Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

Gość gość
Co takiego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak do mnie piszesz? Jak jestes zalogowany to do d**y byś wszedł bez masła🖐️ to do Ciebie łapko forumowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko troszkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dalej mowa jest o ciekawości? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na ciekawości poprzestańmy bo jeszcze będę musial po piasek lecieć i budkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzę się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peewna moge Tobie sprawdzić temperatute swoim termometrem tylko nie wiem gdzie go sobie lubisz wkładaća wiedzac,że jesteś rozpalona to szybko może wskaźnik wystrzelić....trzymcie sie Ciepło a ty Peewna lodówki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, nie wiem, czy Twój termometr ma taką skalę:P za ciepło, za gorąco, za bardzo;) Trzymaj się. I ja splywam:🖐️ Miłego Gość, Jacku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, taki prostacki tekst nawet na desperatkę nie zadziała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Pewna , chwilke mnie nie było a tu takie "rzygi" despercko poszukujacych zainteresowania buraków. Phi zajmijcie się sobą. Na ból głowy to nie pomogło ale cóż mimo wszystko życzę. Milego dnia tym zgorzkniałym również. Pamiętajcie miłością trzeba żyć nie nienawiścią :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osłabiona Peewna niestety nie przez seks ani nawet przez was pomaranczowe wirusy......wiec piszcie i sie trzepcie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kojocisko bawi sie w cieplych krajach a topik umarl i nic sie nie dzieje no bo kto ma przyciagac ludzi tutaj. przeciez nie pewna pewna ty dzwoc do kojata zeby szybko wracal bo ci topik upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna ty wes popros hokeja by tu wpadal jak nie ma kojota to tacy sie koledzy zrobili od wczoraj jedno maisto i wspolna historia z dziadkami, juz sie na picie umawiali zaraz kojot ogryzkowi wysle zaproszenie na ta impreze i mu ja z pod nosa wyrwie bo on potrafi wyrwac kazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Zyjcie własnym zyciem anonimowe nic i dajcie Peewnej nabrac siły.....Kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacku wyluzuj, opróżnij jądra czy coś, bo ci sperma na mózg siada :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPeewwnnaa Twoje zzddrroowwie.....ffuucckk lliitteerrkkii ssiiee ppooddwwooiiłłyy nnaa tteelleeffoonniiiee cchhybba mmaamm ddoossyycc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna teraz zero złośliwości do ciebie bo bardzo lubię was czytać i uważam ze to najlepszy topik od dawna ale powiedz szczerze przy wypowiedziach którego faceta tutaj cię swędzi pod pępkiem? jaculi czy kojota? wszyscy co sledzą wasz topik od poczatku już dawno wiedzą że jesli chodzi o zgodnośc temperamentów bardzo do siebie pasujecie z kojotem, oj bardzo a on ostatnio też więcej uwagi po swięca tobie niz gromee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak małe pomerdanie, co pomarańczo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gromka u wilka siedzi w bacówce w bieszczadach a wilk z nienacka ją zapina od tyłu kojot poleciał do pewnej za granicę i nie daje jej z łóżka wyjść zbieg okolicznośći? chyba wszyscy wiedzą gdziue jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pewna zeszła :( świeć Panie...........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest Pewna zle nie ma jej też źle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto był pierwszy z niebieskich na temacie KKK, pewna jako pierwsza go broniła wiedząc że narazi się na ogromną jazdę za to gromka jak się w tym zorientowała to zaraz też zazdrosnica dodała wpis ale mleko już było rozlane a za kim kojot wstawił się najpierw? za pewna jak po niej jechali i na długo hejt zamilkł po gromce jechali a kojot siedział cicho przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaa jestem
Erato:) heeej. Widzę, że nastrój dopisuje? A jak z.pogodą? Mam nadzieję, że zacnie się bawisz? Czekam na streszczenie co, jak i gdzie;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku, taaak no jakiś wirus mnie oslabil. Ale skoro dzisiejszy dzień przeżyłam to będę żyć;) dobranoc wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×