Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość rozmarzona30
Hej dziewczyny, soreczka że mnie nie było tyle czasu... wakacjowałam się. Powiem Wam że genialnie biust wygląda w strojach jednoczęściowych, a w bikini to już w ogóle. Jestem już parę lat po zabiegu, a jednak się wszystko pięknie nadal układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
hej. jestem i wrociłam do żywych...mija 8 doba wczoraj miałam zdjęty bandaż i zobaczyłam po raz pierwszy piersi...narazie jakoś dziwnie się z nimi czuje - jakieś duże napuchnięte ale wiem, że potrzeba czasu, żeby się ułożyły..teraz przez 3 tyg stanik + pas. mam zdjęte opatrunki - na blizny nic nie przyklejam - mam psikać octaniseptem i smarować alantanem ..w ten upał jest masakra ..boje się, żeby nie zaczęło się paprać...macie jakieś sposoby żeby tego uniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat7777
Sunshinexoxo Właśnie dr P nie ma problemu z rozmiarami :) tylko dla mnie to trochę daleko :( ale byłam u niego na konsultacji :) . Wymiary mamy całkiem Podobne . Mam w biuście 84 Wzrost jak Ty i waga prawie identyczna . Nie miałabyś nic przeciw aby podesłać mi fotki ? Będę ogromnie wdzięczna , mój mail gdynia7777@yahoo.com xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
gość aga gratki :) fakt, z upałami współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Cat 7777 ja jestem drobna 162 cm i 48 kg mialam duze A obecnie mam D staniki 65D sa dobre na mnie implant ma 345 vhp pod miesien okragly mysle ze jak chcesz miec troszke cyca to 350 bedzie optymalne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , dziękuje za podpowiedzi . LADY OD350 drobniutka jestes . Pamiętasz moze jaka szerokość miały Twoje implanty? Nie chciałabym mieć wielkiej przerwy miedzy piersiami . Pozdrawiam xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
ja jestem 4 tyg po operacji, implanty 285 ml cc, okrągle, wyjsciowka B, teraz mam 75 D, wczoraj bylam rozpoznawczo w sklepie i taki rozmiar na mnie pasuje. Mierzylam nawet w Gattcie stanik od Britney Spears to pasuje "E", ale wiadomo jesczcze nie kupilam stanika, poczekam jeszcze te 2 tyg, nie sa jeszcze ksztaltne, troche jajowate, ale i tak o niebo lepiej niz zaraz po zabiegu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Cat wlasnie wyslalam Ci fotki, daj znac prosze czy doszly :) aga witamy w gronie cycolinek!! mnie pielegniarka polecila na alantan przylozyc gazik wyjalowiony ale nie zalepiac tylko tak zebrac pancernikiem :) wtedy wchlania ta wilgos w upaly i ranka jest w miare sucha i zabezpieczona a po domku chodze bez gazika tylko alantan i stanik zeby troche oddychaly a alantan i tak sie ladnie wypiera ze staniczka. Karolina hehe ja mialam dokladnie to samo nawet sie pytalam dr i mowilam ze jak beda takie male to bedziemy robic powtorke. Male byly takie stozki, teraz opuchlizna prawie mi zeszla ale mam wrazenie ze wlasnie z kazdym dniem jak nabieraja pelnosci sa wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
aha a u mnie dzis mija dokladnie 3 tygodnie :) w przyszlym tyg w srode mam kontrole :) jakby jakies dziewczyny chcialy sie powymieniac fotkami to podaje moj email: 13agness13@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshinexoxo Bardzo Dziekuje , fotki doszly . Wygladasz swietnie . Odpisze wieczorkiem xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, masz rację, póki co poczekaj jeszcze z kupowaniem biustonoszy:) Zagoi sie wszystko, opuchlizna zejdzie, piersi się ułożą to dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Wydaje mi sie,ze opuchlizna juz zeszla, chyba,ze ta twardosc piersi to opuchlizna? , bo sa jeszcze twardawe o góry....i jajowate, minelo 4 tyg, wykancza mnie to czekanie,zeby te piersi juz łdniej wygladaly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Dziewczyny ja dzis w Reserved kupiłam sobie 70E.... No fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
niezle ninka szalejesz! 70 e! cycolina jak talala. dziewczyny czy ktorejs zrobily sie rozstepy po powiekszaniu? ja zauwazylam takie czerwone poprzeczne paski u gory, tylko teraz nie wiem czy to rozstepy czy od pasa (bo to w tym miejscu co pas). smaruje bio oilem. w srode mam kontrole pomiesieczna. pobolewa mnie czasem jeszcze ta prawa ale ona tak wolniej dochodzi do siebie i czucia nie mam za bardzo, ale bede cierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1119
