Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

qrcze muszę wyjść z panną F. Betulka wybacz, małżowina mi truje, a sam nie może iść, bo noga mu wysiada:o pożegnam się zatem na dziś, buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przyszłam się usprawiedliwić. Daisy, to nie Klawy mnie porwał. Kolega zadzwonił, potrzebował pomocy przez sprawdzenie pewnego tekstu, który przesłał mi przez pocztę @. Sprawdziłam, wskazałam nieprawidłowości...a że nie potrafię z kimś gadać przez telefon i z Wami pisać...więc się odmeldowałam. Sorki, że bez wyjaśnień, ale "wisiałam" już na telefonie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, finał moze i będzie w tym roku ale przeprowadzka dopiero na wiosnę - nic na siłę, nie będę wprowadzała się do domu np bez gazu. Ogrzać dom ogrzeję kominkiem ale ciepłą wodę do mycia też muszę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już idę w poduchy, pora zakończyć ten dzień. Dobranoc Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! To nowa stronka! To Zulka, spaceruj dzielnie. Niedobrze, że noga M coś nie teges...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, dziś mamy jeszcze piękniejszy dzień. Zaczynamy ostatni kwartał tego roku ;) Zaczynamy slonecznie i optymistycznie. Zbliża się "babskie lato" :D Na początek dnia kawunia i herbatka ! Dziewczyny, cieszmy się jesienią, barwami, słoneczkiem i tym, ze kończą się roboty działkowe! Będziemy miały więcej czasu dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Klawy77 dziś Jakas nowa kolezanka sie pojawil---nie nowa koleżanka, tylko stała bywalczyni uczuciowego/erotycznego na nowym nicku, przez pomyłkę wjepała topik na ogólny X 96 postow nie wskazuje na stala bywalczynie. 30.09.2015 Klawy77 dodał/a post: Nie potrzebuje nikogo wyrywac, mam zone. wystarczy ze jest ktos chetny do kulturalnego pogadania:D 30.09.2015 Klawy77 dodał/a post: "Zasmakuj mnie" powiedz, jestes nowa czy stala bywalczyni, jak to jest naprawde? 30.09.2015 Klawy77 dodał/a post: Mecz siie skonczyl wiec na mnie juz czas, bawcie sie dobrze:D 30.09.2015 Klawy77 dodał/a post: Jutro bedzie jeszcze piekniejszy dzien:) 01.10.2015 Klawy77 dodał/a post: Jakie wyznanie, tez mialem wlasna firme i pracowalem od rana do wieczora, w koncu stwierdzilismy ze tak dalej byc nie moze. Wyjechalismy za granice, dalej prowadzilem firme ale bylo to meczace i zatrudnilem sie w firme. Zrobie swoje i do domu do zonki :) 01.10.2015 Klawy77 dodał/a post: Widzisz, moze zamiast pisac wyznania na kafé, napisz do zonki, urwij sie wczesniej, jestes szefem, masz pracownikow, zaufaj im, a ty wez zone i skoczcie gdzies razem albo wyslij sms-ka. Moze nie wszystko stracone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dookoła jeden z drugim jak nie nerwus, to histeryk, drobny cwaniak, skrzętna mrówa, niepoważne to, nieszczere. Jak bezwolne manekiny przestawiane i kopane, gęby pełne wazeliny, oczka stale rozbiegane. Bez godności, bez honoru, zakłamane swoje racje wykrzykuje taki w domu śmiesznym szeptem po kolacji, śmiesznym szeptem po kolacji, śmiesznym szeptem po kolacji... Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, Witam🖐️ Słowa same mi się nasunęły, jak przeczytałam powyższy tekst:P Nadal robię badani, właściwie powtarzam, bo zawsze coś nie tak jak powinno być. Na jutro też mam skierowania. W poniedziałek robię holtera, w środę wynik. Do szpitala idę na planowany zabieg, usunięcie woreczka:( Trochę się boję narkozy. Teraz włosy mi lecą jak oszalałe, a po narkozie będę rozglądała się za peruką Jutro idę do fryzjera, ścinam włosy na zapałkę:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja :) Dorix.. dzieki za kawunie :) Terix.. smutne wieści :O przynosisz no ale jak mus to mus ...też bym się bała teraz narkozy .zresztą poprzednio mialam tylko cześciową ..wsio widziałam troche spałam a potem nie chciałam już :O Od rana zasuwałam w piwnicy ja to zawsze coś sobie załawie by się nie nudzić a do narzekania mam co:) no ale nie lubie jak nie mam poukładane na miejscu a i segregować trzeba na co trzymać ..nie lubie 😠 poodkurzałam poukładałam i spoko ... Zulka .. brawo tyle grzybków :) u mnie nie ma susza pisalam już .. tekla..