Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

uffff kamień z serca;) szkoda, że zlikwidowali dwie stronki, bo naprodukowałam się, że hej;) ale najważniejsze, ze kafe działa:D a swoją drogą mogliby w takich przypadkach wrzucić jakiś tekst z info o co kaman:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie obrażaj sie :D Z Zulka to my w skajpie uzgodniłysmy, że poczekamy na rozwój sytuacji zanim roześlemy "wici" :D A BeTulka i Orsejka wstrzymały wysyłki zaraz jak tylko posłalam mejla. A wiecie co? jestem podbudowana tym, że stosunkowo szybko cafe złapała oddech i że nie skasowali nam "tyłów" i że oczyscili te pochrząkiwania z ostatnich dwóch dni :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Zulko - napisalam ladny wpis wieczorny i niestety wycieli ale nie jestem zła bo wycieli te kropki, wykrzykniki, postękiwania i przeklenstwa jak popychałam stronke z nadzieją ze ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy hihi a obrażaj się kochana;) w takich nerwowych chwilach musisz nam to wybaczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo robiłaś coś z agrestu? czy nie lubisz tych owoców przerobionych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi, czy to ciasto drożdżowe z przepisu kasi wyszło takie sprężyste jak widać na jej filmiku? i jakich drożdży użyłaś, świeżych czy suszonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooglądałam jej filmiki i znalazłam coś co chciałabym zrobić - kluski z bułki, robiłaś może? i faktycznie bez zadęcia te jej nagrania, niektórym przeszkadza, że liźnie lukier, który jej skapnie, mnie to pasi:P śmiałam się jak powiedziała, że jej Abi zeżre dużo, a chłop mało:P a widziałaś jej dzieciaczki? odważna kobitka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj tak tak Zulko ❤️ sory musiałam wyjść bo własnie robiłam dżem malinowo-porzeczkowy ;) Z agrestu nigdy nie robiłam :O ale agrest lubie -tylko nigdy nie miałam tego owocu na tyle To ciasto było dokładnie takie sprężyste jak pupcia. jak nacisnęłam to wróciło ;) Ciasto drożdżowe trzeba długo wyrabiać - wyrabiałam 10 minut az piszczało. Czym dłużej wyrabia się i poklepuje drożdżowe tym jest pulchniejsze. Jak mi sie za bardzo kleiło to dodałam mąki ale z czuciem. Użyłam drożdży suszonych Oetkera. Bardzo ladnie „pracowały" Z przepisów tej Kasi zrobiłam tylko to jedno ciasto - bo taką mialam „życiową” potrzebe :D dopiero potem odkryłam, że ona ma tych przepisow więcej. Moga sie kiedyś przydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze pooglądać filmiki tej Kasi - :D nie widziałam dzieci tylko słyszałam :D Fajna ta babka - młoda i w ogole nie ma zahamowań - podoba mi sie że nie pozuje na lepszą niż jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mnie wcięło na chwilkę;) przyszedł mój m i przytargał agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, spadam. cieszę się, że kafe w normie, mam nadzieję, że jutro dziewczyny się pokażą. zatem dobranoc pchły na noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co będziesz robić Zulko z agrestu? wysznupałaś jakiś przepis? Agrest i porzeczka ma sporo pektyn i przetwory np dżemy mają fajną konsystencję. Dobranoc Dziewczynki 🖐️ acha! wklejam link do "fanpejdżu" firmy foto. Jak przejrzycie uważnie to znajdziecie kogoś znajomego ;) https://www.facebook.com/FotografiaBarbaraSoczomska?fref=ts (mozna wejść i obejrzeć dokładnie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dzięki Bogu wszystko działa :-) Wróciliśmy niedawno...byliśmy u mamy mojego m... Bardzo przykry dzień - idę spać bo jestem wypluta psychicznie. Postaram się jutro troszkę opowiedzieć... Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio 🖐️ zapraszam na kawe w posprzątanej czytelni (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? Pogoda piękna mają przelecieć burze na południu więc uważajmy 🌻 Wsiadam zaraz na rower - zanim zrobi sie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja👄 Teeklo Dzięki za śniadanie ja oczywiście tradycyjnie wielcem zeń rada.;).Jak nie zachwycać się takimi delicjami👄 No i to nie koniec zachwytów❤️.Ja wiedziałam że wnusio przystojniak a córka śliczna no ale na zdjęciach profesjonalisty normalnie wszystkie atuty jakby wyraźniejsze.Cudne zdjęcia cudnych osób Teeklo wielkie dzięki👄 jestem pod dużym wrażeniem. Betulka Przykro że wróciłaś z tych odwiedzin przygnębiona ale ten wiek i takie miejsce chyba już tak ma.Ja ze swoimi rodzicami zaczynam dzień od smutku i przygnębienia i często kończę na przerażeniu. Zulka Niedobra Ty każesz się mnie boczyć,ach niedobra dziewczyna;) No nie będę się złościć bo nie ma o co a i czasu żal.;) Dziewczynki idę do kuchni bo robię cebularza smakołyk naszej rodzinki.;Zapraszam za jakieś pół godzinki.; A teraz udanej soboty bez burz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się wieczorową porą Teklo Twoje śniadanko mogłabym i rano i wieczorem wcinać, takie pyszne:) u mnie dziś słońca jak na lekarstwo, za to grzało, że hej:o a ja oczywiście wymyśliłam sobie pranie firan i mycie okien:P upociłam się jak mysz;) i robiłam te kluski z bułki, wyszły - jak dla mnie - bardzo smaczne. teraz przydałby mi się masażyk plecorków, karku zwłaszcza, bo ledwo mogę odwrócić głowę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasza Bastylka właśnie tańcuje na weselisku:) i zadaje szyku w pięknej kreacji i fascynatorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kończę wreszcie Rękę mistrza, zostało mi 10 stron i pewnie wieczorem je w końcu zmęczę:P hmm i nie zmieniałam zdania - nie wciągnęła mnie niestety, jest zbyt rozwlekła, liczy ponad 600 stron i dopiero na 150 przed końcem coś się ruszyło i najgorsze, że to coś wcale mnie nie przekonało:P przepraszam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo tym razem zrobiłam kompot agrestowy, bo poprzednio popełniłam agrest z cukrem żelującym. a najgorsze, że wraz z owocami pojawiły się muszki owocówki, normalnie szlag mnie trafia na te małe wszędobylskie mendy chodzę i trzaskam w nie ścierką, łapką i na pięć strzałów zaliczam dwa dla mnie:P chyba znów muszę kupić ocet winny i wymieszać z kroplą płynu do naczyń i wystawić taką - chyba jedyną skuteczną - pułapkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix hop hop, przybywaj, kafe działa. Ploteczko jak się czujesz? Vanilia wróciłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - odkąd kupiłam lampki takie specjalne na muszki komary i inne insekty - problem dla mnie nie istnieje. Nawet owocówki nie nękają mnie juz. Włączam na cały dzień a i w nocy czasami. Mają zerowy pobór mocy. Każdy owad który usiądzie na takiej niebiesko świecącej płytce - ginie. A zauważyłam, że jak jest włączona to wszystko co fruwać może nagle gdzies znika. Lampki poleciła mi Orsejka. Kupiłam w zeszłym roku na wyjazd w Bieszczady bo bałam sie komarów. Przydały sie wtedy i teraz w domu też sie przydają. Mam dwie - jedną w kuchni drugą w sypialni. http://www.planetaelektroniki.pl/product.php?id_product=3271 to naprawde działa. One są wielkości małej dłoni. Mają wyłącznik. Trupki zabitych owadów są suche - wystarczy zdjąć plastikową osłonke i przetrzeć lub strzepnąć płytkę. Świecą przyjemnym niebieskim swiatełkiem, które nawet w nocy nie przeszkadza spać jesli ktoś musiałby włączyć np przy łózku. A póki nie masz lampek trzeba wszystko chowac do lodowki niestety :O Albo zabezpieczone folią spożywczą do szafek. No i dokładnie wycierać blaty pochlapane sokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×