Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość asylwetka
Zuza, wejdz na str estheticon, jak dla mnie dużo ciekawostek,a co najważniejsze na poszczególne wątki odp lekarze (i to nie tylko z PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
ZUZA niestety nie slyszalam o tym, wiec nic mądrego nie napisze. Spróbuj znaleźć lekarza co własnie może słynie z wychodzenia z powikłań, bo usunięcie implantów to już naprawdę ostatecznośc. Wysyłam Ci mnóstwo siły, żeby pokonać ten ból, i zdrówka! Oby to się wchłonęło poprzez leki! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
dziewczyny a jak to jest po zabiegu jak dotkniecie tych piersi i one sa i to duze i wg tak inaczej co to za uczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
hej _ u mnie zaczął się 5 tydzień :) piersi są piękne , równe , stają się co raz bardziej podatne , miękkie ... niepokoi mnie ,że jedna pierś bardziej mnie boli, kłuje , zwłaszcza po długim leżeniu , jak wstanę , to po chwili wszystko jest w miarę ok ? po za tym równo czuję tkliwość blizn i piersi od dołu , ale myślę ,że w tym stadium to normalne :) od 3 dni śmigam już bez pancerza , tylko w wygodnych sportowcach na zamek z przodu - oddycham :) napiszcie proszę , kiedy przestałyście czuć jakiekolwiek dolegliwości ? trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny , które lada moment będą PO _ będzie dobrze , nie zamartwiajcie się na zapas :) do dziewczyny , której skacze ciśnienie - ja przez takie emocjonalne skoki zostałam odrzucona z pierwszego terminu , robiłam masę badać aby przekonać siebie ,lekarzy a przede wszystkim anestezjologa ,że moje skoki ciśnienia są na tle emocjonalnym .... więc skoro masz tak , jak piszesz to od razu powiedz anestezjologowi , że Twoje skoki ciśnienia są na tle "białego fartucha", emocjonalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anana88
104daisy- mnie też właśnie dano do wyboru implanty firmy motiva i polytech. Zdecydowałam się na polytech, gdyż motiva wydała mi się mało znana, ale może to jakaś nowość. A gdzie robisz operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem na antybiotyku.Po rozmowie telefonicznej z moim dr.Dostałam wytyczne,wizyta u lekarza rodzinnego po receptę i zobaczymy czy to coś da.Magda stanik pooperacyjny noszę do dziś,w międzyczasie na zwolnieniu nosiłam top,lub jak były bardzo tkliwe to nic.Chyba nie mam uczulenia. Asylwetka dziękuję, już przewertowałam,jeśli się nie mylę to właśnie z tamtąd się dowiedziałam ,że to rzadkie powikłanie.Teraz czekam czy będzie lepiej. Mójcion i dziewczyny dzięki za wsparcie,bo nawet nie mam z kim pogadać, bo prawie nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anana88
Zuza, to trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
anana88 ja w Poznaniu u Kubasika robię, przekonało mnie to że są okrągłe ale zarazem bardzo "elastyczne" no zobaczymy mam nadzieję, że dobrze wybrałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anana88 przekonały mnie te gdyż pomimo, że są okrągłe to są bardzo "elastyczne" mam nadzieję, że się nie pomyliłam i to jest dobry wybór ;) robię u Kubasika w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze napisałam już dwa razy ten sam post i żaden sie nie wyświetlił ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Dziewczyny operacja już za 5 dni...chciałam się Was zapytać jak mniej więcej czulyscie się po 10 dniach po operacji , czy Już podst funkcje wykonywalyscie bez problemu.muszę ogarnąć sama lotnisko i powrót do domu właśnie 10 dni po i mam nadzieję że sobie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
anana88 jak narazie lekarz wstępnie dobral mi allergan anatomiczne 260-280ml profil nie wiema jaki. Konsultacje będę mieć dzień przed operacja i wtedy się dowiem bo mieszkam za granicą. Mam 179cm i 66kg mam nadzieję że nie będą małe ale wychodzę z zero i patrząc na inne dziewczyny to nie schodzą poniżej 300....czekam do środy a potem w czwartek operacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anana88
