Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość ewni
ostatnio czytałam o turystyce medycznej. Konsultacja wyjazd opieka wszystko załatwione. Któraś z Was korzystała z takiej usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Dziewczyny, a Wy placilyscie, palicie, rzucilyscie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Nataszka_wróć napisz proszę ile w ogule czekałam na konsultacje i ile na zabieg? :) ile trwała sama konsultacja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
do Iwona 83 :) Fakt to lekarz juz na stole operacyjnym decyduje,ale jesli jest mozliwosc uzgodnienia wstepnego przed zabiegiem rozmiaru to ja bym radziła zawsze wybrac te troszke większe ,szczególnie jesli robi sie pod miesien.moja kolezanka jest drobniejsza ode mnie a ma 370 ml,a ja jestem troche ,,większa,, i mam mniejsze ,wiec tak naprawde to tez jakby zalezy od wyczucia estetyki lekarza operującego.poza tym słyszałam ze allergany maja przy tej samej srednicy większa projekcje czyli,szczupłe dzeiwczyny moga sobie wziasc jakby ,,większe,, optycznie implanty przy tej samej ilosci ml,bo średnica jest mniejsz ale za to sa bardziej wypukłe.ja mam mentory wiec nie mogłam juz tak poszalec,ale allergany ponoc tez sa dobre.w kazdym razie jesli któras moze wybrac to radze troche wieksze ,ale oczywiscie trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy przed zabiegiem musialyscie/musicie robic usg piersi badz mammografie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Mojcion wybralam tego samego lekarza co Ty-Stanczyka w tej klinice co Ty.Terminy odlwgle tzn w lipcu czy czerwcu mi pasuja.Tez mam 3ke dzieci i maz bedzie musial mi pomagac. Zastanawia mnie tylko ktore implanty wybrac...Rozpietosc cen na stronie jest faktycznie b.duza.Poczawszy od 10200do prawie 16000...Chcialabym te najtansze bo nie chce zadnego kredytu a mniej wiecej mam na te impreze 13tys przeznaczone..Mam dosc drobna budowe ciala czyli 169 cm i 55kg.Biust maly,powiedzmy cos tam jest ale to rozmiar A.Ciekawa jestem co powie mi lekarz.I zastanawia mnie to info ze tego samego dnia do domu puszczaja chyba ze 1200sie doplaci..Mojcion czy bylas w stanie funkcjonowac na normalnych przeciwbolowych w domu??Jakie tabletki wam przeciwbolowo przepisuja po operacji i jak czest sie i przez ile je bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Bemybabyy8 i zuza067 Na pomysł z ryzem sama nie wpadlam :) juz pisalam wczesniej, ze lekarz kazal mimtak probowac :) Nie bije sie ze wypadnie bo mam o rozmiar wiekszy stanik, jest jeszcze zimno, wiec nikt kompletnie nie zwaca uwagi :) sprobujcie ;) Juz bym chciala miec to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Izi słuchaj kazda na inaczej :) pisałam hak sie czułam 1 dnia :) w dumie kazdego. Ha zostałam na dodatkowà noc choc wg mnie mozna wrócić do domu. Pytanie powstaje jak przy tej trójce dzueci odpoczniesz po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jutro mój dzień nerwy mi siadają strach naprzemiennie z radością i niepewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gość izi. Nie przejmuj się bo my wszystkie jesteśmy przerażona przed. Nurtuje nas tysiące pytań i to jedno czy zniose ból. Ja gdybym miała opisać to tak.po litrowym garnku pełnym wody postawionym na każdym moim cycku Wiec to nie jest ból. Ja i moja koleżanka na łóżku obok normalnie wstalysmy i lajt. Każda z nas przechodzi ból inaczej ale to naprawdę nie boli. Leki do domu Wenoruton.. Ja zjadłam jeszcze przez trzy dni ale nie z powodu bólu tylko profilaktycznie..Ten fakt ze przy trójce dzieci musisz mieć pomoc żeby jak najmniej używać rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc bedzie dobrze ... a jutro bedziesz mogla sie zachwycac nowym pieknym biustem ... Iwona83 w zaleznosci jaki profil bedzie wkladki moze sie okazac ze przy tym 295 wyjda Ci D/E/F ... bo bedzie wysoka projekcja przy niskim profilu np ... zalezy jak szeroka masz klatke piersiowa ... patrzylas na katalogi implantow ? z polytecha na pojemnosci 290 wymiar anatomicznego 10,8/10,8 masz projekcje 5,7! to jest bardzo duzo ... a jeszcze masz swojej tkanki troche to bedzie jeszcze wiecej http://klinikakolasinski.pl/wp-content/uploads/2015/09/powiekszanie-piersi-zdjecia-przed-i-po-232.jpg tu jest projekcja 4,2 przy 280 ... to przy 290 z projekcja 5,7 masz 1,5cm do przodu ponowie pytanie ... czy musialyscie/musicie robic usg piersi badz mammografie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
