Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
Oj dr słucha max 1mln luda z czego jak głosił onet co trzeci głosował na komora. Czyli przy frekwencji 50% słuchacze RM to max 350tyś wobec 8,6mln poparciu dla zdrowego psychicznie kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że Kamiński nie powinien byc skazany bo przeciez m.in. to jego dzialania doprowadziły do upadku rządu PiSu i sp. zoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i proszę :) [Andrzej Duda, jako prezydent elekt, ma już przyznaną ochronę Biura Ochrony Rządu. Jednak, jak pokazuje nagranie opublikowane przez "Fakt", Duda nie boi się ubrudzić rąk. Kiedy samochód z przyszłym prezydentem podjechał na myjnię, Duda sam go umył i nie prosił agentów BOR-u o pomoc.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w z r u s z a j a c e !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Dziękuję za odpowiedzi i polemikę jednak odpuszczam odnoszenie się. Muszę od polityki odpocząć :classic_cool: wpadnę kiedyś , może niedługo 🖐️ ps. 1. widząc to wasze nieco chyba jednak dziecinne podniecanie się tym co mówią ci młodzi , o tym po kogo przyjdą itd. ( przy całym zrozumieniu dla ich pokolenia to moje miało znacznie gorzej bo dzieciństwo miało w latach 80-tych jak były puste półki sklepowe a oni od pierwszego roku niemal życia mają smartfona w dłoni :-P) to mi się nasuwa takie skojarzenie, myśl "ludzie sami sobie zgotowali ten los" :-P krótko mówiąc oby nie zrzedła mina niektórym po paru latach rządów ludzi radykalnych takich jak PIS itp. nie chodzi o straszenie kotem Jarosława czy obronę PO bo ich się bronić nie da...chodzi o coś zupełnie innego 2. na Blattera muszą mieć jakieś haki że po kilku dniach zrezygnował z urzędowania 3. proponuję rządowi "wyczarterować" Pendolino i dalej się ośmieszać na świecie itd. że rząd całkiem dużego państwa nie ma porządnych samolotów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie pisać tanie chwyty ale takie drobiazgi świadczą o klasie czlowieka.Tak jak czestowanie kawą przechodniów na drugi dzień po wygranych wyborach.Czy osobiste podziekowanie na tweeterze starszej pani która zrobila ręcznie tysiąc ulotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Sumlińskiego.Gdyby w tym co napisał w ksiązce było chociaż trochę prawdy to pis wykorzystałby tę prawdę w prezydenckiej kampanii wyborczej.Nawet oni, opowiadający brednie o Smoleńsku, olali zawartość tej "książki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba otulona pisała o kopalniach...xxNiemiecka firma HMS Bergbau przygotowuje się do otwarcia kopalni w Orzeszu. Prezes spółki Heinz Schernikau nie ma cienia wątpliwości, że kopalnia będzie dochodowa przez długi czas.xDW: Wciąż mówi się o nierentowności polskich kopalni. Czy naprawdę jest jeszcze możliwe zarabianie na węglu w Polsce?xHSch.: Podstawowym problemem polskiego przemysłu węglowego są zbyt wysokie koszty. Także w Niemczech tak było. Niemieckie kopalnie nie mogły istnieć w danych warunkach rynkowych. To samo dzieje się teraz w wielu kopalniach państwowych w Polsce. Produkcja może być dochodowa tylko wtedy, gdy koszty są niższe od ceny rynkowej, tak żeby można było wypracować zyski.xDW: Ile osób będzie zatrudniała kopalnia?xHSch.: 700 do 800 osób. To mniej więcej połowa w porównaniu z podobnymi wielkością kopalniami państwowymi. Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technologii wydobywczych. Nie jesteśmy również obarczeni dwudziestoma latami rozwoju niezgodnego z duchem czasu. Nawet najwyższy standard bezpieczeństwa w polskich kopalniach, który tak bardzo cenimy, można dziś osiągnąć dzięki nowoczesnej technice i technologii inaczej. To będzie bowiem jedna z najnowocześniejszych, jeśli nie najnowocześniejsza kopalnia w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Nie będę tworzyć żadnych partii. Czym innym jest struktura, czym innym jest struktura bez struktur. Będę tego koordynatorem - mówił muzyk.Na pytanie, czy widzi siebie w roli wicepremiera z premierem Jarosławem Kaczyńskim powiedział: "Albo premierem z innym wicepremierem". - Jako premier będę zmieniał ustrój państwa. Będę naprawiał państwo na ustrój proobywatelski. Nie mam obietnic, moim programem jest naprawa państwa, a nie realizacja obietnic składanych różnym grupom.xCały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,18042427,Pan_wicepremierem_w_rzadzie_Kaczynskiego__Kukiz___Albo.html#ixzz3c24tjLSmxx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno jest pewne smolinski nie siedzi czyli ma dowody dla czego nie wykozystali