Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Kochane Dziewczyny! Oby nam zdrowie służyło, uśmiechu nie zabrakło, dobra wokół nas dużo i kasy, kasy, kasy ;-) w Nowym Roku 2016!!! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nic nie muszę robić bo sami, po cichutku siedzimy z małżykiem i nie narzekamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy :-), nie odpalam fajerwerków przy nowym domku...ja mam zwierzaczki i dbam o ich psychikę - odkąd mam Monę to nawet z tarasu nie mogę oglądać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak zwykle można liczyć na Wasze dobre słowo pocieszenia :D Wszystkim balowiczkom wesołej zabawy :classic_cool: Betulka ja z Tobą dyżuruję przy laptopie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Fruwająca! Ja kukam co jakiś czas do czytelni :-) - to jeszcze raz głaskam Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zmuszona ;-) oglądać tvn24 - niektóre występujące panie ubrały się w salonie mojej być może przyszłej synowej :-). Jestem sprawdzana smsami czy widziałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwego Nowego Roku Kochane dziewczyny❤️ Duzo zdrowia dla Was i Waszych Rodzin!!! I szczescia i powodzenia i pieniedzy!!!! I dobrych ludzi wokol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, spełnienia marzeń i żeby był lepszy jak mijający 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze,najszczęśliwsze,najweselsze i najbogatsze w Nowym 2016 Roku. Niech któraś z nas hi,hi trafi szóstkę w totolotka i za sponsoruje wspólne spotkanie;) Ale najważniejsze byśmy wszystkie zdrowe były,szczęśliwe i uśmiechnięte i by pech,niepowodzenia i choroby mijały nas i naszych bliskich szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypijam szampana za wsze zdrowie i pomyślność YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY U mnie były rakiety ze wszystkich stron,piesiory dały radę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYYYYYYY Za zdrowie pań, za zdrowie!!!!!! :-) Daisy, a moja kocina nie wróciła przed ostrzałem, została na froncie...😭 - czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariijka
kochane dziewczyny:) wszystkiego dobrego w nowym 2016 roku❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem nareszcie widoczna:) Marijka Serce rośnie gdy się pojawiasz.Znak że pamiętasz👄 Dziewczynki mamy nowy rok zatem wyłazić z łóżek,dusznych pokoi,ciasnych klatek,skorupek z tego wszystkiego w czym lubicie hi,hi się zamykać;). Czytelnia czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najwięcej: zdrowia, spokoju, spełnienia marzeń, dokończenia zaczętych robót, miłości, wyrozumiałości i dużych wygranych w 2016 ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×