Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość talka01
Elleni1 pelna podziwu jestem. Ja na poczatek Mame i Tesciowa zamowilam..a i tak najbardziej ta opieke przezywam. Wiesz co Sutricon masc uzywalam i nic.. moze plastry lepsze,bo bielizna nie sciaga tego. Ojj jak pisze z Wami to juz zaczynam stresowac sie, a tu 3.tyg. hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ja mam w czwartek ale tak sobie myśle jakbym miała za 3 tym to chyba tu zwariowała z nerwów,stresów i rozmyślania co może być itd... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Talks a ty kiedy masz operacje?,ja 2go czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
GoscElmo Ja mam 3.czerwca o 14 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Cat777 mam w Katowicach u dr Marcina Sierociñskiego a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Aha przecież Ty jeszcze nie masz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Codziennie sledze to forum i wszystkie kobietki jestescie super bardzo duzo mozna sie dzieki wam dowiedziec. Tak ostatnio zwrocilam uwage na to ze chyba wiekszosc z was to mamy? A piersi po dziedziakach troszke inaczej zwykle wygladaja.. Ja mam 23 lata i nie mam jeszcze dzieci ciekawa jestem jaka wielkosc implantow zaproponuje mi lekarz. Czy uda mu sie cos upchac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Sylwia a dlaczego nie mógłby upchać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dziewczyny. Jestem po poprawce te ktore wiedza co sie działo u mnie. Operacja podobno koszmar-trwala 5 godzin poniewaz jechalam na drugi swiat. Problemy z cisnieniem.... Wiec cala noc na kroplowce ,wlali we mnie 4,5 litra płynow. Bolec nic nie boli drugi raz ,zero dolegliwosci jak za piewrszym razem ,jedyne co troszke ciecia szczypia i szwy lekko ciagna. Obejrzalam w luatrze swoje nowe drugie piersi-sa idealnie rowno !nie to co bylo krzywulce takie. SA idealne ,proste ,piekne!!!warto bylo isc drugi raz .Dziekuje Wam z calego serca te ktore mnie wspiwraly i trzymaly kciuki oraz dodawaly mi otuchy kiedy juz wątpiłam ! Jestescie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
JaaaAmi Bo nie bardzo jest w co.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
zuza1234 Milo slyszec ze dobrze sie czujesz i wszystko sie udalo. Rozumiesz ze tym razem odpuscisz z tym sprzataniem i dasz sobie odpoczac ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Cat7777 ja będę miała w czwartek operację w klinice Szczyta ale u dr Potockiego. Dwie znajome u niego robiły anatomiczne i są bardzo zadowolone. Na wizytę czekałam rok operację mam n maja 2016r ale przez tydzień teraz dzwoniłam do kliniki czy jakiś termin się zwolnił no i udało się. Wpiątek dowiedziałam się że mam na 14-go maja tego roku:) DR mi wybrał anatomiczne zresztą ja tylkovo takich myślałam 330ml allergan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Super Zuza że u ciebie pozytywnie. Fajnie że się odezwałaś bo tu wszyscy się martwimy o ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Zuza super ze wszystko ok.a Ty Sylwia nie martw sie,ja tez nie mam zbyt dużych kształtów Hahahaha:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
JaaaAmi Dzieki za slowa otuchy. Chcialabym fajny rozmiar i zeby jakos sie prezentowaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza w końcu się odezwalas. Martwilysmy się juz o ciebie. Długo cie rzneli! Dobrze ze juz po wszystkim. Jesteś juz w domu czy jeszcze w klinice? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Cat7777 ja mam jutro u dr Witwickiego w Warszawie. Mam mieć okrągłe 360 a teraz obwisłe B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kamilka ty tez jutro? O której będą cie rzneli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza no to super. Zaraz idziesz do domu. Dobrze ze się zdecydowalas bo byś do końca życia plula sobie w brodę ze się poddalas. Tylko pamiętaj jak wrocisz do domu ze się nieco nakurzylo wiec trzeba powycierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Marzena tak ja jutro na 7.30 mam byc w klinice a dzis jestem w pracy na noc do 5.30 tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
I cholera jakie brać implanty 345 cc czy 390cc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka spokojnie. Jutro się wypisz :). Po zabiegu będziesz smacznie spala. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Asi28 może i tak ale dziś za to całą noc będą mi się głupoty w glowie kumulacji.... a Ty już w domku pewnie? bolało wyjmowanie drenow? Przepisała Ci jakies antybiotyki lub coś? Sama leżałas na sali? jejciu ile pytań haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat7777
JaaAmii, Joasia, Marzena- mam w planie dr Potockiego, termin na przyszly rok. Bede tak jak Ty Joasia starac sie o szybszy termin . Do 2016 zrobie gdzie indziej :)Nie wytrzymam czekania.Rowniez mam w planie anatomy lecz ostatnio coraz bardziej i bardziej chodza mi po glowie okragle. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Catt777 jak będziesz dzwoniła codziennie do kliniki to szybko wskoczysz za kogoś. Ja już mogłam 7.05 tylko okres mi się przyplątał i zobacz 14.05 też się zwolnił:) tyle że masz wtedy tydzień czasu żeby sobie wszystko pozalatwiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka jestem juz w domku. Na sali lezalam z jedną dziewczyna a w pokoju obok leżała jedna sama. Pokoje są 2 osobowe. Wyjmowanie drenow nie bolalo ale do przyjemnych nie należy. Antybiotyku do domu nie dostałam. Tylko w szpitalu przyjmowałam. Będzie dobrze. Powodzenia jutro i ty marzenka także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SssyLwiAaa mi po dwóch ciążach ani rozmiar biust nie zmienił się. Pamiętam, że jak dowiedziałam się,że jestem w ciąży to pierwsza myśl jaka była prócz radości to to, że będę miała piersi hehe, a tu figa z makiem. Nic biust się nie zmienił. W drugiej ciąży nawet nie łudziłam się, że cokolwiek urośnie, tak więc jak widać można mieć dzieci i grama zmiany w wyglądzie tej partii ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza no nareszcie odezwałaś się !!! już martwiłyśmy się tu. Cieszę się, że operacja udała się, nic cie nie boli i jesteś zadowolona z nowych piersi :) dochodź szybciutko do siebie i oszczędzaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Asi28 a powiedz mi jeszcze jak byłaś tam na 9 to o której szlas na sale operacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×