Kasia, a nie boisz się tej rotacji czy przekręcenia w przypadku implantów anatomicznych? Ja też raczej zdecyduje się na anatomiczne ale mam pewne obawy.. Większość tutaj wybiera chyba okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia2191 kurcze powiem Ci, że ja mam mieć te moje 360 i 340 (w poprzednim poście się pomyliłam to chyba z emocji) i tez wychodzę z praktycznego zera tylko ja mam 160cm i 57 kg i już sama nie wiem czy to nie za duże aaaa to jest straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anana88 ja właśnie z powodu możliwości przekręcenia się zrezygnowałam z anatomicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
Kasia, ja jestem 11 dobę po i podstawowe czynności da się robić dasz radę, tylko musisz na siebie uważać :) a co do rozmiaru to jak wychodzisz z zera i się zmieszczą to weź większe bo dosyć wysoka jesteś to Ci zginą. Ja mam 170 waga 54 pod biustem 70 i anatomy 390 i 330 i nie są jakieś ogromne tylko normalne mierząc przez biustonosz pooperacyjny mam teraz 88 cm a przez miałam gdzieś 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi a czy mogłabyś mi wyslac na maila zdjęcia wyjściówki twojej i teraz po? Byłabym bardzo wdzięczna j.ant@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Zuza, mam nadzieję, że u Ciebie z każdym dniem będzie juz tylko lepiej, a ten płyn wkońcu się wchłonie. Beti super, że Twoje piersi już takie ładne. Do dziewczyn co boją się anatomicznych ze względu na przekrecenie, rozmawiałam o tym z moim lekarzem przed operacją i powiedział, że to się nie zdarza, jak tylko lekarz zrobi dobre cięcie to nie może być z tym problemu. MagdaMW jak tam Twoje piersi? U mnie ta blizna już sucha więc jestem spokojniejsza, czekam tylko dalej jak się ładnie ułóżą. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscRudi
Jutro podesle bo dzisiaj nie mam jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Wybrałam anatomiczne bo nie chce mieć efektu piłek ( u niektórych dziewczyn wygląda to bardzo nienaturalnie. Co do przekrecenia wystarczy na siebie uważać i słuchać lekarza ( nie isc na siłownię po 2 tygodniach od zabiegu czy myć okien zaraz po bo dobrze się czujemy).jestem tu od kilku miesięcy i nie widzialam żeby komuś się obrócił. Mam nadzieję że po operacji szybko dojdę do siebie i wrócę spokojnie do domu, tym bardziej że na drugi dzień znowu lecę odpoczywać na wakacje-oczywiście bez opalania góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wiem, że prawdopodobieństwo przekręcenia się jest niewielkie ale chyba wolę dmuchać na zimne ;) zobaczymy ci to bedzie jeszcze dwa miesiące z hakiem a teraz Was będę czytała i się wspierała :D fajnie, że jesteście. Z góry dzięki wielkie za fotki Rudi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wypadku wzięcia okrągłych musicie się liczyć z tym, że jak nie macie zupełnie swoich piersi i nie macie zbyt dużo tkanki tłuszczowej bo będą wyglądały śmiesznie. Anatoliczne pod tym względem są 100x lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Aduuular dlatego zdecydowałam się na Motiva bo one sa okrągłe ale bardzo "r****iwe" nie umiem tego kurcze wytłumaczyć ehhh no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
104Daisy wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Rudi dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anana88
Rudi, czy mogłabym też prosić zdjęcie? Ja mam 172 cm wzrostu 64kg wagi i implanty będą 315 anatomiczne. Jestem ciekawa czy jest jakaś duża różnica między okrągłymi a anatomicznymi w wyglądzie.. Mój mail to recoila@interia.eu byłabym wdzięczna za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Mogę też prosić o zdjęcie? Mam operacje we wrześniu, boję się strasznie. Mam praktycznie zero płaska i lekarz zaproponował mi okrągłe 310 z Allergan profil nie wiem jaki. asica150@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćMichasia
Mam 160 wzrostu i 54kg wydaje mi się że będą duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Oooo Michasia to jesteśmy praktycznie tych samych wymiarów wzrostowych i kgilogramowych a widzisz ja mam miec 360 i 340 to dopiero wielkie. Kurcze musze przestać myślec i analizować bo zwariuje przez te dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co analizujesz? jaki rozmiar wybrałaś? pewnie się stresujesz operacją - ale moim zdaniem na prawde nie masz powodu:) uwierz mi że jeżeli jesteś zdecydowana to na prawdę jest to dobra decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×