Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Scena na dziś.

Polecane posty

Gość gość kwiatek
to znajdź sobie taką dziewczynę to na pewno będzie spiewać Ci codziennie,jak ją o to poprosisz :) ale piękny wygląd i piękny głos nie zawsze idą w parze...czasem brzydula zaśpiewa o wiele lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pani sisi
A nie "Witam"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi no 😴 Sisillo:P, nie wypieram się znajomości z Tobą, bo żeby się wyprzeć, to przecież trzeba się znać. A przecież poza tym co w kilku tematach rozmawialiśmy, to nigdzie indziej nie spotkaliśmy się. Przepraszam, jeżeli odebrałaś że jestem Twoim znajomym ze świata realnego przez to że odpowiadałem Tobie. Na początku myślałem, że trochę dla żartów piszesz i tak to traktowałem, ale z tego wynika, że poważnie odpowiadałaś. Przepraszam, mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Kwiatek, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
jestem ale zaraz spać idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
ja od początku odbierałam sisi poważnie,nie,że żartuje i dlatego myslałam,że sie naprawde znacie,bo odpowiadałeś jej tak,że no takie wrażenie nawet z boku sie miało..zwlaszcza,ze nie zaprzeczales jak napisała że np razem pracowaliście ;) a jak mi napisała,że kojarzy mnie z pracy to spytałam z jakiej pracy bo ja sobie nie przypominam ale nie odpowiedziała więc nie drążyłam tego zwlaszcza,ze mi nie powiedziała,że sie dobrze znamy przepraszam sisi ze tak w 3 osobie o Tobie a Ty tu możesz być,ale tak mi wychodzą niektóre odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemnych snów, Kwiatek :) Naprawdę to tak wyglądało że z Sisi znam się od lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
tak ładnie napisała o Tobie wczoraj,ze jesteś najlepszą osobą jaką poznała,że dziękuje za to Bogu..ze przywrociłeś jej wiare w ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
no tak to wyglądało,przynajmniej dla mnie Sisi nie przypuszczała,że może Cię znać tylko pisała twierdząco i nadal przy tym obstaje - że Cię zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
ale dziwna sytuacja,nie byłam nigdy w takiej...czuje sie..zakłopotana a Ty pewnie jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja lubię Sisi dalej, dalej mam do niej szacunek, podziw za to że nie poddała się aborcji gdy była pod taką presją jaką opisała, a to że czasami z przymrużeniem oka odpisywałem, to myślałem że i Sisi też to robi, bo kto od razu zakłada, że to jakiś znajomy pisze? Po podobnym wyrażeniu? Po podobnym stylu wypowiedzi? Bez przesady.;) Nie wiem Kwiatek, masz do mnie uraz? Sisi, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek dziś mnie w sumie głupio. Ale też nie rozumiem jak można całkowicie poważnie traktować pewne rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
nie no skąd,a niby dlaczego miałabym mieć uraz? no wlasnie napisala ze po stylu wypowiedzi Cie rozpoznaje ;) między innymi.. ale ja myślalam,ze pewnie rozmawiacie też prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, coraz mniej mnie już dziwi.:D To może niesmak pozostał?:P Z nikim z forum nie prowadzę korespondencji, nie podawałem tu maila. Na początku na erotycznym się udzielałem, zresztą tam też byłem brany za różne osoby.:D Ale od dłuższego czasu w tym dziale. O, Dawno nie byłem na erotyku, ciekawe czy dalej wilczy troll siedzi i ten od pedofila:O. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładałem nawet zboczone tematy. Dobra, nie demoralizuję Cię już ,Kwiatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
Ja nic takiego negatywnego nie czuję,przecież nie mnie to dotyczy. Po prostu jestem zdziwiona,pewność moja co do Was wynikała z pewności Sisi ;) uznalam naturalnie,ze skoro jest tego pewna,że Cię zna i zwraca się do Ciebie jak do kogoś bliskiego to ma podstawy do tego,bo co innego przypuszczenie,podejrzenie a co innego pewność. Co do erotycznego to ja nie wiem co sie tam dziej***ardzo rzadko tam zaglądam. Ale jak ostatnio tam zajrzałam to właśnie jakiś wilk sie rzucał w oczy :D wiec pewnie dalej tam siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
Ty zboczone tematy? ciekawe ja tam nie siedze miedzy innymi ze wzgledu na zboczeńców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej ten oszołom urzęduje jednak, to smutne, ale w porządku osoby też były, ciekawe czy są jeszcze. No, tylko że przez takich przygłupów coraz mniej. Nieistotne już, tak na głos myślę. ;) I właśnie, ta pewność Sisi mnie też zmyliła na początku, że to jednak Ty, a później że to wygłupy.:D Ale dobrze, proponuję temat zakończyć, bo w koło.;) Mam nadzieję że Sisi wybaczy moje nieporozumienia. "Ty zboczone tematy? ciekawe" pf, a ciekawość to wiesz gdzie prowadzi po stopniach, grrrrra do czeluści. No tak, ale tylko trochę zboczone były.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPani sisi
Barbaro nie znamy się z pracy.Ja. w pracy nie zawieram znajomosci z facet ami a jedynie pracuję!Devianta nie skomentuję bo ma u mnie przerąbane.Nie nie tylko styl wypowiedzi tylko fakty!.dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
oj nie wiem czy wybaczy,bo sie widocznie obraziła :( bo dalej myśli,że sie znacie,tylko,że sie jej wypierasz i to dlatego.. no ja wiem Sisi,że my sie z pracy nie znamy,to Ty napisałaś,że mnie stamtąd kojarzysz nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy V i nie wybaczę Żałuję że kiedyś Ci na komorkę napisałam SZACUN.,bo teraz sie wypierasz ze mnie znasz..Bez obaw nie interesuje mnie Twoja nowa znajomosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
o przepraszam,źle zrozumiałam,to Wy sie z pracy nie znacie,dobra,zmęczona już widocznie jestem dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pani sisi
nie znam go z pracy .!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kwiatku i udanego dnia.:)🖐️ x x Sisi, to proszę napisz numer telefonu do mnie w takim razie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pracowaliście razem? pomógł ci znaleźć pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×