Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hermionetka

oczywiście że większość facetów boi się zarywać do najładniejszych

Polecane posty

Gość gość
Tylko ze kobiety na to lecą Pozatym to co on ma gadać w klubie? I juz ktoś c***isał że faceta można poznać nie tylko tuptając w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
19:14 o dzięki za radę , za troskę , skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja napisałam coś o klubie?:). Bardzo rzadko udzielam się po klubach. Fajnie by było gdyby zagadał normalnie, np. podszedł ( niech już będzie ten klub) i powiedział coś w stylu- fajnie się uśmiechasz, ładnie tańczysz, widziałem Cię wczoraj na Długiej :). A najczęściej podchodzi z pozą kozaka i co to nie ja albo od razu widzę, że jedyne, co go interesuje, to zdjąć mi bluzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja napisałam coś o klubie?:). Bardzo rzadko udzielam się po klubach. Fajnie by było gdyby zagadał normalnie, np. podszedł ( niech już będzie ten klub) i powiedział coś w stylu- fajnie się uśmiechasz, ładnie tańczysz, widziałem Cię wczoraj na Długiej :). A najczęściej podchodzi z pozą kozaka i co to nie ja albo od razu widzę, że jedyne, co go interesuje, to zdjąć mi bluzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Ale ja poznalam mojego dopiero w klubie, to co, mam cofnąć czas, żeby poznać go gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz nie pisać w dwóch osobach? A poza klubem łatwiej znaleźć faceta nie roochacza a do tego przystojnego i z kasą Tylko w klubach bywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam Cie, ze autorka tego watku, to z pewnoscia nie ja:). Udowodnic tego nijak nie moge, ale zwykle jak probuje klamac mam czerwone uszy,a widze,ze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Zapewniam Cie, ze autorka tego watku, to z pewnoscia nie jausmiech.gif . Udowodnic tego nijak nie moge, ale zwykle jak probuje klamac mam czerwone uszy,a widze,ze nie mam.,, to napisz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. jak? Mam to jakos udowodnic? Autorka watku juz pewnie dawno kima i tez pora isc spac:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym są te farmazony? bo kompletnie tego bełkotu nie rozumiem. x im wiecej facet bedzie analizowal swoje szanse tym mniejsze prawdopodobienstwo ze podejdzie do kobiety. najwiecej analizuja ludzie inteligentni, a bezmyslne dzialanie charakteryzuje bezmozgow, wiec moze pomysl zanim cos napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
7:58 dokładnie i to tłumaczy czemu podchodzą bezmozgi... Albo, z drugiej strony, ci co mają o sobie wielkie mniemanie - tj cwaniaczki "co to nie ja". Normalni to 1%. Czy jeszcze ktoś będzie sie rzucał ze to bzdury? Albo zarzucał ze piszę z dwóch osób, bo przecież nikt sie ze mną nie zgadza? Śmieszne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Zbereznik pisał jak pisał bo wie że sam jest trochę lalusiowatym bawidamkiem. Z moich oczekiwań ze chciałam być z normalnym facetem, podobnym do mnie pod różnymi względami, a nie bezmozgiem czy cwaniako - narcyzem, chyba nie muszę sie tłumaczyć. I z umiejętności w miarę szybkiego rozbrojenia, po zachowaniu, po słowach i mowie ciała, z kim mam do czynienia, chyba tez sie tłumaczyć nie muszę. To tyle odnośnie farmazonow zbereznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tralcia, znajdź sobie w życiu jakiekolwiek inne zajęcie poza spamowaniem na kafe. Już wiemy, że twój fagas jest brzydki, bo sama to napisałaś i że nikt atrakcyjny do ciebie nie podchodził. Temat można zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Śmieszne to , najpierw "czemu nie skomentowalas czyjegoś tam postu", a jak skomentuję, to reakcja " znajdź sobie inne zajęcie niz spamowanie na kafe". :-D Jesteście taaaaacy śmieszni, i dlatego lubię tu pisać i nikt mi tego nie zabroni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz pisz, można się pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Pisz, pisz , można się pośmiać (3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu uważasz zbereźnika za lalusiowatego bawidamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Bo na jakim temacie go spotkam, tam flirtuje z jakąś kafeterianką. Poza tym musi bardzo dbać o swój wizerunek, bo uznał że skoro mój facet nie kupuje sobie raczej ubrań tylko nosi sprezentowane, to znaczy że lecę na "łachmaniarzy". No mądre to to nie było. Wydaje mi się, że bardzo chce być " jakiś ". Aczkolwiek bez znajomości kogos "na żywo" można blefować z oceną. Trzeba być glupim, żeby nie brać tego marginesu swojego błędu pod uwagę. Zresztą ty wiesz to najlepiej , czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! :P a ty hermenegildo co sie mnie czepiasz! :P chcialem ci powiedziec ze przeprowadzilismy z ziomkami testy na temat tych wypocin co to tutaj sa, ale skoro tak to wynikow nie bede zamieszczal.... :P bawidamek... ?!?! phi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napsz ziom... Zarywaliście do ładnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Super! I jak poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd sie przyznac, ze potwierdzila sie teza zawarta w temacie, co zbereznik? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ordixx
problem polega na tym, że te najładniejsze mają wysoki poziom testosteronu a jak ma wysoki poziom testosteronu jest zboczeńcem damskim, narcyzem mentalnym i płodzi gejów. Jednym słowem jest mężczyźnie niepotrzebna. Lepsza jest mniej ładna ale kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne czyli mało użyteczne w związku za to z wymaganiami i jak śłusznie zauważył ktoś wyżej zboczone niech się obfotografują w magazych niech się wybierają w konkursach ale od noirmalnych mężczyzn nie trzymają się z daleka dla zboczonych najlepsi są zboczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta piekna ani inteligentna być nie musi najważniejsze by była kobieca , ciepła i niezdradliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobitka chętna musi być a ładna nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadmierna uroda = zboczenie oto najważniejsza prawda o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ten ZBERUCH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, zboczona, tego jeszcze nie grali. Ciekawe co jeszcze przypisujecie w pakiecie z uroda, ukryte jadro i autyzm? :D slucham panow przecietnych bez polotu i ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tematem! Jestem piękna jak modelka a mimo to nikt mi nie mówi komplementów i nie podrywa :( faceci to tchórze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×