Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość Myrevin
Pytanie jakie wymagania mają szkoły z tych krajów. W takich Niemczech na przykład wystarczy chodzić do szkoły i się zdaje. Najwyżej za kiepskie oceny do gorszej następnej szkoły się dostanie.A jak jest w USA, kompletnie nie wiem. Że amerykanie mało wiedzą to wiemy, lepiej są za to przygotowani do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zycie jest najlepszą szkolą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Że amerykanie mało wiedzą to wiemy, lepiej są za to przygotowani do życia. x jak to malo wiedza ? a co maja sie uczyc historii ktorej ich kraj nie posiada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cyklu pytania retoryczne RAZa: co jest bardziej śmieszne - Kukiz, który jest na scenie politycznej od miesiąca i nie ma programu czy PO które rządzi od 8 lat i też nie ma programu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bu ha ha...Ewka jeździ tylko Pendolino. Dla tych, którzy nie chcą widzieć Ewki w pociągu pozostały przewozy regionalne lub tanie linie kolejowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ale ja sobie z tego wawciu zdaje sprawe,tylko ze np w przypadku jednego z zolnierzy z Nangar Khel na jakims niszowym forum,user obrazal jego i jego dzialanosc i facet go do sadu za pomowienia pozwal i gnojek sie wyplacic do dzisiaj nie moze,takze ja rozumiem,ze nikt sie shatynowskimi pomowieniami zajmowac nie bedzie,a taki Wronski juz w ogole,ale mowie roznie sie to zycie plecie i niech stary lepiej uwaza na slowa bo nigdy nic nie wiadomo,a tej jego renciny zawalowej nie starczy na to by zadoscuczynic za slowa jakby sie komus chcialo,nawet TOR mu nie pomoze gdy beda chcieli go znalezc ze sluzb chociazby i dla przykladu ukaracxxxCo to jest "rencina zawałowa"??:D"ze nikt sie shatynowskimi pomowieniami zajmowac nie bedzie"xxNie ma pomówienia jeśli są podstawy do określanie kogoś mianem kłamcy.I może sie nie ośmieszaj bido bo to już dostatecznie dzisiaj robiłaś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szukać mnie nie trzeba. Iftar zna moje namiary a więc wystarczy, ze zwrócą się z tym do niej.:DTORa też nie używam bo nie mam powodu do ukrywania się.To co tutaj piszę jest prawdą, nie posługuje się kłamstwem czy pomówieniem, bo nie mam takiego zwyczaju, w przeciwienstwie do np takiej otulonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz napisze,nie wiesz jakimi kontaktami i jaka dokladnie funkcje dalej pelni ten czlowiekxxWiem dokładnie tyle co ty, otulona, na jego temat. Jest emerytem. Taką pełni 'funkcje".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emerytem jest dopiero od 2013 r,czyli niecale dwa lata jakby ci to umknelo,gdy pozyskiwal swoje informacje na temat Smolenska byl czynnym funkcjonariuszem tajnych sluzb xxA mowa była o wypadku w Alpach w tym roku...:DTe twoje nieudolne próby manipulacji sa naprawdę żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam takich jak ty,zapedow do latania z donosami na kogokolwiekxxI ta żałosna próba pomówienia...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to tak mniej wiecej wszystko...Mam litośc i nie będe sie znęcał nad twoją marną osobą, otulona, chyba, że sama swoimi postami o to poprosisz...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa... I jeszcze jedno.Nie próbuj mnie straszyć bo wtedy kiedy tacy jak ten twój esbek mnie gonili i ścigali za działalność w podziemiu antykomunistycznym, to też się nie bałem.A więc tym bardziej i twoich gróźb, żałosnych zresztą, się nie przestraszę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w żadne podziemie antykomunistyczne. IMHO tylko. Zbyt to wszystko było infiltrowane przez Kiszczaka & Jaruzelskiego. To oni tym sterowali. I po Kiszczaku widać że najlepiej wylądowali. Sorry, ale nie tylko ja się na to nabrałem. IMHO ( podkreślam że to subiektywne). Jeśli wygra PiS... ( nie do końca uważam że to dobre...) mają szansę wypłynąć rzeczy takie że taki Shatyn był jednak tajnym bratem tych z SB, dlatego dziś broni ich potomków i spadkobierców. To tylko mój omam i spekulacja... bo sądy wolę omijać szerokim łukiem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście moim celem było codzienne skompromitowanie się. Oczywiście moich omamów nie umiem uzasadnić, tak że za w czasu... to było polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Otulona broni esbeka przed Shatynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeden SBek porządniejszy od Wałęsy... Taka to była dobra zmiana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn dziś Sorry gościu, za to co zgotowaliście polskiemu narodowi mam nadzieję że będziecie się smażyć w piekle. Brak rozliczeń,zbrodniarzy( Jaruzelski, Kiszczak) ponad prawem, każdy z was ma cierpienie ludzkie na sumieniu. I za to ( kreatury pokroju s nie wierzą w Boga, Ja łudzę się że jest...) może po prostu los was rozliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin wczoraj Shatyn dziś Sorry gościu, za to co zgotowaliście polskiemu narodowi mam nadzieję że będziecie się smażyć w piekle. Brak rozliczeń,zbrodniarzy( Jaruzelski, Kiszczak) ponad prawem, każdy z was ma cierpienie ludzkie na sumieniu. I za to ( kreatury pokroju s nie wierzą w Boga, Ja łudzę się że jest...) może po prostu los was rozliczy.xxxCzyli winni za to są ludzie narażający życie i zdrowie w opozycji antykomunistycznej a nie rządy które nastąpiły po 1990 roku głównie zresztą prawicowo kościółkowe i takie same parlamenty?Jak widze usiłujesz być tak samo żałosny jak otulona. Gratuluję. Udało ci się!Nie chlej tyle bo tylko ośmieszasz się publicznie durnotami które wypisujesz.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Shatyn wczoraj Aaaaa... I jeszcze jedno. Nie próbuj mnie straszyć bo wtedy kiedy tacy jak ten twój esbek mnie gonili i ścigali za działalność w podziemiu antykomunistycznym, to też się nie bałem. A więc tym bardziej i twoich gróźb, żałosnych zresztą, się nie przestraszę...smiech.gif p to nie sa grozby ,tylko ostrzezenie,ze jak sie za bardzo bedziesz panoszyl,to dla przykladu ktos cie za leb w koncu wezmie,poczytaj KC i KK wiekszosc twoich ostatnich wypocin podlega pod pare paragrafow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ po co to "usiłujesz być tak samo żałosny"... nie musisz być taki łaskawy. Jestem żałosny i jestem z tego dumny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie sa grozby ,tylko ostrzezenie,ze jak sie za bardzo bedziesz panoszyl,to dla przykladu ktos cie za leb w koncu wezmie,poczytaj KC i KK wiekszosc twoich ostatnich wypocin podlega pod pare paragrafowxx:D:DBzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto cie bedzie szukal i po jakiego grzyba? zreszta jakby ktos chcial cie znalezv,to ta cala NH,nie jest taka duza,wystarczyloby zapytac gdzie taki i taki mieszka,wydrukowac twoja facjate z sympatii i popytac,ale mi tajemnicaxxSama o tym pisałaś...x" jakby sie komus chcialo,nawet TOR mu nie pomoze gdy beda chcieli go znalezc ze sluzb chociazby i dla przykladu ukarac"x:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do twojej wiedzy na temat NHTa dzielnica to ponad 250 tysięcy mieszkańców.To raz.Na Sympatii mojej facjaty nie były.To dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×