Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Zulko, zdjęcie widziałam...Ty piękna, pan przystojniak... I podoba mi się Twoja stalowa sukienka :D Kurteczki wydawałam...bo nawet mi do glowy nie przyszło, że uda mi się schuść :) Przy okazji garnka zerknęłam na rudaska. Mój też rudasek... No i od niedawna mam kotkę - przybłędę. Przywędrowała z 4 kociakami. Nie mam pojęcia jak ja rozgryzę ten problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszłam do wniosku, że środy mogłyby być wolne oprócz weekendów oczywiście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix dzięki dzięki, a rudasek nie pogonił koteczki? musisz poszukać im domów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz zyczenia z tymi środami... :D Ja bym też nic nie miała przeciwko tym środom... W październiku mój syn pracuje w trzy weekendy. Jest w trakcie zdawania egzaminów na prawo jazdy....więc muszę go dowozić o szóstej rano, nawet w niedziele ...wrrrr w czwartą niedzielę pażdziernika pracuję w lokalu wyborczym... I jak tu się nie pochlastać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój rudasek od dawna przyjaźnił się z kotką. Kotkę przygarnęli ludzie, którzy przyjeżdżają czasami do mojej wsi wypoczynkowo, emeryci z miasta. Gdy wyjeżdżali kotka automatycznie przychodziła do nas i była oczywiście dokarmiana. Gdy emeryci przyjechali...kotka o nas zapominała. No i we wrześniu gdy emeryci pojechali na swój Śląs...kotka przypomniała sobie o nas i przyniosła małe... Nie chcą do ludzi podejść. Zostawiamy im jedzonko i ...nie jesteśmy w stanie ich dogonić. Nie wiem jak ja im znajdę domy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest w trakcie, a jak już zda trzeba będzie odczekać swoje na wydanie dokumentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oswoją się jak podrosną, jak już matka nie będzie chciała ich karmić. ciekawe czy Rudasek nie maczał palców w przychówku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, syn już czwarty raz nie zdał...nigdy nie pociągała go mechanizacja, jest politologiem. Teraz już musi dokupić sobie jakieś jazdy...bo będzie zdawał w nieskończoność... A auto....po prostu mu dam, bo i tak go obrysował ucząc się garażowania. Szkoda na początek dla niego lepszego... Raczej ja pomyślę dla siebie o czymś innym :) Zulka, w tygodniu syn dojeżdża busami...tylko w weekend mamy problem, bo busy nie kursują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka mojej koleżanki już 5 razy oblała:o uwzięli się z tym oblewaniem, kiedy my zdawałyśmy na cały kurs raptem dwie osoby oblewały, a teraz... szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Rudasek jest prawdopodobnie bratem kocicy, od dziecka się bardzo przyjaźnią. Wszystkie kocięta są czarno - białe ze wskazaniem na biel...to robota kocura naszego pana leśniczego. Jest prawie cały biały... A nasz (nomen omen RYSIEK) często wiosna przychodził pogryziony, obdarty z sierści....baliśmy się, bo widać było ślady walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaatko...biały jest kocur pana leśniczego, sam pan leśniczy jest takim sobie brunetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głaski dla Rysia:):):) Dorix muszę już się odmeldować. dzięki za pogaduchy, kochana jesteś, że mimo zmęczenia chce Ci się pogadać 👄 do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Czytelnio. Stawiam kawunię i herbatkę. Dziś zaczyna się weekend. Więc hip hip hurrra! Ściskam wszystkie serdecznie i pogodnie zycząc dobrego dnia. I czekam na sniadanko Tekli. Nikt w kosmosie nie potrafi tak zorganizować dobrego śniadanka jak nasza Tekla 😍. Buziaczki 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu :) mówisz i masz! :P jestem i śniadanko będzie podane. Dzięki za kawusie ❤️ U mnie pięknie, jesiennie, ostatni dzień zabiegów, koniec tygodnia - więc mam co świętować ;) Mój stres trwa i potrwa jeszcze co najmniej do końca listopada - ale światełkiem w tunelu jest jutrzejszy przyjazd Chrzestnej moich dzieci - przyjeżdża z miasta niedaleko Vanilki i tylko na pare godzin. Zlecą sie moje dzieci i moje wnuki żeby Ciocie ukochaną gościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️- gmerałam w garze i podziwiałam to co ugotowałaś :D - super sprawa. Ciekawa jestem jakie wrażenia po spotkaniu masz tzn jak postrzegasz tego "ssaka" ;) BeTulko - Twoje tynki też obejrzałam ;) cieszą mnie oj cieszą! ❤️ Śniadanko z lekka francuskie ;) czyli bagietka i francuska gazeta codzienna powiedzmy że to "Le Figaro" :D http://www.komplet.pl/zdjecia-dodatkowe/2/Bagietka-Maitre-Jean-103457-d.jpg A skoro śniadanie a`la france :P to nie może zabraknąć croissantów z czekoladą http://ri.pinger.pl/pgr355/81f8ae20002ca54c4f96c420/ciasto-francuskie-16336817.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja zapachniało śniadaniem naszej Tekli myy Teklo witaj ciesze się ze kułaś ...szkoda tylko ze nie możemy ci pomóc z tym stresowym dla ciebie czasie :-( ale co by to nie bylo trzymam kciukasy za dobre zakończenie tej przykrej sytuacji 👄 Dorix... super kawa ..ja właśnie otrzymałam cztery paczki po1kg i mam zapas na na jakieś dwa miechy ..zawsze kupuje w necie jest tańsza niż na giełdzie łącznie z przesyłką ... Zulka... super byłam w kuchni patrze a tu nasza Zulka z ssakiem jak napisała świetnie tekla . No nić kochane uciekam czas coś robić byłam już banku byłam po zakupy weekendowe teraz praca .. Wszystkim miłego weekendu ...może gdzies pojade :O kto wie kto wie może się uda :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie, pyszne:) Zulka biorę ostropest w tabletkach, sylimarol też ma go w składzie, ale znacznie mniej. Orsejowa udanego wypadu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe Terix dzięks za pokazanie ostropestu jaki Ty zażywasz, ja kupiłam ziarna i mlę w młynku Teklo za pracorowym wydaniem ssaka nie przepadałam i nie przepadam, ale na żywo dużo zyskuje, ma o czym i umie opowiadać, równy gość:) Orsejko ładny weekend zapowiadają, zatem trzymam kciuki za powodzenie wypadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy obejrzałam i tylko ten straszy pan mi się podoba, jeden młody strasznie mnie wnerwia, zapewne domyślasz się który idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×