bo sa za słabi na wsi rozprawia sie ja przejmna władze dla tego platforma boi sie pis a sumlinskiego prubowano zabic Były poseł Lech Pr***no-Wróblewski, jeden z najaktywniej udzielających się w parlamentarnej komisji badającej po ogłoszeniu „Listy Macierewicza” teczki tajnych współpracowników SB (czy raczej tego, co z tych teczek zostało) opowiadał mi, jak wychodząc z prac komisji znalazł w oponie swojego zaparkowanego pod Sejmem samochodu stalowy kołek, taki, jaki ze specjalnego pistoletu wstrzeliwuje się, czy w każdym razie kiedyś wstrzeliwało, w betonowe ściany, aby móc powiesić na nim obrazek albo szafkę. Nie chodziło bynajmniej o przebicie opony; kołek tkwił w niej, nie powodując ucieczki powietrza, schowany w bieżniku i trudny do zauważenia. Od kilku zupełnie się nawzajem nie znających fachowców uzyskałem potwierdzenie, że taki wbity w ogumienie kołek rozgrzewa się w trakcie jazdy i przy szybkości ponad stu kilometrów na godzinę powoduje nagłe rozerwanie opony; jakie są tego skutki przy takiej szybkości, nie trzeba chyba wyjaśniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno jest pewne smolinski nie siedzi czyli ma dowody dla czego nie wykozystali bo sa za słabi xx:DCzyli idąc tokiem twojego "myślenia" są dowody ale słabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodziło bynajmniej o przebicie opony; kołek tkwił w niej, nie powodując ucieczki powietrza, schowany w bieżniku i trudny do zauważenia. xx:DWiesz ile tego typu kołków, gwoździ, śrub itp, schowanych w bieżniku ja wyciągnąłem? Na pewno ze dwadzieścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku zupełnie się nawzajem nie znających fachowców uzyskałem potwierdzenie, że taki wbity w ogumienie kołek rozgrzewa się w trakcie jazdy i przy szybkości ponad stu kilometrów na godzinę powoduje nagłe rozerwanie opony; jakie są tego skutki przy takiej szybkości, nie trzeba chyba wyjaśniać.xxOczywista bzdura... Gdyby tak było to wypadków spowodowanych tego typu awariami mielibyśmy codziennie w Polsce kilkadziesiąt jeśli nie kilkaset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to bzdure napisałes wystarczy sie mechanika spytac czytałem w gazecie o oponach ze podczas jazdy wystepuja ogromne naprezenia w oponie podczas jazdy i znalazłem nawet w internecie Gwóźdź w oponie może bowiem skończyć się rozerwaniem opony w trakcie jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może... Oczywiście. Ale zdarza się to niezmiernie rzadko bo opona jest wzmaciana i nawet jak siatka zostanie uszkodzona to szans na rozerwanie opony raczej nie ma. Dopiero przecięcie kilku włókien w tym samym szeregu może coś takiego spowodowac.A tego typu bolce robią tylko i wyłącznie dziurę w gumie.. I tyle.Zanim się o czymś napisze trzeba choć trochę się na tym znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy rozum śpi budzi się WSIxxWSI już dawno"śpi" i sie nie budzi.Obudzone jest tylko w umysłach oszołomów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Polska, vat na węgiel 23% Niemcy 19%. o Prywatna kopalnia nie będzie zatrudniać związkowców i kolegów, znajomych, czy członków rodzin bonzów partyjnych. Nie będzie możliwości obchodzenia jakichś tam ustaw kominowych. Prywatna kopalnia zatrudni ludzi za tyle na ile ją stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to bzdure napisałes wystarczy sie mechanika spytac xxWidzisz... Ja w latach siedemdziesiątych przygotowywałem samochody to tzw wyczynu amatorskiego. Głównie małe fiaty bo nas nie było stać na coś poważniejszego...Ale mimo wszystko się wielu rzeczy nauczyłem a pierwszy raz samochód naprawiałem na poczatku lat siedemdziesiątych... Oczywiście nie swój...I dlatego nie musze się o nic mechanika pytac...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska, vat na węgiel 23%Niemcy 19%.xxWęgiel wydobywany w Polsce ma taki sam VAT bez względu na to do kogo należy kopalnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatna kopalnia nie będzie zatrudniać związkowców i kolegów, znajomych, czy członków rodzin bonzów partyjnych. Nie będzie możliwości obchodzenia jakichś tam ustaw kominowych. Prywatna kopalnia zatrudni ludzi za tyle na ile ją stać.xxI dokładnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać na przykładzie jądrowym to raczej działa w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Są dwie firmy mają dwie kopalnie. Niemiecka firma w jednej ma 19% obciążenia, Polska w dwóch 23%. Już nie ta konkurencja, już nie wspominając tego co napisałem innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×