Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witam kochane w poniedziałek ..kawunie zostawiam (_)(_)(_)(_) kuknę potem bo musze zabrac się za obiad już teraz na 12tą z tatą do lekarza na kontrole tym razem już do Z-G :) Zatem do potem kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orsejko 👄. Witaj Czytelnio 👄. Zaczynamy nowy tydzień. Jeszcze słoneczny i ciepły, złoto - jesienny. Ja oczywiście biuruję, wpadłam w przerwie się przywitać. Cholerka, mam sklerozę. Ugotowałam wczoraj w garnku swój ganek...tyle, ze nie pamietam czy o tym Wam pisałam, a teraz nie chcę patrzeć na poprzednie moje wpisy bo kukam do Czytelni "ukradkiem". Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w jesienny pogodny dzień 🖐️ Orsejko dzięki za kawusie 👄 Dorixiu - 👄 U mnie pachnie grzybami bo małżowina zrobił dwa wypady do Kamesznicy i pełne kosze kozaków zrobiłam do ususzenia. Suszą sie na tackach i w wianuszkach i pachną pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanko kanapki zostawiam http://kuchnialidla.pl/img/img/PosterLarge/5a6776dfc6-KW-35_OKRASA_12974_S_127441_zbiorcza_960x540.jpg i pozdrawiam Czytelnię. Posiedziałabym tu dłużej ale zaraz będzie u mnie Synowa - posiedzimy troche przy kawie i drożdżówkach http://www.machela.pl/bagietka/files/drozdzowki-rozne.jpg Was też zapraszam ❤️ Miłego dnia! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam w nowym tygodniu👄 I u mnie pogoda dzisiaj ładna,szkoda że od jutra znowu jesień w natarciu.W związku z tym kończyłam wykopki.Wykopałam pory,kilka ocalałych selerów i czarną rzepę.Zatem ogłaszam że prace polowe prawie zakończone.;). Prawie bo trzeba będzie jeszcze uprzątnąć i zaorać na zimę. Teeklo Mmm jakie smaczne śniadanko👄 Teraz zajrzę do gara by się przebrać w garderobie Dorix a potem pomyślę o jakimś obiedzie. Wszystkim szampańskiego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą Orsejko mam nadzieję, że u tatki wszystko ok:) Teklo dzięks za poranną strawę, a za drożdżówki szczególnie:) Daisy spiesz się kochana z tymi ogródkowymi porządkami, bo aura się zmienia i zimno się za chwilę zrobi, ale nie sforsuj się przy okazji, bo plecorki będą bolały:o Betulka mam nadzieję, że młodzi pomału wychodzą z powypadkowego szoku Dorix fajna garderoba, zazdraszczam;), bo u mnie ciasno:o i za myk z bułką tartą serdecznie dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś tylko pomacham łapką, jestem padnięta, bo miałam noc miałam drapaną:o a wszystko przez bolącą głowiznę, która zaczęła dymić od wczorajszego wieczora, całą noc i cały dzisiejszy ranek:o dlatego dziś jestem króciutko. do jutra papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki ;) Też wykorzystuję ostatnie ciepłe dni. Dziś porządkowałam obejście. Palę worki i wszystkie opakowania po materiałach budowlanych i meblach, jeszcze mam warzywa w ogródku, ale po prostu nie mam czasu ich powyciągać. Dzięki za ciepłe słowa w sprawie garderoby. Na razie już nic nie działam w domciu, na tyle starczyło mi kasy ;) Zulko, współczuję bólu ... Pozdrawiam Was kochane, zycze dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta we wtorek 🖐️ Na kawusie zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? pogoda ładna - mam 16 stopni Niedzielny upał spędziliśmy na rowerach - na moich "terenach" odbywały się biegi przełajowe różne. Zaroiło sie w lasach i nad jeziorami. Babie lato cieszy ale zapowiadają zimnisko :O Dorix - fajna garderoba i cały przedpokój ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja👄 Teeklo Serdeczne dzięki za śniadanko.Ja normalnie już nie mam słów by opisać