Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

juz jestesmy, ale mimo to dokoncze... wyciagne palec w jego strone i powiem - wstan ;) widzicie :D na sama mysl powstal.. to dopiero eromagia ;) x panie arczi, o tej godzinie kawy nie podajemy. o tej godzinie zdobywamy szczyty.. wlasciwie szczyty zdobywamy o kazdej mozliwej godzinie. a kawe pijamy gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnym sloniem nie jestem,a moja traba nic do tego nie ma;-) frida jako gospodarz motelu powinna zadbać o nowego goscia szczyt,szczytow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze i bry.👄 Się światło do nocy paliło no no,kto za to będzie płacił?:-p:-D Arczi zrozum,że tu samoobsługa.:-DAnarchia.:-DA nad sobą to możesz mieć jedynie falujące pamele,lub inny atrakcyjny obiekt....oczywiście przy dużym szczęściu.:-D Frida to zadymiara.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm z góry to ja dzis slyszalem dziwne glosy,wiec i nie wyspany jestem...;P zadymiara??hmmm dla mnie to brzmi to jak wyzwanie...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejjjj.....pan kotek był chory i chciałby leżeć w łóżeczku,w prywatnym centrum stawiania,też na nogi?:-DNic się nie martw,gdyby mnie dziś gardło bolało,to by był dramat.:-D A tak zaczynam intensywną opiekę doraźną.Czujesz?:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arczi tym chętniej popatrzę.Nie ma to jak krzepki,zdecydowany i tak spragniony przygód przybysz.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida zaspala,a goscie wrazen spragnieni...samoobsluga to kiepska reklapa podupadajacego moteliku;P idę do ogrodu,nie będę wam przeszkadzam golabeczki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arczi :-)Nie pierwszym jesteś,któremu się tu u nas nie podoba.Nie stosujemy reklamy,bo smaczniejsze małe konkretne grono,niż cała piwnica c***jowego wina.:-D Bywaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka trochę rosyjska ruletka,bo nie wiadomo w którym momencie przyświeci nas lampa.:-D Ryzykant.:-pTo może ja poszukam długoposu pod biurkiem?Najmniej w razie czego będę widoczna.A ty rozłóż przed sobą gazetę i czytaj.Też musisz się ukryć z tym szałem mimiki,który nadejdzie.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F**k No widzisz,a mnie zawsze zaskoczy.:-D Czytałam właśnie kogoś,kto uważa,że można wyćwiczyć tak mięśnie Kegla,że kontroluje się nadejściem męskiego orgazmu.Hę?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doznania owszem,muszą być odczuwalne,ale czy można wytrysk kontrolować??? ....nie wiem,czy przeżyję kontynuację tematu.Zaczyna promieniować.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu uwazasz ze mi sie nie podoba?ciezko stwierdzic,bo krotko jestem...i kawy nawet nie piłem...a w ogrodzie czekam na Fride ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dotąd z taką nie spotkałam.;-)Wszystko sprawa treningu lub fantazji.:-D Arczi jeśli ci tak na tym zdaniu zależy: Proszę kawka.Taka jak lubisz.:-) frida jest ciężkonamierzalną torpedą,a ty wyglądasz na niecierpliwego bardzo.No nie wiem,czy podołasz.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede mowił duzo,bo krowa ktora duzo muczy mało mleka daje ;p a za kawke bardzo dziekuje.......bozia w dzieciach wynagrodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie rudy przystojniak gosc,wszedł na to forum tylko i wyłacznie po to zeby nam o tym powiedziec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorsi są ci co tutaj spędzają wieczory i weekendy. w dzień mozna zabic troche czasu w pracy, ale przesiadywanie tu każdego wieczoru i weekendy, jak niektórzy to tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arczi to rudy słoń z naftaliną. Biedactwo schowało się przed Fridą. Awaria w piwnicy vel Haja Uległa Hejti siedzi od rana do nocy... Wieczorną szychtę kończy na pomarańczowo. Erotoman Gawędziarz Impotent Psu Prymitywny Samiec goni po upadłym moteliku. Ze strachu aż gwiazda Haja zmijowata dziffffkami nie strzeli Focha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×