Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

jacenty, nie potrzebuje ogladac sztucznych usmiechow. mozesz sobie darowac przymus... nie sztuczny usmiech :) gosciu, nie dam... bo nie mam wolnego. wszystkie zajete. wlasciwie - zarezerwowane :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
A szczere uśmiechy mogą być ? :) Mam 👄 wpadłam porozrabiać chwilę. :) I zostawić trochę dźwięków, chociaż widzę, że świetnie sobie radzisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Jacenty coś nie w sosie ? ;) https://youtu.be/KVV8r7uLvEw Free ? Wydarzyło się coś istotnego w czasie kiedy nie zaglądałam ? Coś powinnam doczytać ? Wyżej wrzuciłam moje ostatnie koncertowe zauroczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Sama, sama, sama..... Co zajrzę to wszystkich wymiata. ;) Żartuję. Monologi mam w kafe krwi. No to jedziemy. :P Szmery pozostawiły niezatarty ślad w mojej pamięci, ale zaraz szybciutko oddałam serce chłopakom z tej kapeli https://youtu.be/xr6Wzbm4Z54 Powiedzcie, czy można się nie zakochać ;) Przysięgam, że na żywo są jeszcze lepsi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Oj tam nie dogodzisz. Nie ma takiego lwa, któremu nie da się podciąć grzywy i spiłować pazurów ;) Żartuję. :) Coś Ci się dzieje złego, czy masz generalnie niesos, bo tak ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
W ramach monologów, dodam tylko, że Chłopaków z trzynastej kochałam tydzień. Ale za to pełny :D Niestety zagnało mnie na Lao Che i wpadłam po raz kolejny w Laomanię ;) https://youtu.be/7m3ZzX1rygQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Jacuś ? Jak mnie słyszysz ? Ja Wisła, ja Wisła ? ;) Czas pójść spać, zanim podpadnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty, przestan sie nie sosic.. bardzo cie prosze.. poszukaj zjawy. albo znajdz jakis sport do zalewu.. albo zrob cos innego konstruktywnego.. tylko juz przestan sie ofurczac :) dziecko 👄 mozna sie zakochac.. ostanio wpadam na facetow z dlugimi wlosami.. i powoli zaczynam rozumiec sklonnosc mezczyzn do dlugowlosych kobiet. co oczywiscie nie znaczy, ze wychoduje sobie dlugie wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden chyba u mnie na osiedlu mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac, ze tradycyjnie widzialam ciemnosc, ale wlaczylam co innego.. natomiast fanka lao nie zostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak wszystcy kiedyś na coś zachorują. Ptyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Już jestem grzeczny .... Jacek Ty bardzo szybki Bil jesteś. :P ;) Free ja się na szczęście zakochuję masowo i hurtowo, co pozwala zachować pewien margines bezpieczeństwa ;) Długowłosi mówisz ? A nie masz chęci wpaść na Woodstock ? Mam jeszcze jedno miejsce w babskim namiocie. Na festiwalu miałabyś tysiące długowłosych do wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Oj, ja też nie chciałam a wyszło jak zawsze. Nie wiem co Ci się dzieje Jacenty, ale co złego to nie ja. :) Kołysanki gramy ? Mamo już ? :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dziecko .. pracuje na swoj urlop. chytry plan mowi o pazdzierniku w bieszczadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylas kiedys na ich koncercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skadze.. wy mozecie grac do bialego switu ;) kolysanka jest dla mnie.. jacek byl tylko przykrywka ;) lubie czasem zaliczyc powrot do dziecinstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Październik ? Szmat czasu jeszcze, ale Bieszczady brzmią pięknie. Wilków się nie boisz ? ;) Podobno stadami tam buszują. Nie wiem, bo nikt mnie nie chce zabrać w tamte rejony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Nie chce mi się wracać do tego co napisałam, ale dzisiaj gram kapele na których byłam w niedawnym czasie, jeśli pytanie było do mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zastanawialiście się kiedyś ile miesięcznie wydajecie na internet? A gdyby tak zupełnie nic nie płacić? Świetna opcja co? Oferta limitowana więc spieszcie się ludziska!! ZAMÓW : http://news-pl.ml/WAvd4 Korzystam już kilka dni i spisuję się świetnie! Internet dostępny dla sieci: Plus, T-Mobile, Orange oraz Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×