i wyrazić wdzięczność za to jak cudownie dbasz o naszą strawę.Nie muszę chyba pisać że strawa to nie tylko cielesna.... Tak Dorix garderobę masz pierwsza klasa.Najbardziej zazdroszczę Ci tego dużego lustra.No ale mam nadzieję że i ja kiedyś hi,hi się podobnego dorobię:p Zulka No tak pomalutku te porządki ogrodnicze przeprowadzam a uwierz nie jest to wcale prosta sprawa.Nie wszystko mogę sama no a pomoc także nie zawsze może.;),nie zawsze chce:p.No ale generalnie zawsze jest coś do roboty i często mnie to wnerwia,bo w kiedy człowiek w końcu odpocznie?!. Czy doczekam czasu gdy będę się nudziła nie mając kompletnie,,NIC,, do roboty? A dzisiejszą noc miałam jakąś nerwową.Położyłam się do łóżka normalnie senna i nie zestresowana z przekonaniem że zaraz zasnę snem sprawiedliwego.Chwilkę mi się przysnęło potem gały otworzyłam i se myślę pieruna kompletnie nie chce mi się spać.Jak już zaczęłam w końcu zasypiać patrzę a tu taki wielki robal zapiernicza po ścianie,no nic zaraz mi na pysku wyląduje.Więc ja zryw,zapalam światło(lampkę mam tuż nad głową bo se lubię poczytać przed snem) no i szukam tego robala na ścianie.No i po chwili tego nerwowego penetrowania ściany dociera do mózgownicy,,jak ja tego robala mogłam zobaczyć jak ciemno przecież?,,.Ło matko taki realistyczny sen że w sumie dobrze że się obudziłam a nie zaczęłam tłuc tego robala przez sen bo bym resztę rodziny obudziła:p.A sądząc po szybkości mojej reakcji,jak szybko się zerwałam do tej lampki to bym se pewnie i rękę obiła na tej ścianie i na tym majaku. No i całą noc taką miałam:(. Serce się w piersi tłukło jakby szaleju dostało a sny normalnie lepiej nie pamiętać.I przyjdzie takie licho na człowieka i pospać nie da😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj za moim oknem pogoda smutna,mgliście i pochmurno.Ja ciut tam porobiłam co musiałam i teraz odechciało się mi wszystkiego.Nie lubię tego stanu bo jakoś ciężko się zmusić do działania no a działać trzeba.;). Zatem czytelniczki wspaniałego dnia bez żadnych majaków i horrorów.Wesoło,komediowo,szczęśliwie,radośnie i zdrowo niech mija nam ten dzień i wszystkie kolejne.A w kiedy możemy się spodziewać naszej Bastylki?.Jakoś tak niedługo,chyba już!,lada dzień,czy coś koło tego!..;):D:) A na razie pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki ;) Zjem na kolację śniadanko naszej niesamowitej Tekli... Dziękuję Wam dziewczyny za ciepłe słowa o moim ganku ;) Daisy, Ty uważaj na sny - mary bo jeszcze dziurę wybijesz w ścianie :D Współczuję nieprzespanej nocy. U mnie złota jesień na całego. Kocham taką cieplutką i słoneczną ;) Mój Przyjaciel wczoraj dzwonił z Kołobrzegu, teraz żeglują po polskiej stronie Bałtyku :) Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorową porą Daisy już na początku opowieści o robalu pomyślałam sobie, jakim cudem ona widziała tego robaka, skoro ciemno dookoła;) a tu masz sen jak żywy, ale faktycznie mało przyjemny:o Daisy dobrze myślę, że niedługo żeglarz przybije do brzegu? kiedy w końcu planujesz urlop? Teklo śniadanie jak zawsze na najwyższym poziomie:) i teraz zaryzykuję, że oberwę;) ale tęsknię za Tobą taką otwartą jak kiedyś, teraz jakoś tak skąpisz nam siebie:( opowiadaj co u Ciebie a Bastylka pewnie już jest, albo jutro zawita w domku, mam nadzieję, że złapała oddech i odrobinę odpoczęła od ostatnich trosk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś odwiedziła mnie garnkowa koleżanka - super babka - przyjechała po kicię, ugotowałam w garze, a kicia - cudeńko - do obejrzenia u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zulka, Żeglarz