Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

dziecko w przelocie... 👄 jacenty, piekarz sie z ciebie zrobil.. czy kucharz?.. w kazdym razie producent. zaskakujesz mnie ;) sloniu, czy ty widzisz, aby mnie tu ktokolwiek pasl caluskami oprocz dziecka? a tak w ogole, to zmieniles zainteresowania? zamiast odwiertow naftowych, prowadzisz sledztwo? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
autoryzuje usmiechnieta buzke :) sprawdzalam lacznosc.. nic z tego nie rozumiem.. nic a nic.. widocznie tak ma byc dzien dobry w deszczowy, sobotni poranek 🌻 zakrece deszczowo... hooooop.. https://www.youtube.com/watch?v=oOqIYOEwOpQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigresa
jak coś to ja się mogę słońcem podzielić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigresa, dzieki.. dobre z ciebie dziecko... kolejne moje? ;) slonko swieci, po deszczu ani sladu, nie liczac kilku kaluzy :) jacenty, o nic nie chodzi. dzien dobry. dzieki tigresie stal sie sloneczny. nie mam pojecia, co bym zrobila bez moich erodzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nie pobili,który pierwszy do cyca a kto z michy ma korzystac....dziwne.P.s wiem,ze to nie ważne,ale jak pierwszy raz tu wszedłem to byłaś pierwsza na którą oko i nie tylko zawiesiłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze jacenty, jest na czym oko zawiesic.. ale przypadkiem nie pozbawiaj sie drugiego. nie jestem az tak wartosciowa, abys z siebie zrobil kaleke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty, byc moze nie powinnam tego glosno mowic... ale co tam. nie naleze do bojacych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super takiej odpowiedzi chciałem....Fajna babka to wiedziałem tak jak ,że horrorów nie lubi ani wtv. ani w łóżu katasrofy,no chyba,ze trzesienie ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w imie ojca i syna.. toz to prawie jak oswiadczyny [z braku odpowiedniej emotki, prosze sobie wyobrazic fride z oczami jak piec zlotych w banknocie, po jednym na kazde]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz tego czuja...nio prawie i za tio Cie kubie,madra jestes i miałbym pare pytan,ale tu sie nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niechaj jacenty da maila fridzie i niechaj się nie frasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge skrótami pisać i wie o co mi chodzi....dlatego punkt g ariwederczi Roma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytaj jacenty, ja tez moge coś podpowiedziec.. Ja gość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie milcz jacenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też, ale interesuje mnie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaa.mecz jest stol sie ugina....wybaczcie....kiedys napisze ,ale rozczarowanie wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meczem jestes rozczarowany?.. na drugi raz nie ogladaj ;) dzien dobry w piekna sloneczna niedziele :) ptaszki wesolo spiewaja. promyczki slonca oswietlaja droge zbladzonym w nocy wedowcom, niosac nadzieje na znalezienie wlasciwej drogi ;) zakrecimy losowo yt wrzucajac haslo nadzieja ;) https://www.youtube.com/watch?v=zdE2bkPzuZ0 :P :D znowu na wygnaiu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido jutro wszystko wróci do normy i kręcić sie bedzie we właściwą strone.Jaka jest właściwa to nie wiem,czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam cie, ze nie musisz czekac na jutro. wszystko kreci sie zawsze w odpowiednia strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu mam nie wierzyć tutaj jak nie Tobie:)...niech sie kreci tak,aby nikt wymiotów nie dostawał a nawet spazmów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety.. tak dobrze nie bywa. niektorzy nie moga jezdzic na karuzeli zycia bez rzygania.. i spazmow. szczegolnie gdy ma za szybkie obroty w strone udajaca przeciwna :) jacenty.. nie wierz mi. klamie jak bezdomny pies. szczegolnie kiedy mowie "rzygam tecza". sama z siebie nie potrafie rzygac, a co dopiero tecza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty.. jaki ty dobry czlowiek jestes :) taki zyczliwy.. myslisz ze nadszedl juz czas? jestem odpowiednio dojrzala? jak zyje, orgazmami jeszcze nie rzygalam. bede zyc nadzieja na spelnienie tego cudu.. byle bym tylko dozyla.. i przezyla :D co do reszty masz racje. ani ze mnie pies, ani suka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×