Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
O matko ;) 👄 https://youtu.be/zFK8GqOUcGw Chciałam zdążyć i starym zwyczajem załatwić sobie trochę fuksa o północy, ale nie zdążyłam. Jak Wam minął weekend ? Niektórym widzę się pogorszyło znowu. :P Z oczywistych przyczyn dzisiaj nie mogę ale kiedyś wrzucę, porządny kawałek muzyki mnie dzisiaj spotkał wieczorem. Dostałam wejściówkę na próby i już wiem, że oczu od rąk bębniarza nie oderwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Szybki przegląd zrobiony ;) Na sen Jaromir https://youtu.be/6hxrf-Ujrv8 Spokojnej nocy wszystkim zaglądającym na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty, zapewniam, ze moze.. jesli nie wyskoczysz do piekarni po rogalika maslanego ;) dzien dobry perpetulni :) dziecko 👄 nie mamy do siebie ostatnio szczescia i troszke sie mijamy.. jak zwykle grasz slicznie..i . jak zwykle nie moge odsluchac :) ale nie ma to wiekszego znaczenia. liczy sie zupelnie co innego.. ;)https://www.youtube.com/watch?v=bhzHNj0r7Xk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogalik z piekarni,ptysie były własnej roboty i nawet sie po wargach nie polizałaś.....wiem,wiem te dłonie piekarza Cie kręcą,który ugniata ciasto lepiej i mocniej niz ja kobiete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dzięki mam :) 👄 Przyłączam się do życzeń. Wszystkim dzieciom ;) zaglądającym na karuzelę, samych dobrych zdarzeń. :) 🌻 I Róże 🌻 ;) https://youtu.be/009_X5jVM2c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz... pewnie ze jestem 😴 nie udawaj ze nie wiesz... codziennie sie po nich slizgasz :P .. no dobra, moze nie do konca sa to biedra. badzmy raz szczerzy.. dupa sie to nazywa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dottore, niesmialo chcialam zwrocic uwage, ze nie tylko pani czytaczka tu przebywa... chyba ze pozostaly plebs nie zasluguje na twoje 🖐️.. w takim razie przepraszam. uwagi nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa jak zdrowa to i sie ślizgam,tylko nie wiem czy mnie obrażasz,czy robisz dobrze:)głupi jestem zwłaszcza jak w d***e jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z nimi zawsze, kilka innych Polek tez, to taki Turniej malych druzyn, Polacy sa jedna z 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu, czy ja cie kiedykolwiek obrazilam.. nigdy. to nie podlega absolutnie zadnej dyskusji. kropka. kocham cie zaraz po... nnooooo... po.. po... :O .. no po prostu ;) dlatego masz swoj plac zabaw... ale, ale.. czy doczekam sie w koncu mlecznego rogalika z maselkiem? witam zjawe :) nocna, a w dzien sie prezentuje.. cuda.. cuda na kiju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywa i tak, Frida:) Ja Ci moge Rogaliki za Jacka upiec:) Chyba, ze wolisz francuskie, prosto z piekarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jestes tak uprzejma zjawa, to poprosze francuskie. nie koniecznie w liczbie mnogiej :) moze byc jeden.. francuski.. delikatny.. kuszacy swiezoscia.. w sam raz mieszczacy sie w ustach ;) mleczny rogalik z maselkiem obiecal mi jacenty i niech tak zostanie.. prawda jacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida nie wybredna i maślanego zje....kocha,kocha jak 101 dalmatynczyka do michy....Zjawa lubie sport całościowo....dawaj co masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co jacenty... ja cie kocham, a ty mnie tak.. 😭 i za co!!! za co!!! 😭 .. dobrze. w takim razie nie bedziesz po, tylko przed.. przed miloscia do pilki noznej. moze byc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×