Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
otulona_snem dziś argumentow dostales od 7.00 mnostwo,ale jedynymi argumentami,ktore ty przyjmujesz sa pasujace tobiexxNie dostałem żadnego argumentu dotyczącego rzekomego śledztwa w sprawie wypadku w Alpach, prowadzonego przez Niemcy.Żadnego. Kłamiesz po prostu otulona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś A co mi tam jacyś "fachowcy". xxI myślę, że to właśnie podsumowuje sprawę.Proponuje, ze kiedy zachorujesz i pójdziesz do lekarza, żebyś mu takie coś właśnie powiedział...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale to komuną cuchniexxA co ci cuchnie i dlaczego? NA jakiej podstawie takie twierdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś to nie jest jakis oficer,a pulkownik z 30 letnim ponad stazem w sluzbach specjalnych bidusiu,ty z jego wiedza to jak zaba do lwa sie mozesz rownac xxTo prawda.Ale to co powiedział na temat prowadzenia śledztwa przez Niemców jest po prostu kłamstwem co udowodniłem na podstawie ogólnie dostępnej wiedzy.Facet po prostu kłamie i to nie ma nic wspólnego z jego wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś i najgorzej jak to gawniak sie do okretu chce przyczepic i podnosi larum plyniemyyy smiech.gif ,szkoda mego czasu i atlasu xxNie wpowinnaś się tak ostro oceniać.Po prostu jesteś głupia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr Wroński (prawdziwe nazwisko), ur. 1957 r. Absolwent Polonistyki UW i wieloletni funkcjonariusz aparatu represji państwa komunistycznego. Do SB wstąpił w okresie obowiązywania stanu wojennego. Początkowo służył w Biurze Techniki, po czym został zwerbowany do wywiadu komunistycznego i podjął służbę w osławionym Wydziale XI Departamentu I SB MSW zajmującym się zwalczaniem dywersji ideologicznej. Aktywnie uczestniczył w operacjach mających na celu przejęcie kontroli nad organizacjami podziemia solidarnościowego w kraju i za granicą. Po rozwiązaniu SB, został przyjęty do UOP, pracował m. in. na kierunku rosyjskim. Od 2002 r. w Agencji Wywiadu. Przez 6 lat przebywał na placówce w Londynie. Z agencji odszedł w 2013 r. w stopniu pułkownika. Jest emerytowanym funkcjonariuszem wywiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać taki komuch i esbek zwalczajacy polską, antykomunistyczną opozycję, jest dla otulonej wzorcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad ty mozesz wiedziec co robily niemieckie sluzby bo co powiedzieli ci na tvn?xxAle ja nic na ten temat nie pisałem, otulona.Natomiast napisałem że te słowa : "Po katastrofie Germanwings w francuskich Alpach Niemcy polecieli po rejestratory, które odplombowali oraz zbadali dopiero u siebie."to zwykłe kłamstwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet kłamie, żeby unaocznić jak powinno być w wypadku sprawy smoleńskiej.I tyle. Mówi też o chemicznych badaniach przeprowadzonych przez tajemniczych "niezależnych" chemików czyli w ten sposób chce podważyć badania prowadzone przez polskich naukowców z instytutu Sehna w Krakowie oraz badania polskiej komisji Millera.To żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad ty mozesz wiedziec co robily niemieckie sluzby bo co powiedzieli ci na tvn?xxW tej sprawie wiem tyle samo co ten oficer bo jako emeryt nie ma dostępu do informacji polskich tajnych służ a tym bardziej niemieckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam orange tak umilkłeś/aś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co kłamał w sprawie Smoleńska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
