Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Przecież nikt nie widzi...cho raz sobie pozwolimy :-p Czujesz przecież kmjak mi rączki chodzą...tylko coś popsuć....coś popsuć.....i stawię czoła nawet tak twardej sztuce jak ta,którą obmacuję....gdzie zamek od spodni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam już czasu,ale niech ci się czkawką odbijam do jutra....a jutro mnie za to rozreguluj pokrętłami,guziczkiem i wejściem wifi :-D 👄 Tak dziko i na maxa jakbym mogła z piętra do ciebie zbiec na finał awarii.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mnie zastanawia,czym się użytkownicy tego forum zajmują,że przez wieczór i noc trzy strony tematów produkują. Pozdrawiam.Zajrzę,czy ktoś też dziś nie ma ochoty na pracę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wifi? i wpadniesz w siec . nic tylko wyglądać tekli. I choooj jak zagralaby na flecie ona szarpie strunę . cos dzis duzo uzywam tego stwierdzenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panów.:-) A ja właśnie w sieci chętnie bym się zaplątała.Tekla mnie nie kręci,ale gdyby do mnie takiej związanej zbliżył się jakiś ptasznik....:-D eh....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maszzzzz ptasznik zeruje na łonie :D natury nie oszukasz:Pco? ja tam wole pszczółkę bo i bzyka slicznie i slodko jest a jak uperdoli to nie ma zmiluj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet,który chciałby być bezlitośnie upierdolony żądłem przez pszczółkę...hę?Czy chodzi o strapon?:-p:-DTy niegrzeczny,ty. PSuju jakiś???😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama się już zaplątałam i co?:-pkamasutra nie,stapon nie.Kawy nie podaję,bo to już by było przegięcie pały. Tak jest zawsze,więcej strachu niż to wszystko warte. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 No zapomniałam.:-DPSuju,tylko to ty jako cudowronek w pełniej krasie z bogato wyeksponowanym ogonem powinieneś mnie zachwycić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm gdybyś zamiast tego chciałbym napisał przystępuję do czynności,to zamast znów tęsknić coś by się podziało...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa to nie wiem,co pisałam.Nie widzę posta.:-p Przyjdę,jeśli w tym twoim gniazdku mogę się gdzieś rozsiąść wygodnie i dostępnie.Kolana masz zdrowe?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze?To widziałabym się na fotelu,a ty u moich stóp,a raczej między nimi.Stąd pytanie o kolana.Też chcę mieć moją środę.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie pisz,że takiego fotela nie masz,bo już się ułożyłam.;-)Jeszcze jak widzisz grzecznie bez palcówek.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) haju 👄 psuju 👄 widze, ze cwiczyliscie joge w ciemnosci :P :D to znaczy, ze od teraz bedzie to miejsce warsztatow tematycznych? w sumie dobry pomysl.. raz joga, raz lepienie garnkow, raz hodowla pszczol.. z mysla o oblednym :P:D jak tak bardzo chce miec zadlo w d***e, to dlaczego mu odmawiac tej przyjemnosci 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida ale cicho siedziałaś.👄Nawet nie wiedziałam,że się przyglądasz mojej pozycji.:-D PSuj ty psuj!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze.. myslalam, ze dzisiaj zajecia z jogi, tymczasem okazuje sie ze z hodowli cudowronka 😴 moze i lepiej, bo moja cudowna bramka zaczela znowu fiksowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×