Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
Z tym przykładem jądrowym, jesli to prawda i nikt nic nie namieszał to po prostu normalny skandal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego właśnie ten Niemiec mówił o tym, że należy koszty przystosować do zysku z wegla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nawet nie znam mechaników co wszystko wiedzą. Diagnoza automatycznej skrzyni biegów (autopsja) trzy warsztaty trzy opinie. Internet znaczna przewaga jednej i to będzie naprawiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, żeby sie czepiac ale..x"Rząd Platformy Obywatelskiej podjął decyzję o powołaniu specjalnych spółek Skarbu Państwa, które mają zarządzać budową nieistniejącej jeszcze elektrowni jądrowej."xxCzyli co? Powinni zarządzac budową wybudowanej elektrowni?Wynagrodzenia są skandaliczne (przynajmniej prezesa) ale... Ktoś chyba cos kombinuje skoro ma tego typu pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diagnoza automatycznej skrzyni biegów (autopsja) trzy warsztaty trzy opinie. xxA co powiedzieli a autoryzowanej stacji?xxxNASTĘPNA STRONA JEST JUŻ... ZABLOKOWANA...:D:D:DKomusza cenzura czuwa....Jeśli pis wygra to tego typu zachowanie może stać się normą bo to pisi ludzie cos takiego robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dwie firmy, doprowadzimy do takich samych kosztów, wygra ta firma, która płaci gdzieś mniejszy podatek, dla mnie to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiceprezesem tych spółek był Zdzisław Gawlik, który w pierwszej połowie 2013 r. uzyskał dochód w wysokości 599 340 zł, czyli niemal 100 tys. zł miesięcznie.xxAle nie jest napisane, ze to otrzymywał ze stosunku pracy w tej spółce...xMoże się czepiam ale nie lubię tak formułowanych "sensacji"...xxxxNASTĘPNA STRONA JEST JUŻ... ZABLOKOWANA...:D:D:DKomusza cenzura czuwa....Jeśli pis wygra to tego typu zachowanie może stać się normą bo to pisi ludzie cos takiego robią.A wy do tego przykładacie swoje rączki.xxxJeśli chcecie coś napisac to edytujcie swoje posty z tej strony i dopiszcie jak ja to właśnie czynię.xxxxW każdym razie ja idę spać...:D:D:D:D:Dxxhttp://f.kafeteria.pl/temat/f1/muun-nie-podobal-ci-sie-temacik-p_6250800xman on the moon dziś Zrozum młocie, że 502 poza tematami shatyna to nie moja sprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę...nie jest ważne, że ludzie PO w tym konkretnym przykładzie okradają Polskę, ważne jest, że ktoś zgłasza pretensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, przekręcili i namieszalixxPodałem przykład? Podałem. Nie znasz dziennikarstwa polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiedzieli a autoryzowanej stacji? } o Robocizna w autoryzowanej dwa razy większa jak gdzie indziej.. 300 zł a 600 zł.. nie zdecydowałem się na autoryzowaną.. i tak po gwarancji. Za diagnostykę też, zatem jej nie odwiedziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sieci wrze
"Paranoja i spiski pokazała już czym jest i co co potrafi w latach 2005-2007 - na szczęście krótko było... A zrezygnowali wcześniej by ratować nie Polskę ale miliony budżetowych dotacji bo PKW nie przyjęła sprawozdania pis.. O czym w sejmie mówił Giertych w słynnej rozwałce Kurskiego. Pokazali też do do jakich bezczelnych kłamstw są zdolni by ukryć smoleńską kompromitację wawelskiego "bohatera". Totalnie mamią społeczeństwo gruszkami na wierzbie by nadal żreć z budżetowego żłoba i tworzyć mit "prezydenta tysiąclecia" . Desperacja jest maksymalna. Determinacja jest wielka przegrana oznacza koniec politycznych wpływów i milionów z budżetu na smoleńskie i polityczne mistyfikacje dla moheru. Cynizm w kaczej sekcie sięga zenitu . Nie dajcie się nabierać na kacze oszczerstwa i prymitywne socjotechniczne gierki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sieci wrze
"Paranoja i spiski pokazała już czym jest i co co potrafi w latach 2005-2007 - na szczęście krótko było... A zrezygnowali wcześniej by ratować nie Polskę ale miliony budżetowych dotacji bo PKW nie przyjęła sprawozdania pis.. O czym w sejmie mówił Giertych w słynnej rozwałce Kurskiego. Pokazali też do do jakich bezczelnych kłamstw są zdolni by ukryć smoleńską kompromitację wawelskiego "bohatera". Totalnie mamią społeczeństwo gruszkami na wierzbie by nadal żreć z budżetowego żłoba i tworzyć mit "prezydenta tysiąclecia" . Desperacja jest maksymalna. Determinacja jest wielka przegrana oznacza koniec politycznych wpływów i milionów z budżetu na smoleńskie i polityczne mistyfikacje dla moheru. Cynizm w kaczej sekcie sięga zenitu . Nie dajcie się nabierać na kacze oszczerstwa i prymitywne socjotechniczne gierki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
wszedzie na politic- cafele jest gateway ... a u shatyna tego nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w koncu nagroda za wierna sluzbe oraz donoszenie nalezy mu sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego większość jego tematów jest zablokowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żyłam w latach 2005-2007 i było normalnie.W naszym mieście np.trzy duże inwestycje. Jak można nazywać czyjąś śmierć kompromitacją? Stek bzdur i nieuzasadnionej nietolerancji /o nienawiści nie wspominająć/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
w Gdansku tel w ogole nie odp,w Wawie sygnal jest,ale nikt nie podnosi sluchawki.zadna sekretarka sie nie wlacza za 1.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontakt telefoniczny Zgłoszenia telefoniczne obłsugiwane są w dni powszednie w godzinach 8-18. 703 200 220 tel. stacjonarne i komórkowe opłata za min. połączenia: 1,05zł (1,29zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
musi byc to uboczny skutek nieutulonej nawet przyznaniem nagrody Aaaadama depresji Komorowskiego ...moze jak mu wrecza medal czekoladowego orla bialego , to mu minie a i wtedy cafele moze nieco popusci - jak na razie trzymaja sie zawziecie wycinki wszystkiego co im nie pasi , jak zydzi w 70 roku broniacy sie przed rzymianami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do o2 jest 150 namberow , a wiec dzwon po kolei , albo po pekaesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×