Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Proszę Was :) tylko nie rogaliki :D Mam zakaz myślenia o wszystkim co ma więcej niż 5 kcal na kg ;) :D Dottore przebijam :P https://youtu.be/QzmMB8dTwGs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida, milosc mezczyzny do pilki noznej trzeba pielegnowac:) Po co Ci inna rywalka? Tylko ty i pilka, na wiecej czasu nie starcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida,dla Ciebie prawie wszystko mogę być z przodu,ale z tyłu też czasem dobrze jest sie schować....P.S rogala masz u mnie codziennie a nawet trzy razy dziennie to juz zalezy od Twojego apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jeżu ale mi się dobrze zrobiło :) Dzięki. :) Jak ja się odwdzięczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Z czym mi się truskawki i rogaliki kojarzą ? ;) Chyba z Tadeuszem znowu ;) https://youtu.be/fOMbn5IPRGQ Tym czasem, bo mnie już gonią :O 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjawa grałem,teraz za stary jestem:) i wole meczyc sie w inny sposob niz piłka....przewidująca?to co bedzie wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz zjawa.. wez sie tak nie rozpedzaj. jeden maly rogaliczek mi wystraczy ;) zeby jacenty stal sie troszku zazdrosny.. 😴 on mi nie wierzy.. nie wierzy... ale ja naprawde w sobie ta milosc pielegnuje od lat i zawsze stawiam ja przed miloscia do pilki noznej. zawsze.. jak nie przysiegam, tak teraz moge przysiac :classic_cool: x czesc pani kociczko :) x witam moje dziewczynki 👄.. poprosze truskawki. beda pasowaly do mlecznego rogala.. o ile w koncu laskawy pan poda 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wieczorem to nie wiem... masz czas, zeby cos zaplanowac. Tequile nakarmie wczesniej, zeby nam nie przeszkadzala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrosny,będe jak Miłość mnie zaskoczy i będzie się rozwijać oraz kwitnąć jak pączek Róży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 23godz.,moze wpadne,ale ktoś robi mnie w babbuko,jeszcze uwierze i Frida bedziesz miała przechlapane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciesz sie, Skarbie, ze nie w bukakke:) Przepraszam, nie zlosc sie. Licze na wieczor z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaa, jedna z ostatnich firm gdzie teoretycznie wyznawcow wiary innej niz nasza europejska nie uswiadczysz. jezeli tak duzo krajanow tam to produkuja typowe polskie wyroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uboj, cwiartowanie, krojenie. Ja uznaje kupowanie wylacznie surowego miesa. Wyroby? Robia jakies tam kielbaski, ale to nie moja bajka. "Innowiercow" jest paru, ale to dobrze, bo na Swieta jest szynka parmenska i oni oddaja;) Wiesz, czemu oni nie jedza wieprzowiny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ja napisałam tylko o tym, co przeszkadza mi najbardziej 888888 Cytat z twojej wypowiedzi: "uświadom to sobie, ciemny narodzie". Wys/rałaś w ten sposób swoje poczucie wyższości wobec milionów ludzi którzy myślą inaczej niż ty. Chyba że w twojej rodzinie określenie 'ciemnota' to komplement w co jednak wątpię, w potocznym języku to obelga. Gratuluję życia w dobrobycie, jak widać pieniądze nie dają ani szczęścia ani rozumu. Pracą nie musisz się chwalić, tu wszyscy pracują a są również tacy przed którymi mąż nie uciekł za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie twoja bajka, pewnie sami robicie ;) w koncu fachowiec w domu :D to jest cos zwiazane mn z tym, ze swinia jest nieczystym zwierzeciem bo ma tylko jeden zoladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
to wyzej to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
jacenty, no wiesz... najpierw zmien okuliste. nasza milosc kwitnie od co najmniej dziesieciu lat... od wiosny do poznej jesieni. ma upojny zapach.. jak kazda z gatunku whisky.... roz whisky oczywiscie :P niedobrze.. niedobrze... tracisz pamiec kochanie.. przycinamy ja zawsze na wysokosci 70cm, bo podobno tak lubisz najbardziej.. no coz.. chyba musze jednak zakupic cos na wzmocnienie twojej pamieci 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, Frida, nie stresuj Jacka:) Ja go chce na noc, ale zaraz rano oddam Tobie;) Skarbie, co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×