Ja idę jutro strach i niepewność niesamowita:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
gość K - zovacz co Rosa napisaała - już odjęłaś się najważniejszego kroku - zdecydowałaś na op! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f
gosc jola i mojcion dziekuje Wam za odzew.Dojrzalam juz do decyzji o implantach a czekalam na to 36lat...Nie wiem co mam rodzicom powiedziec bo przeciez nie zrozumieja a nieszkaja niedaleko i domysla sie ze cos nie tak...Niby d**erela a jednak...A dzieci musza byc u rodzicow te2dni a potem maz musi wziac wolne.Nurtuje mnie ile musze odpoczywac w domu.I idealnie to okreslila goscjola ze wlasnie mysle najintensywniej o tym czy dam rade zniesc bol i kiedy to minie. Na fotkach w klinice sa zdjecia i widze ze niektore biusty sa po prostu nadal nale.Nie chce cyca ala pamela ale choc to C,d jedrne to bylby szal bo takie marne b za tyle kasy bolu i staran to nie bardzo,a tam takie biusty widze..Ale coz to inne rozterki.Dziewczyny czy wy powiedzialyscie o operacji najblizszym i ile macie lat?Moze ja za stara dupa jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam operację mając 37 lat. Nikt do dnia dzisiejszego nic niewie oprócz męża. Wiem że zaraz by była krytyka. Nie raz w gronie rodziny są rozmowy na temat operacji piersi i same negatywne opinie. Wolę milczeć bo tyle mi zostaje :( Czasami ktoś napomknie, że biust mam dużo większy niż dawniej, ale mówię że hormony, no i starzeje się, więc parę kilo przybyło tu i ówdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Gosc f- nie jestestes za stara, moj lekarz mowil ze kobiety 50+ do niego przychodza. Ja mam 31 lat i czekalam na podjecie tej decyzji 11 lat. Czekalam, bo wydawalo mi sie wczesniej, ze nie jestem na tyle dojrzala emocjonalnie. Moja operacja odbedzie sie za 6 tygodni. Powiem Ci tak- jeszcze 2 miesiace temu nie wiedzialam ze to zrobie. Poprostu przyszedl moment, ze zezloscilam sie sama na siebie, ze to tak przeciagam (glownie z powodu strachu) Umowilam sie na wizyte i poszlam za ciosem. Nie wazne ile mamy lat- wazne, ze spelniamy marzenia!!! Trzymam za ciebie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Ja mam 42 lata i piersi robisz dla siebie nie dla wszystkich. Gdybyśmy kierowały się opinią to każda niestety jest inna i wynika z innych poglądów.. Rób i zobacz jak bardzo można się cieszyć. Ja miałam obwisle po karmieniu i też myślałam że jestem za stara. A to ile dodają pewności siebie a seks to bajka bo nie myśle że wiszą mi dwa placki. A mój facet to oszalał. Cieszy się jak mały chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Ja mam 42 lata i piersi robisz dla siebie nie dla wszystkich. Gdybyśmy kierowały się opinią to każda niestety jest inna i wynika z innych poglądów.. Rób i zobacz jak bardzo można się cieszyć. Ja miałam obwisle po karmieniu i też myślałam że jestem za stara. A to ile dodają pewności siebie a seks to bajka bo nie myśle że wiszą mi dwa placki. A mój facet to oszalał. Cieszy się jak mały chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Zuza, w sprawie twojego przeziebienia- nie panikuj. Do piatku wyzdrowiejesz. Oni dmuchaja na zimne w klinikach ale lekki katar lepiej ukryc niz przez niego odwolywac zabieg. Mialam tak samo. Zdrowa zdrowa a nagle w sobote katar i goraczka. A zabieg w czwartek nastepny. Oczywiscie zadnego czosnku tylko imbir i mnostwo cytryny. Lezalam w lozku jak tylko moglam. Poszlam na zabieg z katarem- zaktopilam nos. jak sie wybudzilam pielegniarka zapytala - katarek? A ja do niej ze chyba tak. I tyle w tym temacie. Nie wyobrazalam sobie odwolywac urlopu, czekac na kolejny termin... No i jeszcze dluzej czekac na moje nowe pieknosci :) a wiec badz dobrej mysli, rob sobie szejki z cytryny i duzo spij, bedzie dobrze. Napisz jak sie czujesz. P**drawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Ach no i zadnej aspiryny czy innych koldreksow bo bedziesz krwawic a to niebezpieczne jak cie zaszyja, krwiak to zla rzecz. Zycze duzo zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscjola i