Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witam Teklo..dzieki za kawe i sniadanie ;) U mnie wieje od wczoraj okrutnie :) Vanilko ..cisze się że jesteś :) Bastylko.. wcale nie tak drogo bo 20 zl kurierem ale kupiłam drzewka kolumnowe taki albo do donic albo do grutu ,,jedynie ten orzech to do gruntu musi być :) Daisy ..dostalam zawiadomienie że przjdą w sprawie scinki swierka w przyszły wtorek :O ciekawe czy pozwolą mi sciąć w zasadzie to mi szkoda wolałabym przyciąć tak na połowe a wolno jedynie na 30cm czyli czubek a kto tam wlezie na tyle m do gory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix.. zapisałam przepis dzięki i ja :) dorix.. miłego wypoczynku :) Zulka ...Plotka ..fruwająca ..meldować się posze ... Miłego dnia wszystkim koleżankom zycze ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartek ;) Terixiu...ale zrobiłaś mi zachcioła na śledzia, mmmmmmniam :P:P:P Teklo, dzięks zaśniadaniowe jajcątka, uwielbiam ;) (w każdej postaci podobnie jak Bastylka ). Orsejko, żałuję, że nie pracuję w Twoim mieście...bywam w takich "komisjach" odnośnie szacowania zagrożenia przez drzewo :):P Wyjeżdżam dziś po pracy i bardzo sie cieszę, bo polubiłam miejskie klimaty :) Dla każdej Czytelniczki zostawiam po buziaku 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Uff, "kubańczycy" wylądowali szczęśliwie w W-wie. Teraz czeka ich droga do domu samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix, cały czas płuczę szałwią ale jeszcze jest bolesne, już bez obrzęku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo, szukałam w necie przepisów na serwatkowe zupy. Większość była gotowana na wędzonkach, kiełbasach. Znalazłam jeden przepis postny, na ziemniaczkach w kostkę - jak do zalewajki. W przepisie było, zeby dodać troszkę kminku gdy będzie się gotować ziemniaki. Zalałam jak barszczykiem, nie podbijałam śmietaną i nie dodawałam czosnku bo wg mnie smak był cudny! Taki serwatkowy :-). Zezłociłam troszkę cebulki na maśle do omaszczenia wg gustu. Jest delikatniejsza niż żurek czy barszcz biały :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tekla zakrzątnęła się w kuchni i znów wyczarowała pyszne śniadanie. Chętnie skosztowałabym wszystkiego, a najbardziej naleśniki, ale poprzestanę na warzywach:P Dziewczynki mnie śledziki bardzo smakowały, można doprawić po swojemu, dodać jeszcze ogórka korniszona. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie pogoda dalej nie rozpieszcza zimno brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Powiedzcie mi co to może być ,ze od 3lat mojemu teściowi gnie z cmentarza znicz lub wkład. Zawsze wysłałam do teściowej w tym roku wysalam zniczy z Matka boska to wy ciągli wkład a znicz zabrali ,w tamtym roku kapliczkę ze świecącym krzyżykiem to kapliczkę zostawili a krzyżyk zniknął Wcześniej znicze.Musiałam się wam pożalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka odchodzisz z końcem miesiąca? zapraszam na galaretkę drobiową, wstawiam do lodówki, jak ktoś nie zdąży dzisiaj, to będzie na śniadanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho hoooo! :D Terixiu ❤️ skubne teraz galaretki bo nie wytrzymam :P ale jutro będzie na śniadanko ;) BeTulko - dzięki za podpowiedź szczególnie tę z cebulką ❤️ Dorix - miłego łykendu - baw się dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko - zawsze znajdzie sie ktoś łakomy na cudze... pewnie je sprzedaje Coś Daisy zniknęła - czyżby jednak jakieś szkody po wichurach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawą 🖐️ i herbatką ;) Zapraszam Dalej popaduje ale jeszcze jest ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Oj Tekla rozpieszczasz nas, w dzień powszedni świąteczne śniadania, dzięki 👄 U mnie na razie bez deszczu. Muszę iść do poradni onko zabrać kartę i przenieść się do innej. Dr u której leczyłam się odeszła na emeryturę. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Wyczytałam że się niepokoiłyście moim milczeniem.