Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

synek ;) nie da sie ukryc w najglebszej piwnicy, ze ty i osiel to jedno :P :D co do lwa, nie moge sie wypowiedziec. nalezy zapytac twojej jedwabistej. niedawno widzialam film na temat zycia lwow. pan lew zainteresowany seksem, zanim dojdzie do kopulacji, uprawia mizianki ponad dwie godziny. nie kazdy facet to potrafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha mamo to Ty z takim wschodnim akcentem - osiel haha :D Kiedyś odwiedzimy Berdyczów z moją ukochaną Białogłową , i podrzucimy Ci wnuczki bo wiadomo gdy rodzice lecą w tango przytulango to dzieci najlepiej pod dobrą opiekę :P:D znajomych na Ukrainie mam, odwiedzę obwód Żytomierski a wtedy będzie się działo, zrobię takie karaoke że świeczki na choince będą się paliły cały rok i dobrze stały:D Z lwa mam co nieco, potrafię rozkręcić mizianie przed głównym wejściem na tyle okazale,że czasami nocy brakuje, wtedy chciałoby się powiedzieć że zostaję w łóżku do pracy nie idę, ale mus to mus, dobry jak jest owocowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:37 Co Ty do mnie produkujesz się? Jak na razie to wszyscy normalni dobrze są zorientowani, że masz coś z głową człowieku, i to taką schizę, że kalambury w Familiadzie wysiadają, a Jaś Fasola struga marchewkę na Overlocku. Powaga. Odwiedziłem tutaj przyjaciół po wielomiesięcznej obecności. Odszedłem stąd w maju. Powróciłem pozdrowić przyjaciół bo nie wypada odchodząc tak bez niczego. Jestem szczęśliwy Ola jest w dobrych rękach a za jej obrazę to jestem gotów zaje/bać, i to nie wirtualnie a realnie także wypad mi z tymi oszczerstwami. Do żadnego Sropotu nie jezdziłem i nie zamierzam jeździć, z nikim cyberseksu nie uprawiałem ani też nie znam nicków, które wymieniłeś/aś. To wszystko są zwyczajne pomówienia, stek bzdur kogoś kto najwyraźniej postradał zmysły. Chcesz to wpłacę Ci na konto pieniądze na jakiegoś specjalistę i się ogarniesz bo Twój stan jest przerażający. Nie mam bladego pojęcia kim jest Imperium, ta osoba nie pisała jak ja tutaj byłem, nie udzielałem się też na Wersetach bo miałem swoje topicki na których siedziałem. Twoje wynurzenia to gołosłowne pomówienia, oszczerstwa . Jeśli masz dowody to dawaj, kawa na lawę, tylko przypominam dowody czyli np zdjęcie,że rzekomo byłem w Sopocie. Nie masz tego to masz rytm wyklaskany i nie zatruwaj ludziom życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha zabolało. Z nerwów nie zespamuj 8 :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synek, chcialam niesmialo zaproponowac zmiane planow turystycznych. nie nadaje sie do pilnowania dzieci. ani twoich, ani cudzych. wylazi ze mnie "kat" z poprzedniego wcielenia bylych wcielen ;) bedac dobra matka, doloze sie do pensji niespokrewnionej opiekunki i tez pojade na jakis urlop... wiec nie zawracaj sobie glowy przyjazdem do berdyczowa, w ktorym mnie nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke, nie wchodź w dyskusję z idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne żenada pl wam trza realnych problemów matoly :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
nareszcie jakas odmiana :D czas najwyzszy. ile mozna byc "stara prostytytka". idiotka to prawdziwy deser ... mniam. gdyby tak jeszcze polac blondynka, moglby nawet zapachniec ;) "wskoczyla blondynka do lozka. maz wciagnal powietrze i pyta: -bralas prysznic? -no pewnie. jak cos zginie, to zawsze na mnie!!! " 😠 dobrej nocy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Brat 👄 Dobrze Cię widzieć w dobry zdrowiu. :) Jak spotykasz ero po tak długim czasie ? Wpadłeś przezimować, czy to tylko krótkie odwiedziny ? ;) I kiedy te wnuki ? Zdaje się, że matką chrzestną miałam być, tak że se pamiętajcie robaczki :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Free to było do tej od Sopotu , nie do Ciebie przecie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w dwu częściach bo... podobno wiadomość za długa:O..TO tak jak się długo nie jest:( Witam...ja ostatnio o nietypowych porach ale... nie dla Was :D Kilka osób chce tu prowadzić merytoryczne rozmowy ale... nie da się... przeważnie. Dodam tylko... utwory muzyczne- jak na Karuzeli;).... i akurat tak pasujące do"mojego"Roberta... a raczej sytuacji nie do odwrócenia- tak myślę każdy ma swoje życie (ja nic nie wiem o jego) i tak do...KOŃCA :O. Źle jest, jak masz świadomość, że jesteś szczęśliwa ale... kiedyś kogoś mogłaś skrzywdzić bo..... kochał bardziej niż ty... a ty... nie zaiskrzyło a to był ...ha Był!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie ten czas, może inna droga za zakrętem, ale ..... czasami wystarczy dać sobie szanse. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlupiąca pipkom
Tęsknię za Jackiem81 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) po pierwsze witaj Koke:) miło Cie widzieć :) nie ma jak to o każdej porze być w dobrym humorze:) takie mamy ostatnio modne słówko które wykorzystam:) chlupiesz szczęściem aż miło;) Cycki są jak szuflada Ciociu, przynajmniej moje :classic_cool: Roberto:) nie wiem czy jest sens o tym myśleć:) klin klinem i już dawno Cie nie pamięta:-O miałam kiedyś taki przypadek, że chłopak o imieniu Mariusz wytatuowal sobie moje imię na ręce:-O nigdy nie byliśmy razem chociaż on bardzo chciał:-O przypomniałaś mi o nim właśnie :-O mam nadzieję że coś z tym zrobił:( głupio myśleć że ktoś obcy Cię całe życie nosi na ręce :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×