Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

{ Że to. To prawicowcy i pisowcy chcą kneblowac ludziom usta i ograniczac wolność.} o A tymczasem w necie można znaleźć taki kwiatki. {"histeria, która miała miejsce za rządów Kaczyńskiego na temat wszechwładzy służb specjalnych, wtedy całkowicie bezprzedmiotowa, teraz się spełnia w sposób doskonały. Gazeta obsesyjnie prorządowa opublikowała materiał, z którego wynika, że w Polsce na tysiąc obywateli zakłada się 27,5 podsłuchu, w Wielkiej Brytanii, która ma autentyczny problem z terroryzmem to jest 8 na tysiąc, a w Niemczech 0,2 na tysiąc. Coś to, na litość Boską, mówi o tym systemie. Panowanie Tuska tak demoluje państwo prawa w Polsce, że każdy następny, kto przyjdzie, nic nie będzie już musiał psuć. Będzie miał władzę dyktatorską, bo wszystkie hamulce zostały rozbite przy kretyńskim entuzjazmie pożytecznych idiotów z elit intelektualnych i medialnych."} Taką to mamy "wolność"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi znajomi ktorzy glosowali za komorowskim to jak ich zapytalem kiedy jest zaprzysiezenie to nie wiedzieli co maja odpowiedziec. Po prostu dzien po wyborach przystapili do ataku :)))) wspaniala wiedza polityczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj linki,moga byc rowniez po niemiecku lub angielsku,jak to miliony ludzi na zachodzie traktuja "ta" sprawe jak ty- z gory dziekujexxDo mojej opinii mam ci podać linki? Przecież ja zacytowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką to mamy "wolność"xxJaką? Bo napisałeś o podsłuchach a nie o wolności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu masz jak to wygląda w Niemczech..xDaje się pacjentce tabletki przygotowawcze, a później wykonuje się zabieg metodą próżniową. Do macicy wprowadza się specjalny podciśnieniowy instrument, który usuwa jej zawartość. Ten zabieg trwa niecałe dwie minuty. Nie widzi się płodu, bo jeszcze go najczęściej nie ma. Pacjentka przychodzi o godzinie 8.00, zostaje przygotowana do zabiegu i w sali operacyjnej dostaje dożylnie dwuminutową narkozę. Po godzinie pacjentka wychodzi do domu. To krótki i bardzo bezpieczny zabieg, bez żadnych następstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej odpowiedź na twój post:xotulona_snem wczoraj i ze nie wyglada to tak ze sie kobieta skrobie w godzine,a pozniej z usmiechem idzie na kawe i ciastko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn przypominam ze w polsce nie ma kary smierci wiec z naszych podatkow utrzymujemy roznego rodzaju smieci mordercow zwyrodnialcow i g****icieli dzieci nawet wiec czemu ma byc aborcja i zabijanie nienarodzonych dzieci ? jestes w stanie to wyjasnic? czy mam cie zniszczyc dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja nie jest zabijaniem nienarodzonych dzieci.I... Koniec dyskusji na ten temat, przynajmniej z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla zainteresowanych a nie wiedzących...xJak wygląda zabieg aborcyjny? Gdy spojrzy się na ilustracje pokazywane przez środowiska pro-life, wygląda to dramatycznie. Jest dużo krwi, metalowe szczypce itd. xProszę to włożyć między bajki. W zasadzie przerywa się tylko wczesne ciąże, które są najczęściej jeszcze w stadium komórek. Nie ma ani uśmiechającego się płodu, ani niczego co jest na tych plakatach. Aborcji dokonuje się najczęściej w 6-8 tygodniu ciąży. Struktury pokazywane przez organizacje pro-life są fałszywe i tendencyjne. xxCałość:http://natemat.pl/110965,polski-lekarz-wykonujacy-aborcje-w-niemczech-to-maly-krotki-zabieg-trwa-dwie-minuty-i-pacjentka-idzie-do-domuxxx"W zasadzie przerywa się tylko wczesne ciąże, które są najczęściej jeszcze w stadium komórek. Nie ma ani uśmiechającego się płodu, ani niczego co jest na tych plakatach. "xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że KK jest fałszywym kościołem, a Watykan jest Wielkim Babilonem i już jest wyrok na nich. Teraz czekamy tylko na jego wykonanie wszystkie religie dostaną za swoje. ateizm też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watykan to siedziba zła. coś jak sodoma i gomora ! Wyjdźcie z niego, ludu mój!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blokuje się moje posty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,To krótki i bezpieczny zabieg,bez żadnych następstw,,. Z mojego doświadczenia: nieprawda,nieprawda i jeszcze raz nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia lekarza jednak prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyrwany z kontekstu i nie za pomoca tłumacza google.Dałem link do całości artykułu czyli wypowiedzi lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja nie jest morderstwem.Gdyby tak było to wyraźnie określałoby to prawodawstwo państwowe wielu państw a nie okresla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro i tak nic nie zrozumiesz,bo jedyne co umiesz odpalic to google tlumacz,xxI nie rozumiem dlaczego usiłujesz mnie obrazić.Jak widze to jednak ty nie potrafisz przyznać się do blędu za to następuje próba obrażanie mojej skromnej osoby...:OŻałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał się ten co mieszka w Niemczech,zna niemiecki i niemieckie realia. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Odezwał się ten który potrafi uargumentować własne słowa i podac link na prośbe, potwierdzający jego słowa.W przeciwienstwie do zdecydowanej większości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
jak twoj majestat zostal obrazony,to juz twoj problem nie moj,nie znasz jezykow obcych i to jest fakt nie obraza IMHO,zatem wklejenie linku po angielsku lub niemiecku niewiele by ci dalo,a juz kiedys popisywales sie "znajomoscia" tlumacza google,zatem w moim mniemaniu skoro potrzebujesz tak prymitywnych narzedzi jak to by cokolwiek zatrybic w innym jezyku niz twoj ojczysty,dyskusja z toba nie ma dla mnie wiekszego sensu,bo co bym tu nie wkleila i czego tu nie napisala to i tak ty sobie wygoglujesz jak wyglada zycie w DE,lacznie z usuwaniem ciazy,zatem trwaj w tym swoim przekonaniu dalej i finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dalszym ciągu usiłujesz mnie obrazić.A link który podałem prowadzi do wypowiedzi lekarza w jezyku polskim.I twoje kombinacje, próby obrażenia mnie, nic nie dają.Nigdy nie cytowałem nic z tłumacza ale ty wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natemat.pl fajne masz zrodla :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lekarz ów robi aborcję w Niemczech, jest znany z imienia i nazwiska. Mało tego... Można pewnie do niego zadzwonić...Zabolała prawda? Nie potrafisz przyznać się do błędu?To już twoja prywatna sprawa i twojej moralności...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Fajne. Słowa lekarza zajmującego się aborcjami w Niemczech.To niefajne źródło bo ci nie pasuje?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×