Śpieszę z wyjaśnieniem i informacjami.Chałupka stoi jakoś się starowinka wichurze oparła.No i ja przetrwałam noc choć majty były pełne:p Terix I ja przepis na śledzika muszę zanotować a galaretkę to już połknę z obfitym ślinotokiem.Właśnie dzisiaj rankiem pomyślałam,,kurtka ale bym sobie zjadała galaretkę,,. Normalnie chyba poczułam że naszykowałaś👄 Teeklo Śniadanko oczywiście także zjem,pyszności mniam Orsejko Będę trzymała kciuki ,niech dadzą to pozwolenie.Człowiek sam sadzi drzewo a potem musi prosić dziadów by pozwolili wyciąć.U mnie jest tak że na ogół zawsze dostaje się pozwolenie.Ja przynajmniej jeszcze nigdy nie słyszałam by komuś odmówili. No ale nasza Dorix wie na ten temat najwięcej zatem jej trzeba zapytać,jak wróci.;) co zrobić by na sto 100% dostać pozwolenie na wycinkę?. Dziewczynki nie było mnie wczoraj bo nie miałam monitora,hi,hi poszedł w wypożyczkę. Komuś się zepsuł była pilna robota i został wypożyczony .Wczoraj wieczorkiem wrócił ale oczywiście mój M musiał nadrobić zaległości.Dzisiaj za to mnie udało się popłacić rachunki no i zajrzeć do Was kochane moje👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz życzę udanego piątku i mam nadzieję że przy piąteczku to i Zulka zajrzy,niedobra jedna Jak można na tak długo opuszczać czytelnię,to Ona nie wie że jak kota nie ma myszy harcują? Nie żeby Zulka miała kota hi,hi choć w sumie ma no ale nie o takiego sierściucha mi chodzi,łoj idę bo się zamotałam cała:p Babolki cudnego słonecznego i bezwietrznego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka Mam nadzieję że Kubańczycy dotarli szczęśliwie do domu.Ciekawe czy można będzie gdzieś podpatrzeć zdjęcia z podróży?! Bastylko A Ty jak dobrze pamiętam to wcale się z nami fotkami nie podzieliłaś>:(.No i jak tak można😭 nie widziałam Bastylki w strugach deszczu,ani Italii ,ani nic😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Terix ❤️ i Daisy ❤️ Wróciłam z Lidla (kupiłam fajne zestawy dla wnuków) i właśnie Terixiu uświadomiłaś mi że miały być galaretki na śniadanko! :D:D:D ja wczoraj zeżarłam sporo ale jeszcze są w naszej magicznej lodówce :D Zapraszam na drugie śniadanko galaretkowe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) Teklo.. jak zawsze bardzo dziękuję za sniadanie pyszności 👄 terix...powodzenia w szukaniu dobrego lekarza onk.:) Daisy... ano jak wroci nasza Dorix.. to zapytam ..choc mysle że skoro rosnie na lini energetycznej dokłanie pod pniem sa kable sadząc nie wiedzieliśmy że tam są ponieważ powinny znajdować się zupelnie w innym miejscu ale może to wynik ruchomych piasków albo tez układania lini przez więżniów za tamtych czasów ale to tam jest jak jest ..no ijeszcze jakies dwa metry linia gazowa :) paliwo i zapałka syyy ..:) Vanillko ... takie cuda się zdarzają szczegolnie jak znicze są okazale trzeba zaznaczać koniecznie ja ciapkuje farbą białą i jest spoko ..i nikt się nie dziwi bo robią to samo i jest spoko ...może i ty tak zrób ..wystarczy jekis 2-3 kropki farby .... Beatulko.. cisze się że dzieci w domu ..bo teraz takie cuda z ostaniej chwili ponownie jakiś napad na turystów :O Bastylko.. my ciebie nigdzie nie puścimy już teraz na urlop bo wiadomo nawet nie planuj plisss... Zulka... gdzie się zagubiłas ? dorix... już pewnie u lubego i dobrze nalezy się kolezance jedno zycie mamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - dobrze, że chałupka się ostała ❤️ Mam nadzieje, że naszej Zulce katar nie rozwinał się w coś gorszego :O Terix a masz w zamian za swoją lekarkę kogoś "na oku"? Idę ogarnąć bałagan w domu - do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! a prawie rozminęłam się z Orsejką ;) Witaj kochana Orsejko ❤️ Zjawię się jeszcze - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo Fruwająca ....bardzo prosimy cześciej zglądać do nas a ponownie ciszaaaaaa u mnie dziś na obiadek dorsz pieczony w rękawie i surówka z kapusty kiszonej ..powiem wam że co rano jak idę rozpalać w piecu to chlapne sobie sete soku z kiszonej kapusty prosto z beczki :) ..wczoraj obdarowałam brata kapustą bo on podobnie jak nie może jeść kapusty sklepowej bo potem czyta i czyta w WC :D no ale mamy te same geny tą samą grupą krwi ... milusiego dnia kochane ..u mnie zaczyna już czuć ciut inne powietrze ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Ubawilas mnie Orsejko opowiastka o rozczytanym bracie:) Nie ma to jak kwas kapusciany z rana:P U mnie kapusta powoduje wielki apetyt. Lyczek kwasu i zjadam wola z rogami:P Dzisiaj bylam u dentysty na kontroli. Nowego. Niby w porzadku gosc, ale nie taki fajny jak moj stary:( Poza tym wydaje mi sie jakis mlody:O Zretszta dla mnie ostatnio wszyscy sa mlodzi. Jak bole zebow madrosci potrwaja dluzej musze sie zglasic. Podziobal w plombach, nie ruszaja sie, nowych dziur tez nie ma. Podejrzewam ze zeby pobolewaja mnie z przeziebienia i bolu gardla z ktorym walcze juz pare tygodni. Bo gdzie by tak naraz zaczely bolec az 2 zeby madrosci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×