Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
A teraz, zgodnie z sugestią Myrevina... Idę...No to PA xPS. Subtelnie czyli bez kultury a więc pożegnania się... Może i tak wg ciebie ale w moich kręgach kulturowych dobre wychowanie nakazuje pożegnanie... jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia niewraca1111
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
(PS. Subtelnie czyli bez kultury a więc pożegnania się...) p ejze,ejze pozegnalam sie a tu dowod P otulona_snem dziś (Nie. Bo tak jest.) p smiech.gif papa lapka.gif )) x x To nie jest pożegnanie wg ciebie? Bo wg mnie jest. p nawet wedlug ciebie Shatyn to jest POZEGNANIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po tym pożegnaniu wróciłaś i zaczęłaś dyskutowac...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Nigdy nie spotkalem,bardziej kulturalnej i ciekawej kobiety. xxNo to w "ciekawym" towarzystwie się obracasz.Już nie będe przytaczał słów które otulona napisała do mnie bo je znasz... Jeśli wg ciebie to najbardziej kulturalna osoba to mi po prostu smutno w jakim bagnie przyszło ci żyć...OK. Wiem. Przeprosiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I żeby nie było. Zaraz znowu wychodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam otulona z linkami? Nie ma?Nie może być!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest beka... Najpierw uważasz, że facet ma rację ale jak przyszło do wskazania linków na poparcie tych racji toi uciekasz... Beka na cztery fajery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaczelam dyskutowac tylko rzucalam zdaniami na odchodne xxA potem sie powinie człowiek pożegnac a nie wcześniej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie "lub" żegnać wczesniej. Twoja sprawa.Ale w normalnym świecie człowiek się żegna wychodząc a nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz sobie pójdę... Myślałem, że te linki jednak podasz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem... Przecież ci juz pisałem... To co z linkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie internetowe? Normalne tylko "e" wydanie. Niczym się nie różniące od tego papierowego...Ty naprawde masz jakieś dziwne kłopoty ze zrozumieniem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja mam strony "wsieci". Mam dokłądnie to co jest w wydaniu papierowym.Jak widze tego typu" wynalazki" są ci obce...:OI kto tu jest stara pierdoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide na to zebranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poparcie dla PO nie zejdzie ponizej OK. 20 proc. To zelazny elektorat profitentow systemu, ktorzy nie chca stracic przywilejow. Reszta to "ideowcy", fanatycy, wielbiciele PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poparcie dla PO nie zejdzie ponizej OK. 20 proc. To zelazny elektorat profitentow systemu, ktorzy nie chca stracic przywilejow. Reszta to "ideowcy", fanatycy, wielbiciele PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ttps://prawdaxlxpl.wordpress.com/tag/donald-tusk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,jak wrocisz to skonkretyzuj w jednym zdaniu poprawnie napisanym,czego wtym tekscie nie rozumiesz lapka.gif ))xxNie rozumiem dlaczego ten oficer podaje jako przykład, coś co się nigdy nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiS – 43,1% (+6,7) PO – 28,8% (-11,4) Kukiz – 15,1% PSL – 3,2% (-2,7) SLD – 2,6% (-0,7) Petru – 2,1% KORWiN – 2% (-2,2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybory, jak wynika z sondażu Estymatora dla "Newsweeka", wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość. Na PiS zagłosowałoby aż 36 proc. badanych - to o 3 punkty proc. więcej niż podczas poprzedniego badania. Dałoby to PiS 204 mandaty Drugie miejsce zajęłaby Platforma Obywatelska, która poprawiła swój