( Shatyn dziś Jak widać taki komuch i esbek zwalczajacy polską, antykomunistyczną opozycję, jest dla otulonej wzorcem... ) p jak widac nawet wsrod oficerow SB,zdarzali sie porzadni ludzie,poza tym nigdzie nie napisalam,ze ten czlowiek jest dla mnie wzorcem,wzorcem dla mnie moze byc moj ojciec,moj facet,moja mama,moja rodzina mowiac ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak cie przeceniłem otulona bo miałem cie, mimo wszystko za inteligentniejsza kobietę...Bo co wynika z tego co napisałaś.Wynika, że ów pan otrzymuje nielegalnie informacje (legalnie nie może bo jest emerytem) a potem te nielegalnie pozyskane info rozpowszechnia.Czyli wg ciebie jest przestępcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazaj z tymi pomowieniami o klamstwo,bo to jedynie niezawisly sad moze stwierdzic,a nie taki Shatyn na kobiecym forum,raczej watpie by sie toba ktos zajmowal,ale nigdy nic nie wiadomoxx:DSąd moze w sprawie karnej lub cywilnej a ja mogę ponieważ mam do tego podstawy.I stwierdzić kłamstwo moze każdy kto posiada podstawy do takiego stwierdzenia.A więc to nie jest pomówienie...I bardzo proszę poinformuj tego pana o tym moim "pomówieniu". Pośmiejemy sie z ciebie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty porownujesz wiedze,ktora czerpiesz z mediow,do informacji do ktorych mial dostep przez 30 lat pulkownik SB?xxNie. Porównuje swoja wiedze ostatnich wydarzeń do jego wiedzy na ten temat jako emeryta czyli bez dostępu do tajnych informacji. Dokładnie takiego samego człowieka jak ja tyle, że nie jestem byłym esbekiem zwalczającym opozycję antykomunistyczną jak on. I jeszcze teraz on za to bierze duże pieniądze, za to że zwalczał takich jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz... PAPA bo nie mam czasu na czytanie twoich bzdur i ich prostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn jak tam co dzis udowodniles pewnie nic ale i tak fajnie co:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn to chory człek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zwykly p***b a nie chory czlek gosc co odlecial w kosmos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a jak mozna dzien w dzien p******ic bzdury o tym samym przez 10 lat istnienia na tym forum. Iftar nigdy ci tepa p**do nie wybacze ze go tutaj przyprowadzilas ty d****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca1111
dam kazdemu 10 tys pln za adres shatyna uratuje was od niego pojade do niego i mlotkiem go zap*****le smiecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
(Wynika, że ów pan otrzymuje nielegalnie informacje (legalnie nie może bo jest emerytem) a potem te nielegalnie pozyskane info rozpowszechnia. Czyli wg ciebie jest przestępcą. ) p emerytem jest dopiero od 2013 r,czyli niecale dwa lata jakby ci to umknelo,gdy pozyskiwal swoje informacje na temat Smolenska byl czynnym funkcjonariuszem tajnych sluzb to raz,dwa jest takie powiedzenie,ze jak sie pracuje w sluzbach to nigdy sie od tych sluzb daleko nie odchodzi,nawet bedac na emeryturze,to ze oficjalnie jest na emeryturze nie oznacza,ze nie moze dalej pelnic w tych sluzbach lub innych jakichs funkcji,ale rzecz jasna takich informacji nikt nie poda do publicznej wiadomosci i nie wkladaj mi w palce,czegos czego nie napisalam,bo nie napisalam,ze jest przestepca,to ty napisales( dziwnym trafem wiesz co ja mysle) :D,jak rowniez to,ze jest klamca,zatem jeszcze raz powtorze zwazaj na slowa bo nigdy nie wiesz do konca kto ten topic czytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ma dziś festiwal obietnic na Śląsku. Aż się boję myśleć co ona jeszcze obieca do października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszym z przeanalizowanych przez Bremmera czynników jest edukacja. Afroamerykanie częściej niż osoby białe nie kończą szkoły, są częściej zawieszani i wyrzucani. Pada tu odniesienie do Polski. "Gdyby biała Ameryka była krajem, odsetek osób kończących na szkołę średnią byłby na poziomie takich krajów jak Wielka Brytania czy Finlandia; czarna Ameryka byłaby natomiast na poziomie Chile czy Polski" - pisze publicysta. x to na USA podsumowało...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ten Wielki Bredzista Mistrz Shatyn z takim uporem broni przegranej sprawy ? Jeszcze pół roku temu bronil Komorowskiego a za PO dał by się pokroić a tu ups wszystko co bronil piepszlo a ten dalej swoje :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×