Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
Niestety nie zamyka bo gdybyś cokolwiek na ten temat wiedziała, to byś takich durnot nie opowiadała.Pilotów obowiazują tzw minima oraz dziesiątki innych nakazów i zakazów a piloci sporą ich część złamali.Ale wybacz. Po tym co napisałas, wykazując kompletny brak wiedzy na ten temat, rozsądku, myślenia, nie mamy o czym dyskutowac. Przynajmniej na temat wypadku lotniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temat jakości nagrań i sposobu ich przegrywania wypowiadał się wielokrotnie krakowski Instytut im.Sehna i pozwolisz Myrevin, że na ich opinii będe polegał a nie na twojej.A więc ty już też wiesz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba powinno być: " Wam kury szczać prowadzać a nie.... " :-P jak już cytujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle tylko Shatyn jest tu specjalistą od katastrof, wszyscy poza nim piszą bzdury i nic nie wiedzą. Stały punkt programu. Dziwię się (sobie też) że jeszcze ktokolwiek wdaje się w rozmowy z tym kretynem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja, w przeciwieństwie do innych mogę i potrafię podeprzeć się wiedza fachową w postaci wypowiedzi osób, fachowców od wypadków lotniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie parafraza Myrevin a zwykłe zmiany u ciebie spowodowane ochlejstwem alkoholowym. I tyle.Nie pij tyle, już ci wielokrotnie radziłem.A ty nic. Chlejesz i publicznie robisz z siebie idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wzdychanie "O bożełee" nic ci na to nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz jeśli chce ktos podyskutowac, ale merytorycznie i z argumentami to proszę.Rozmawianie z ludźmi którzy się na temacie rozmowy nie znają, uważają, że podpieranie się wiedzą fachową jest "be" lub ":D"mnie już nie bawi.Jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za zezwolenie ale się nigdzie nie wybieram otulona... A więc może nie zabieraj głosu na temat o którym nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za sugestie ale się nigdzie nie wybieram otulona... A więc może nie zabieraj głosu na temat o którym nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie otulona. Zmieniłem swoja wypowiedź zgodnie z twoja sugestią.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na twoją sugestię odpowiedziałem. Ale nie zrozumiałaś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rozumie każdy myślacy a reszta mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak nie zrozumiesz Myrevin a więc w trosce o te kilka twoich szarych komórek nie podam tych informacji.I tak jak napisałem powyżej.Albo konkretna, merytoryczna dyskusja albo sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy z tobą nie było merytorycznej dyskusji, a więc sobie odpuść. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jaki temat odbywa się dyskusja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj od tego postu (włącznie)..xotulona_snem dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam.Nie bardzo rozumiem dlaczego porównujecie te dwa zdarzenia.Dla mnie są skrajnie różne.Nie lubię również opierania swojego zdania na opiniach medialnych i co tam sobie ktoś wymyśli.Moje zdanie jest moje i jeśli dyskusja to tylko taka a nie wklejanie jakiś linków.Lubię po prostu wiedzieć z kim dyskutuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opieranie swojego zdania na opiniach medialnych jest bez sensu. Co innego z faktami czy opiniami ekspertów publikowanych w mediach.I chyba błędnie zrozumiałaś/eś. Nikt nie porównuje tych dwóch zdarzeń.Chodzi o twierdzenie jakiegoś oficera stawiające pod sporym znakiem zapytania inne rzeczy wypowiadane przez niego.A linki to argumenty bo dyskusja polega m.in. na wymianie argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że to twierdzenie oficera nie ma żadnego pokrycia w faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wiadac, z powodu braku argumntów prostaczki zaczynają usiłować obrażac...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Przypominam, tylko shatyn ma tu monopol na rację.xxA ten jak zwykle nie zrozumiał.Nie mam monopolu na rację ale za to potrafię swoje słowa uargumentowac, poprzec wypowiedziami fachowców itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to komuną cuchnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś bo ty nawet"jakis bylejakis" przy nim nie jestes "magistrze" fantastoxxTyle, że ja, w przeciwieństwie do jakiegoś tam oficera, pisze prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×