Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Więcej nie mieszam,bo z wymienionych zawsze jest coś co mi robi awarię....w sklepie już.:-p Wącham ziarna kawy z zamkniętymi oczami,by emocji wokół nie budzić,gdy czuję,że to ten właśnie zapach.:-D PSuj chciałabym cię powąchać.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz bym miała ograniczone ruchy.👄 Wierz mi.To takie poplątanie zwierzęce,że nawet byśz szacunkiem dla ciebie ale nie dał rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biodra tylko!?Nie widziałeś jak końcówki falując łapią ostrość,a rączki co potrafią!A nóżki!Ale ty masz szczęście ze mną.👄:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo.Gdybym cię tak mogła zobaczyć jak ci z brody cieknie... :-p a ty jak z mojej :-p:-p:-p Hehehe no idź.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju obejrzyj ten występ Bajora,jak ja raz jeszcze :-) i powiedz,jako facet.Czy on tak pragnie tęsknotą wyśnioną,z wyobraźni?Czy zaznał już tego uczucia kiedyś dawno i chciałby tak bardzo to powtórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co widzisz w bajorze.. do mnie jakos nigdy nie przemawial. moze dlatego, ze sluch mam od zawsze wybiorczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka wybredna.. jaka wybredna.. to juz nawet prawdy nie mozna powiedziec? 😴.. wole jande :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
ladeczki, PSuju i Słoniu (jest Fri to i Słoń gdzieś w pobliżu :P) A co Cię Haja tak na nostalgię Bajora przy hardcorze piątkowym wzięło ? Jeszcze seks tylko z miłości będziesz uprawiać :P Jak ja kocham weekendy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc luizo 👄 oprocz wybiorczego sluchu, mam rowniez wybiorczy wzrok 😴 oprocz haji i psuja nikogo nie widzialam.. no tak. byla jeszcze jedna panienka, ale tylko przejazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza👄 Szelmo ty.Pokazuję się z epickiej strony tylko.:classic_cool: Mój hardcore się nie nadaje na forum,ale popatrz jak frida wymiata.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×