś wreszcie ❤️ Ja już myślałam, że się obraziłaś nie daj boże, może nawet na mnie :P Ciesze sie że jesteś, wcinam mascarpone i pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️ Dorixiu - fajnie że masz w perspektywie wyjazd - takie plany potrafią dawać pałera żeby wytrwać na placu budowy :D My z M wyrywamy się w sobote do Porąbki do naszych przyjaciół mieszkających w kraju Bastylki a spędzających listopad w swoim polskim domku nad jeziorem Żywieckim. Miłego popołednia 🖐️ - śmigam do garów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ruda wyżej to ja Teekla - nie wiem dlaczego mnie wylogowało z kafeterii :O Melduje jeszcze że mam cycki ponaciągane wzdłuż i wszerz do granic możliwości :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Siedzę w domku sama,tylko z psami i boję się łokropnie.Za oknem wiatr hula jak wściekły,boję się że mnie jak Dorotkę wraz z chałupką porwie do krainy Oz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie dysc, idzie dysc, idzie sikawica Uleje, usiece, uleje, usiece, uleje, usiece Janickowe lica Uleje, usiece, uleje, usiece, uleje, usiece Janickowe lica Nie lej dyscu, nie lej, bo cie tu nie trzeba Obejdź góry lasy, obejdź lasy góry, obejdź lasy góry, nawróć się do nieba Obejdź góry lasy, obejdź lasy góry, obejdź lasy góry, nawróć się do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Dzięki za namiary na odżywkę👄 Nie napiszę nic więcej bo jestem wystraszona jak sto diabłów.Chyba co najgorsze w pogodzie przyszło do mnie teraz,wyje normalnie że krew ze strachu cierpnie.Zmykam i trzymajcie za mnie kciuki i za mój domek z kart:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie wywiało cię? :P U mnie trochę ucichło. Vanilka, mówisz i masz:D 25 dkg marynowanych płatów 1 cebula czerwona 3 łyżki serka mascarpone 3 łyżki jogurtu naturalnego sok z jednej cytryny 1 łyżka pieprzu czerwonego w ziarnkach sól, pieprz czarny do smaku śledzie odsączyć w ręcznik, pokroić w dzwonka, cebule w kostkę, mascarpone wymieszać z jogurtem, sokiem z cytryny, doprawić solą i pieprzem, sos wymieszać ze śledziami, posypać cebulą i czerwonym pieprzem Dorix mile spędzonego odpoczynku❤️ Zulka jak samopoczucie? Betulka płuczesz czymś? Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie mialam wczesniej czasu kuknac:ORobie to dopiero przed spaniem. Terix przepis na sledziki interesujacy. Moze zrobie z polowy porcji bo mazyki zjada od czasu do czasu sledzia w occie z cebula i...bulka:P ale ogolnie nie przepada. Daisy u nas wiatrzysko na szczescie przestalo. Jutro po poludniu wygrabie liscie, ostatnia szansa bo podobno w piatek zaczyna sie juz na dobre zima. Teklo jak mozna nie lubiec "kaszaczkow"? :P Dla mnie sa pyszne, choc za kasza normalnie nie przepadam. Ciesze sie ze masz za soba juz badanie. Na bolace cyski nic nie poradze:O Moze niech malzyk podmucha;P Orsejowo kupowalas drzewka w necie? Pewnie wysylka strasznie droga? Dorix udanego weekendu. Zazdroszcze wizyty w filharmonii. Trzymajcie sie dziewczyny. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️na kawusie zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? być może strona się zacięła i kawe ktoś zrobił ale nie widać więc zobaczymy ;) Terixiu - zapisuje skrzętnie przepis na śledzia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jak tam po wczorajszej nawałnicy? mam nadzieje, że macie prąd i że nie ma szkód ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×