❤️ wszystkim milusiego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyskakuje mi jakaś reklama na pól strony a po chwili obraz znika i zostaje ciemna plama ni jak to usunąć ..skrawkiem muszę czytać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj jestem pózno jak na mnie,ale rano załatwiałam sprawy lekarskie. Troche mnie zdołował jak zwykle lekarz,za 2 tygodnie mam powtórzyc badania i jak nic sie nie polepszy skierowanie na oddział (kolonoskopia,gastroskopia-same przyjemności)Takze troche nerwówka.A nawet duza.To dalej przez to Ob ,za wysokie a nie jest reumatyczne.Po waszych doświadczeniach z kolonoskopia mam naprawde pietra.Gastroskopie przezyje tego nie. teraz mam nadzieje ze ciut sie polepszy. Terix woreczek zawsze robia pod narkoza,nie w znieczuleniu miejscowym. Naprawde nie masz sie czym przejmowac ,z własnego doświadczenia wiem ze jest to najlzejszy zabieg.Jednego dnia Cie przyjmuja ,drugi dzień to operacja a nastepnego wypis do domu. Jesli sie uda laparoskopem to 2,3 tygodnie zapomnisz o zabiegu.Gorzej z dieta ,w moim przypadku trwało to długo,zreszta chyba bardziej diete musiałam stosowac ze względu na żołądek niz usuniety pęcherzyk.Naprawde. Co do narkozy sama wiesz moment wybudzenia nie nalezy do przyjemności ale tyle razy dałas rade to i tym razem nie bedzie problemu.Zaufaj mi.Zreszta potwierdzisz po zabiegu.Oby tylko udało sie wykonac laparoskopem. Terix napisz jak twoje próby watrobowe?Działa ostropest? Czy robisz jakies przerwy w stosowaniu ostropestu? Zuleczko gratuluje tylu grzybków.Odnośnie kleszcze ,ostatnio w przychodni był męzczyzna który spotkała kleszcza w ogrodzie swoim,tzn kleszcz spotkał jego ,bardzo zle wygladał ,od razu lekarz skierował go do szpitala bo skutki były opłakane.szedzie z tego widze trzeba uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko ja bardzo lubie sprzatac piwnice tzn pralnie i spiżarke. teznie lubie jak słoiki sa nie na swoim miejscu.Ale teraz przyznam sie juz siateczki stoja na płytkach .Nie nadwyręzam reki.Przynajmniej sie staram. Dorix nie wiem czy patrzyłas przy okazji mebli do ganku na meble do łazienek.istne cuda w sklepach a jeszcze ładniejsze sa na zamówienie. a co zakupiłas do ganku pokaz w garnuszku. Daisy szkoda ,ze nie znalazłas choc nowego żelazka na strychu.Ciekawe co u mnie by się znalazło na strychu.Pewnie nic ciekawego.Ale zazdroszcze Ci daisy posprzatanego strychu.U mnie w jednym kącie jest moc nowych pudełek,ale młody nie kaze wyrzucac,jemu zawsze sa potrzebne.A moze cos sie przyda spakowac do wysłania?Córka natomiast trzyma pudełka z butów w razie reklamacji.Ponoc sa potrzebne.A ja chetnie bym wszystko spaliła. Jedyna potrzebna rzecza jest stól debowy z krzesłami,niby dla córki,moze kiedys.Na razie cieszy sie biurkiem w swoim pokoju i stołu ponoc nie wezmie.A stół zabrany z domu rodziców. Betulko masz racje gaz w domu potrzebny,poczekasz spokojnie do wiosny.Dobrze ze prace moga być kontynuowane,jesien sprzyja. U nas tak mysle ze ja kies 3 tygodnie bede nam jeszcze kopac pod domem prad.Prad mamy ,ale zmieniaja na osiedlu dłupy na oświetlenie podziemne.Przy okazji nowe instalacje do domów.takze rozkopuja wszedzie dokładnie.A ja akurat mam stary słup przy moim domu takze kopanie koparkami bedzie.jeszcze do nas zostały 2 uliczki. Zaraz musze pomyslec o obiedzie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się czwartkowo Terix swego czasu sama śpiewałam refren tej piosenki, tak mi się podobała:) patrz jak to szybko zleciało z tym czekaniem na zabieg, już trzymam kciuki:) przypomnij proszę w jakiej postaci kupujesz ostropest. już pisałam, że w aptece zaproponowano mi ziarna do zmielenia, albo sylimarol:P Ploteczko powiedz jakie masz OB. lekarz pewnie sam nie wie od czego i stąd te badania. poprosisz o znieczulenie? Orsejko jakby popadało wtedy byłoby grzybobranie pierwsza klasa, a tak to więcej chodzenia niż plonów;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór koleżankom ;) Matko kochana, Terixiu..kciukasy będą trzymane, musi być dobrze. Moja mam też ma często ataki woreczka...i boi się iśc na zabieg, uparta jak osioł ;( Plotko, ugotuję w garnku jak mebelki będą rozłożone. Teraz stoją w garażu i czekają aż mi pan majster wyfuguje płytki podłogowe. U mnie dzisiaj było skrzybanie auta, mróz zaatakował dalie i pelargonie. Kwiatuszki kaput, idzie jesień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama się dziwię skąd u mnie takie duże przymrozki...kwiaty kwitły w pełnej okazałości.. Powydawałam wszystkie kurtki jesienno - zimowe z rozmiaru 40....bo nosiłam już 44. A teraz mam zagwozdkę, bo co nie założe, to mogę się tym owijać...szykują mi się nowe wydatki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×