Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile facet powinien zarabiać

Polecane posty

Gość gość

żeby mieć kobietę na stałe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrys
W jakim wieku facet? Na stale czyli za żonę,dzieci potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabiać? tyle ile potrafi, a martwić się o kobiety nie musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być na stałe z rodziną lub nawet bez rodziny z samą kobietą, ale na stałe, żyjąc z nią w jednym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiŁanEmEjt
Tyle żeby mu nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mu starczyło na życie i jeszcze cos odłożył.Żeby nie ciągnął pieniędzy od rodziców,był samowystarczalny ekonomicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to podajcie sumy konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiŁanEmEjt
W małym mieście to z 1500 zł, w Wawie ze 2500 zł - to tak na życie mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 na życie z kobietą ??? tyle to chyba na jedne jej zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiŁanEmEjt
Nikt nie wspomniał, że facet ma rodzinę, więc podałem sumy dla samotnego faceta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na życie z kobietą bez dzieci, licząc, ze albo wynajmujecie albo kupujecie chatę na kredyt, jecie normalnie, bez większego oszczędzania i przy założeniu, ze ona tez pracuje to ok 4tys, jesli z dzieckiem to z 5tys. Oczywiście mam na myśli duże miasto, bo w malych i do tego np na wschodzie kraju ceny wynajmu i zakupu mieszkan sa polowe niższe, wiec tam ok 3 tys by starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiŁanEmEjt
4 osobowa rodzina z małego miasta na wschodzie Polski. 6000 miesięcznie (mąż i żona w sumie) starcza na wszystko i można odłożyć z tego około 2000. Taki przykład z życia wzięty. Znam rodziny, które za 2500 utrzymywały dom i 2 dzieci na studiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 2500 dom i dzieci... chyba w snach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EjdżTiSiŁanEmEjt
Matka fryzjerka, ojciec płaci alimenty... Nie ma bata, żeby wyszło w sumie 3k :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko powiedzieć ile konkretnie złotych. powinien zarabiać tyle, na ile jest w stanie utrzymać siebie, kobietę, dzieci, rodzinę? każdego sytuacja jest inna. jak są dzieci, to wiadomo więcej. ale na pewno tyle, żeby móc się za co ubrać, wyżywić, wyjść czasem do kina, teatru, knajpki. i tak by zawsze zostało trochę na czarną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafię wydać każdą ilość pieniędzy niezależnie jaka to kwota raz więcej raz mniej zawsze mi mało wszystko zależy od przyzwyczajenia i trybu życia, jeżeli ktoś przez lata zarabiał 9tys to za cztery nie przeżyje inny z tego 2000 odłoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie to prowo albo zadaje je desperat ktory nigdy nie mial kobiety. nie da sie na nie odpowiedziec. wartosciowy facet powinien miec stala, petnoetatowa prace - a czy zarabia duzo czy malo to juz kwestia zalezna od wielu czynnikow. jak sie planuje zalozyc rodzine (czytaj ozenic, miec dzieci) to wiadomo ze potrzeby rosna. trzeba miec gdzie i za co mieszkac, wyksztalcic dzieci, miec zabezpieczenie w razie jakby jedno z was czasowo nie pracowalo (wychowawczy, choroba, zwolnienie). twoje dochody w danym miesiacu nie sa zadna miara zaradnosci zyciowej czy umiejetnosci planowania, oszczedzania, inwestowania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak powaznie musi miec oszczednosci :)) tak jak ja:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uwaga kolejna hipokrytka , która nie chce przyznać czegoś konkretnie , tylko owija w bawełnę , żeby ładnie wyglądało , bo kobiety doskonale wiedzą jak zamożny ma być facet , żeby mogły się w nim zabujać i zainwestować w niego uczucia lub aby z nim pozostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mężczyzny bycie w związku z kobietą to przede wszystkim duże koszty więc lepiej raz w tygodniu umówić się z prostytutką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałbym mieć seks raz w tygodniu to wolałbym sobie obciąć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj operato koparki zarabia 8tys na miesiac :-) dal mi karte do konta place za wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5-6 tys conajmniej zalozenie przy rachunkach 1.-1,5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli miłość zaczyna się od kilku tysięcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma milosc do tego, bylo pytanie o zarabianie żeby żyć z kobietą. Tyle potrzeba żeby dwie osoby mogły budować wspólne gospodarstwo domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA/MĄŻ/7 MIESIĘCZNA CÓRKA/DOM JEDNORODZINNY WŁASNOŚĆ BEZ KREDYTU I CZYNSZU.bo ziemia nasza.my mamy z 6000 do 6300 zł,sam mąż tyle zarabia,i jedzenie mamy na rachunki też ale ciężko trochę,ale np na wozek za 600 zł mnie nie stac w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×