Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pc2

Chcę przestać tęsknić...

Polecane posty

Gość gość22222
Żeby nie ranić innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do gościa z 20.00 .. Czy mężczyzna po słowach "nie zakocham się w tobie" Zbuduje taki właśnie mur?? Jestem w podobnej sytuacji :) .. dodać mogę że stało się inaczej, ale on o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22222
Muszę się ulotnić. Miłego wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę robić czegoś, czego nie chciałabym zeby inny robili mi. Proste. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:24 nie, nie sądzę, to zależy jaka jest relacja pomiędzy wami, jeżeli rozmawiacie o uczuciach wszystko można wyjaśnić.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też muszę uciekać. Miłego :) Wpadajcie tu częściej. 278, trzymaj się jakość i spokojnej nocy. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udanego wieczoru :p i dobrej nocy pc2.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłego dnia, proste pc2, bardzo proste.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie :( Tylko czemu serce nie chce słuchać rozumu? I bije jak szalone? Nie dam rady tak dłużej... pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla najgrzeczniejszej dziewczynki na kafe.278 https://www.youtube.com/watch?v=AXLAT9nbQgI Witam wszystkich was, grzeszników, Zapalcie swoje światła, zapalcie swoje światła, Witam wszystkich zakochanych, Zapalcie swoje światła, zapalcie swoje światła, Witam wszystkich zabójców, Zapalcie swoje światła, zapalcie swoje światła, Witam wszystkie dzieci, Zostawcie swe światła włączone, lepiej zostawcie je włączone Ponieważ tam, pod moim łóżkiem, mieszka potwór, Szepczący w moje ucho, A także anioł, z dłonią na mej głowie, Mówi, że nie mam czego się bac. Tam jest ciemnośc, głęboko w mojej duszy, Wciąż moim celem jest służyć, Więc dajecie światłu świecić, w mojej głębi, Boże, nie pozwól mi stracić odwagi, Stracić odwagi. Witam, witam, witam… oh witam, witam… Witam wszystkich was, grzeszników, Zapalcie swoje światła, zapalcie swoje światła, Witam wszystkie dzieci, Zostawcie swe światła włączone, lepiej zostawcie je włączone Ponieważ tam, pod moim łóżkiem, mieszka potwór, Szepczący w moje ucho, A także anioł, z dłonią na mej głowie, Mówi, że nie mam czego się bac. La ill aha ill allah Wszyscy lśnimy jak gwiazdy, Wszyscy lśnimy jak gwiazdy, A potem znikamy w oddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to proste, to wszystko o czym tu piszemy nie ma racji bytu w świetle tego co napisałaś, to nie powinno się począć w naszych głowach, a jeśli już to powinno było dojść do aborcji póki czas.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem. I to mnie też dobija. Wiem co powinnam zrobić i chyba udaję przed sobą, że nie wiem. Ale jak go widzę, nawet z daleka to dzieje się ze mną coś dziwnego. A jak zbliżamy się do siebie to już w ogóle odlot. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skroiłem sobie dziś swoje serce w plasterki :-( 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? coś się stało? pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zastosowałem Twoją maksymę 21.28... i chce mi się wyć..278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak to boli. Jakby ktoś kroił Cię od środka. Ale co zrobić innego w naszych sytuacjach? Wóz, albo przewóz. Nie da się mieć wszystkiego naraz. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszna racjonalistka się z Ciebie zrobiła ostatnio pc2.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie go nie widziałaś, i przez chwilę Ci lepiej.278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zawsze była we mnie przewaga racjonalistki nad romantyczką. Nie mam innego wyjścia. Widziałam niedawno ją.. Jest sporo starsza ode mnie. Ani piękna, ani brzydka, zwyczajna, ale dobra, o wspaniałym sercu, na pewno kocha go nad życie, jest taka.. niewinna, anielska, nie wiem jak to nazwać. Mam skrzywdzić anioła? pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, że ostatnio widuję go często. Nie rozmawiamy, zazwyczaj z daleka, on mnie pewnie nie widzi. Nawet nie chce mi się opisywać wszystkiego co się wtedy ze mną dzieje. Ale wiesz co mam na myśli. pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem :-( skądś to znam :-( 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
278, co ja mogę mu zaoferować? Mimo, ze nie jestem gówniarą to dla niego jestem. Co ja wiem o zyciu czego on by nie wiedział? W czym mogę mu pomóc, jak może sobie wszystko sam załatwić? Jak mogę go pocieszyć w smutku, gdy ma kto go pocieszać. bez sensu... pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie masz dzisiaj smutny wieczór. Gdybym znała jego myśli, gdybym wiedziała co oznaczają jego gesty, spojrzenia, słowa... pc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×