Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy mało inteligentne osoby, bez zainteresowań, mają świadomosc że sa gorsze?

Polecane posty

Gość gość
Moon - ale radzi sobie, to mloda dziewczyna, jeszcze ma czss dojrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poki co jej jedynym obowiazkiem sa studia. Stara sie rozwijac wiedze, co powinno sie chwalic, ma jakichs znajomych. Fakt, jest troche dziecinna, ale stary chlop obrazajacy 21latke za to, ze zachowuje sie jak woekszosc 21latek wypada duzo gorzej w porownaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nie bądź zabawny. ja w wieku 16 lat nawet w połowie nie byłam tak dziecinna jak ona jest w wieku 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo bylas tylko tym nie wiesz. Chodzi mi tylko o to, ze wieszacie psy na w sumie normalnej dziewczynie. Nie ona jedna w tym wieku jest taka nieogarnieta. Jeszcze zycie ja naprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do mnie o tych studiach trzecich z kolei? A to ciekawe, bo sie praktycznie nie udzielam na tym forum mitomanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mam wyjątkowe szczęście często wpadać na twoje wpisy. Nie twierdzę, że rodzice nie zapłacili Ci za studia na Oxfordzie, po prostu nie pokazujesz specjalnie swojej inteligencji naprawdę mało błyskotliwymi wpisami. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie jest takim geniuszem,że pamięta co,kiedy i komu nakłamał.Tacy ludzie mnie denerwują i nie wiem dlaczego to robią,to jest dopiero głupota.Chcą zaimponować komuś,a tylko się ośmieszają.Są też tacy,którzy mają zbyt dobre samopoczucie jak na to,co sobą reprezentują,myślą,że wszyscy są głupi,tylko nie oni.:-) rzę znanych sportowców i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę,że mają.To widać na forum,wybrany przypadkiem temat i ktoś pisze głupoty,że rozdeptał w kuchni mysz,znęcał się nad zwierzętami,zabijał żaby i zaraz dyskusja trwa.To są zainteresowania głupich ludzi,jeszcze seks,bekanie,puszczanie bąków,rzyganie i jeszcze foty do tego.Świat zszedł na psy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×