poprzedni wynik o 6 punktów proc. - zagłosowałoby na nią 25 proc. wyborców. Partia Ewy Kopacz mogłaby więc liczyć na 134 parlamentarzystów.xNa trzecie miejsce spadł za to Paweł Kukiz, którego poparcie spadło aż o 9 punktów proc. i wynosi obecnie 20 proc. Ostatnią partią w Sejmie byłby PSL - ludowcy mogą liczyć na 6 proc. głosów. Poza parlamentem znalazłaby się NowoczesnaPL Ryszarda Petru, SLD, KORWiN i Ruch Palikota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była posłanka, żona dawnego polityka PO przyznała się w rozmowie z „Super Expressem”, że przeszła piechotą 300 km do grobu św. Jakuba w Hiszpanii. Modliła się za Polskę.x- To był czas refleksji, modlitwy. Modliłam się m.in. za wygraną Andrzeja Dudy w wyborach, za siebie, za rodzinę, za Polskę. Cieszę się, że Andrzej wygrał wybory – powiedziała „SE” Rokita po powrocie z pielgrzymki do Santiago de Compostela.x- Wymodliłam zwycięstwo Andrzejowi Dudzie – dodała.xDroga trwała miesiąc. Nelli Rokita szła w samotności.xByła posłanka PiS stwierdziła też, że myśli o powrocie do polityki.x- Chciałabym wystartować w jesiennych wyborach z list PiS. Najchętniej do Senatu – powiedziała.xx:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Shatyn wczoraj p to co podaja do wiadomosci publicznej oficjalnie media to jedno,a wiedza sluzb specjalnych na w/w temat to drugie,do mnie przemawia jak pisalam wczesniej wiedza,doswiadczenie zawodowe tego czlowieka,niz newsy z portali lub gazet,ktore maja ograniczony dostep do informacji tajnych w przeciwnienstwie do takich ludzi jak ten czlowiek,poza tym informacje podawane opinii publicznej celowo sa manipulowane lub ograniczane,lub podawane w taki sposob by celwo zamydlic lub rozmydlic sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co napisałaś otulona, wynika jednoznacznie, że wg ciebie, wszystkie polskie oraz światowe agencje informacyjne, portale informacyjne, prokuratura francuska oraz francuscy prokuratorzy, amerykańska agencja badająca przyczyny wypadków lotniczych itp, itd kłamią o tym, że wypadek w Alpach badają Francuzi a jedyne prawdziwe informacje na ten temat posiada emerytowany oficer z polskich tajnych służb i on wie, że robią to Niemcy.No cóż...No cóż...:ONawet nie wiem za bardzo co na takie dictum odpowiedzieć?:OMoże da się to wyleczyć? Może nie jest za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym,nikt normalny na swiecie po godzinie od katastrofy nie mowi o bledzie pilotowxxA o tym można by podyskutowac bo skoro wiadomo, że na lotnisku była mgła i widocznośc była nie większa niż 200 metrów a mimo to piloci postanowili lądowac a w każdym razie zeszli na bardzo małą wysokość, to bez większej znajomości tematu, może przynajmniej przypuszczac, że to był ich błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno..x"doswiadczenie zawodowe tego czlowieka,niz newsy z portali lub gazet,ktore maja ograniczony dostep do informacji tajnych w przeciwnienstwie do takich ludzi jak ten czlowiek"xxNie wiem czy wiesz ale taki człowiek ma dostęp do informacji tajnych ale... Dotyczących swojej działalności a nie ogólnych dotyczących wszystkiego.To raz.A dwa.Z prawa dostępu do wiadomości tajnych wynika na pewno jedno.Tzn to, że nie wolno mu ich ujawniać. I na ten warunek nie istnieją ograniczenia czasowe i jedynie sąd (i to nie zawsze) może go zwolnić z przestrzegania tajemnicy.A więc... No to już wiesz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę, co by tam się w Smoleńsku nie wydarzył... dopiero po pięciu latach ktoś ( to jest kuriozalne że nie prokuratury badające śledztwo) przegrał nagrania z czarnych skrzynek we właściwej jakości. Ergo, całą tą polską prokuraturę i specjalistów od katastrof należałoby rozgonić. "Kaczki im szczać prowadzać" a nie badać katastrofy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×