magda lzej mi sie zrobilo...Ja tez nikomu nie powiem oprocz meza oczywiscie.Nie ukrywam ze cena w tej klinice mnie zachecila bo u Szczyta mialo byc okolo 18tys a tu ze wszystkim i za 12tys mozna zrobic.Ide za ciosem i robie to.Raczkuje jeszcze w kwestii rodz.implantow i boje sie zebym nie miala za malych,ale zaufam lekarzowi bo coz pozostaje. pozdrawiam i b dziekuje za mile slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Talka dzięki za wsparcie,ogólnie dzisiaj czuje się już dobrze.Temp.36,6 :)Ale musiałam wziąć ibuprom zatoki 3 tab.w sumie.Gdybym nic nie wzięła na pewno by mnie rozłożyło na maxa.Jestem w kontakcie telefonicznym z moim lekarzem,nie wiem do teraz czy operacja się odbędzie.Kazał czekać.Dzisiaj sądny dzień.Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gość f __ ja mam 48 lat i mój termin miał być 2.02 , ale z powodu wahań ciśnienia i podwyższonego cukru anestezjolog mnie odstawił na boczny tor , celem diagnostyki __ spotkałam się z kardiologiem , zrobiłam pełną diagnostykę __ dno oka nie wykazało cech nadciśnienia , jutro mam krzywą cukrową , 7.04 jadę do kardiologa i jeśli on stwierdzi ,że mogę mieć operację to umawiam się na kolejny termin :) mój kardiolog napisze mi zaświadczenie do anestezjologa , że nie widzi przeciwwskazań do zabiegu :) wcale nie uważam , że jestem za stara na operację piersi , jeszcze kupę lat przede mną i chcę je przeżyć z fajnymi cyckami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Rosa ja nie miałam żadnych drenów ;) nocy rozpuszczalne tylko mi przycinali. Wg mnie mowic to wybranym .. To rez zależy. Ja czekam az ktos mnie spyta acatomy zobaczę :) Narazie @spadlam ze schodów" dlatego nie dźwigam :) I co wy gadacie tu o wieku?!! Za za stara?! A ro człowiek jest za stary by spełniać marzenia, uwolnić sie od kompleksów, byc szczęśliwym? Nie!! Gdybyście wybiły sobie jedynki to byście implantów zębów nie zrobiły? Po co 45 latce piekne zęby? :) No nieeeee! Trzeba walczyć! Ja Beti48 juz pisałam - zrobiłabym ta operacje nawet za 20 lat! Bo chce umrzeć szczęśliwa żałując ze cis Zeobilam a nie żałując ze sie bałam. Mam 29lat, od 16 roku zycia wiedziałam ze to zrobie bo moich piersi tak jakby nie było :/ urodziłam dwójkę wspaniałych córek a teraz pora na mnie :) po 13 latach marzen w koncu mam piersi i nie czuje sie gorsza od innych ze ja mam sztuczne a ktos prawdziwe. Wolność Tomku w swoim domku ;) to moje ciało! A czuje ze one takie powinny byc od zawsze! Tak powinnam wygladac. Nie czuje dwich silikonów mimo ze cyce twarde jeszcze :) czuje zecto moje piersi, wyczekane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem tu nowa:) Mam 4 m/ce za sobą i jestem mega szczęśliwa. Zrobiłam anatomiczne i wyglądają bardzo naturalnie , nikt się niezorientowal. Wie tylko mój mąż i córka :) Polecam każdej dziewczynie/kobiecie bo naprawdę pewność siebie jest nieopisana. Ja karmiłam dwa razy, zawsze miałam duży jędrny biust ale niestety z wiekiem i po ciążach to sie zmienia. Przez ostatnie 3 lata czułam sie fatalnie, najgorzej było kiedy musiałam sie rozebrać. Jestem 15 lat po ślubie, mój mąż szalał na punkcie moich piersi a po ciąży czułam ze to sie zmieniło. Teraz czuje sie piękna i atrakcyjna. Już nie mogę doczekać sie lata. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROSA, w tek klinice w której robiłam op nie zakładają drenów ;) GOŚĆf ja mam 39 lat i jestem 5 tyg po op ;) Powiedziałam kilku osobom z rodziny i najbliższej koleżance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDAMW zrobiłam identycznie jak Ty, ponad 10 lat drapalam sie po głowie, aż w końcu poszłam na konsultacje i 3 tyg po konsultacji miałam juz 70E ;) Chociaż sama nie wierze, ze to zrobiłam, ale tak jak napisałaś, ja tez wkurzalam sie na siebie, ze inni moga zrobic, a ja jak ostatnia parówa nie ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbarellaMink
Czy jest tu ktoś kto miał druga operacje piersi ? Jestem 3 miesiące po operacji i naprawdę jestem niezadowolona. Kształt super. Natomiast sa bardzo małe. Chciałam konkretne cycki, mówiono mi ze do mojej wagi 52kg i drobnych wymiarach 325ml wystarczy. Ale one sa małe. Nawet Mąż mówi ze tak mogłyby być większe to juz w ogóle masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×