ma dziś wachtę do 2 w nocy. Mam jeszcze 32 dni urlopu....Pozwolę mu wrócić do domu, zaaklimatyzować się, uprać...i pewnie pojadę do niego na kilka dni. Oglądałam wczoraj repertuar w miejscowym teatrze, niestety nic ciekawego w połowie pażdziernika nie mają, pewnie wybierzemy sie do kina i na inne atrakcje . Kocham miasto wieczorem...dopiero teraz to zauważyłam ;) Lecę do garnka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko, garnkowa koleżanka bardzo sympatyczna. A kotka to piękność! I spadam w poduchy. Do jutra, Czytelnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na momencik bo i pisania było dużo i na budowie też dużo :-). Zulka! Ależ się cieszę z powodu wizyty i Bibi :-D. Dorix, fajna garderoba - już masz gotową a ja myślę nad swoją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą 🖐️ Zulko ❤️- myśli moje jeszcze są zajęte ale powoli powoli dochodzę do siebie... Jeszcze troche i będzie ze mnie ta sama co kiedyś. Widziałam kotulkę i Twojego Gościa - wspaniały happy end. Są jednak dobrzy ludzie na tym świecie ❤️ ❤️ ❤️ Serce mi pęka na widok cierpiących zwierzaków, nie jestem w stanie spokojnie o ich niedoli myśleć. Tym bardziej cieszą takie fajne rozwiązania ❤️ Daisy ❤️ - w snach uwalniamy lęki :P - pewnie jakaś paskuda dokucza Ci i nęka ;) Kapciem w nią! kapciem! :P Dobrze, że sie obudziłaś bo nie tylko ręke byś sfatygowała ale i ściane usmarowała jakimś kremem na noc ;) Też mam często takie dziwne sny. W snach odreagowuję dosłownie wszystko ;) Dorixiu ❤️ - długo musisz czekać na wyjazd. Ale czekanie jest takie słodkie :D Jak się spotykacie to nocujesz u żeglarza w jego mieszkanku? przepraszam, że tak pytam - nie musisz odpowiadać. A jakim jest "Panem Domu"? umie gotować? ;) Terixiu - kiedy wracasz? ❤️ Orsejko - jutro o kawunie poproszę ❤️ Spać śmigamy - ostatnio zasypiam wcześniej. Padam przed północą. Jutro będe instalować Win10-tke Dobrej nocy Kochane Czytelniczki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poranną środę i od razu stawiam kawunię ;) Teklo, Kochana...jesteś bardzo dzielną i mądrą kobietą. Przygniotło Cię nieszczęście a to bardzo boli. Jednakże widać po Twoich wpisach, że już łapiesz oddech i wyprostowujesz plecy. Trzymam kciuki, żebyś jak najprędzej uchwyciła pion, rozprostowała ramiona i uśmiechnęła się pełniutka gębą :D. Ja wiem co to znaczy tkwić w bezradności. Osiem miesięcy płakałam , nie potrafiłam się odnaleźć, nie potrafiłam zrozumieć sytuacji. Minęło...i oby już nigdy nie wróciło. Co do Przyjaciela... Uchylę Wam rąbka tajemnicy. W wolnej chwili napisze do Was @ i prześlę zdjęcie. A teraz stawiam kawusię, herbatkę i życzę wszystkim dobrego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁaŁ :D :classic_cool: Kawusia i herbatka w wydaniu Dorix ❤️ ❤️ ❤️ już siorbię ;) Nic dodać nic ująć Dorixiu 👄 U mnie pochmurno ale jeszcze 15 stopni Na pochmurny dzień śniadanko energetyczne: http://img1.garnek.pl/a.garnek.pl/013/041/13041580_800.0.jpg/sniadanko-dzis-mialam-ochote-na.jpg A kto nie lubi kaszanki - to kiełbaski powinny być OK http://czytelnia.gdziezjesc.info/include/plakaty/sniadania_na_kabatache30_1.jpg Smacznego ❤️ i Miłego Dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane 👄 Dorix .. dzięki za kawunie 👄 Teklo.. tobie za sniadanie :) ..👄❤️ Kochane brakuje mi ostatnio czasu ..powoli szykujemy się do prac w naszym mieszkaniu ....w ogrodzie tez jakoś roboty że łapy opadają ..mialo padac i dupa ponuro owszem jest ale to tylko to deszczu brak :O ... wszystkie sciskam mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×