Witam. Na wizazu zostalam olana wiec jestem tutaj :D zdecydowalam sie na powiekszenie piersi i w zwiazku z tym mam kilka pytan. 1. Macie do polecenia jakas klinike w Krakowie? Lub jakiegos konkretnego lekarza? 2. Ile mniej wiecej czeka sie na operacje? 3. Jak dlugo goja sie blizny i czy one znikaja calkiem? Piersi sa pozniej normalnie miekkie? 4. Czy mozna z implantami normalnie funkcjonowac? Naczytalam sie, ze trzeba serwisowac jak samochod i ze jednej lasce wybuchl implant w samolocie. 5. Czy piersi wygladaja naturalnie, chodzi mi o to, czy potencjalny przyszly partner moze sie zorientowac, ze sa szcztuczne :D 6. Jakie implantny polecie? Ja nosze 70b, ale raczej jest na mnie za duzy, gdy sie pochylam odstaje. Pod biustem mam 74cm a w biuscie 81/82. Mam 165cm wzrostu i waze 50 kg, ogolnie jestem chuda, ale mam dosc spory tylek 95cm w biodrach. Nie chce duzych cyckow, chce male, zgrabne cokolwiek, bo poki co nie mam nic :( Zazdroszcze tym, ktore sa juz po i tym ktore czekaja na operacje. Pozdrawiam was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, z Krakowa to do polecenia jest Tomasz Kasprzyk, tylko ze drogi. Z Warszawy bardzo sobie dziewczyny chwala Artura Brome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Ja właśnie u Bromu byłam na pierwszej konsultacji i nie byłam przekonana co do jego osoby mimo iż znajoma u niego robiła. Mi nie fajnie się z nim rozmawialo więc poszłam do dr Witwickiego i jestem bardzo zadowolona. :) Masz bardzo podobne wymiary do moich. W biuscie miałam identycznie, wsze 54 i mam 162 wzrostu. Mam teraz 90 w biuście, 315ml okrągłe. Wyglądają bardzo naturalnie. Ze znajomych nikt by nie powiedział że sobie coś robiłam gdyby nie wiedział. Są już też dosyć miękkie. A co do partnera to myślę że jest szansa że się kapnie że to sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi :) a ile czasu sie czeka na taka operacje? Plajuje wyjazd za granice, wiec chcialabym jak najszybciej:) slyszal ktos cos o dr Malgorzacie Keller?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ninka87 a mogłabys mi wysłac zdjecie?? Ja nie mam kompletnie biustu i nie chciałabym jakichś dużych, strasznie dziwnie bym sie czuła :D w ogóle dziwnie sie będę czuła z cyckami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Podaj maila. Ja czekałam na operację 6 tyg od konsultacji. Miałam duży push up 70b wcześniej. Teraz kupuje 75d i jak wczoraj się trafiło 70e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
wiadomo że każda chce operację jak najszybciej ale czasami się nie da:) poza tym musisz po operacji uważać na siebie, myślisz ze podróż będzie odpowiednia w takiej chwili?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Ninka ja tez poprosze zdjecie jesli moge :) agnes009@hotmail.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
zle sie wyslalo moj email to : agnes009:hotmail.co.uk dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Marcela 28 mogłabym prosić o fotki w listopadzie mam zabieg będę miała implant 320 350 uhp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
Ninka, piszesz ze piersi wygladaja naturalnie, ale partner potencjalny pozna sie,ze to sztuczne. Taki troche oksymoron zastosowalas :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Cat 7777 nie wiem jaka maja srednice ale przerwy miedzy piersiami prawie nie mam jest malusia :-) moze to tez dlatego ze moje naturalne piersi mialy mala przerwe i w staniku z push upem wygladaly na sztuczne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala hahahaha, tak ;) wyglądają całkiem naturalnie, Ale wyglądają a dotyk to druga kwestia... Partner będzie ich dotykal, myślę że po pierwsze będzie czuć ta twardość sztuczna (bo nigdy nie będą tak miękkie jak Naturalne) a poza tym blizna będzie, kiedyś mniej widoczna, ale jednak pozostanie ślad. Skakać jak naturalne też nie będą, natomiast po samym wyglądzie nie koniecznie można stwierdzić jednoznacznie ze sa sztuczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
Ninka a myslalam ze bede mogla oszukiwa haha , bo mam male implanty...dobilas mnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
ninka ale w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×