Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czasemsmutna

Starania o dziecko na 2016

Polecane posty

Gość gość
Właśnie też wydaje mi się,że ona tam jest... W sumie robiona 6 dni przed @ ,testem o czulosci 10 ml ...mam tylko nadzieje,ze nigdzie nie ucieknie :-( Zostały 4 dni do @...I pewnie wtedy zatestuje jeszcze raz... o ile okres nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkkka
Dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej dziewczyny i jak u was testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilo223
Ja testuje za 3 dni. Poraz kolejny , mam nadzieje,ze ta kreska będzie wyraźniejsza... bo mam dziwne przeczucia na okres. :-( Jakieś tam objawy mam, piersi od wczoraj jakby twardsze i trochę bolą przy dotyku... ból podbrzusza... delikatny.. Sluz mam bialy lepki , uczucie mokrosci.Zmienne samopoczucie. senność. I to chyba tyle... Ale mogą być to objawy na ciążę, jak i na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa94
Ja juz robilam ten test i jest druga kreska ale prawie w ogole nie widoczna, jesli okres nie przyjdzie mam zamiar powtórzyć test za tydzień i mam nadzieję ze ujrzę druga kreseczkę. Nic nie wskazuje na to zebym miala dostac @ wiec jestem dobrej myśli, brzuch dalej czasami pobolewa leciutko, piersi powiększone ale nie bolące. Oczekującym życzę 2 kresek na teście a tym ktore dopadła @ powodzenia w nowym cyklu :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilo223
Jutro mam termin okresu... a dziś dostałam jakiegoś białego grudkowatego śluzu,jest go bardzo dużo... wargi sromowe mam mocno opuchnięte.. i wygląda mi to na grzybicę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Mnie dziś w nocy obudził ból brzucha taki jak na @ wstałam sprawdzić ale nie dostałam. Do @ mam jeszcze tydzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwonka25 mnie od kilku dni pobolewal brzuch, przez 3 dni tak jak na @ a jestem dopiero w 14 dc. Do tego zaparcia... Ale juz przeszlo. Nigdy tak nie miałam zeby mnie w innym czasie niż przed okresem bolal tak brzuch i to przez 3 dni ... Dzis juz piersi bolą Chociaz jeszcze dwa tygodnie do @. Moj maz mowi ze trzba test kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A tu jeszcze dwa tygodnie ;) w tyn czasie go nie bedzie bo maja robote na drugim koncu polski, biedaczek ;) Wam tez nie publikuje calych postow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Mam pytanie... 25 marca dostałam zastrzyk prygnol, starania, 28 potwierdzone że już po owulacji. 1 kwietnia test pozytywny. 4 kwietnia beta 4 ( normy < 0.5 ciaza) czy jeszcze jest nadzieja ? Okres mam mieć 8 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Gość any moze powtórz betę za kilka dni szansa zawsze jest. Ja mam teraz straszny zapierdziel w pracy wiec nawet nie mam czasu sie nakręcać wiec cierpliwie czekam co przyniesie koniec tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopzd p
Cześć dziewczyny czy któraś ma dobre wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
U mnie żadnych dobrych wiadomości przy toalecie miałam troszkę krwi na papierze włożyłam wkładkę narazie nic ale znając życie to @ sie rozkręci bo niemożliwe jest zagnieżdżenie dopiero skoro owulacje miałam koło 20 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcze od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze i wciąż mnie wywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie To nasz drugi cykl starań ....miesiąc temu byłam pełna entuzjazmu ,czułam wszystkie z możliwych oznak ciąży ...i 21.03 przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...cd.jestem w 22dc i wydaje mi się ,że i tym razem nici z fasolki ....czy myślicie ze na test za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście nie wytrzymałam ,zrobiłam test ,oczywiście wynik negatywny ....5dni przed @ to za wcześnie ale tak po cichu liczyłam na 2 kreche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Mi sie kończy wlasnie @ i juz sie poddaje jadę niebawem na urlop i juz w ogóle nie chce o tym myślec a wam życzę samych dobrych wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona25lat jak długo się staracie + ? U nas dopiero 2 cykl ... mimo to jestem zdolowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem nowa na forum. Od roku staramy się z mężem o dziecko i nic. Dodam, że mamy pięcio letnią córkę o którą również staraliśmy się 3 lata. Miałam nadzieję, że z drugim dzieckiem będzie łatwiej, a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecałam sobie ze test zrobię dopiero w poniedziałek ale oczywiście ....zrobiłam rano ...wyszedł negatywny ...teraz spojrzałam raz jeszcze i jest cień cienia drugiej kreski ...Ale tak słabiutko ze chyba tylko ja go widzę ....i dopiero po kilku godzinach ...miała tak któraś ???? Ps .powodzenia staraczki moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopzd p
Ja tak miałam po kilku godzinach wyszła druga kreska i to był Chyba 23 dc to był test strumieniowy. Po dwuch dniach zrobiłam test plytkowy i od razu.była druga bladziutka kreska.Teraz jestem w 6 tygodniu ciąży :-) Ps osobiście uważam ze testy strumieniowe są bardzo słabe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie dziś 23 dc ...nie chcę się nakrecac ta kreseczka...Ale narobiłam sobie nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
U nas teraz zacznie sie 5 cykl ale nie planuje nic mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 tal temu starałam się o swoje pierwsze dziecko. Analizowałam każdą rzecz, tak jak wy. Bóle, śluzy, temperatury. I tak przez 18 miesięcy. Byłam załamana. Wszyscy mieli mnie dosyć, a w szczególności mąż :-) W 19 cyklu poddałam się i od razu zaszłam w ciąże. Trzeba wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka32
Witajcie dziewczyny, mam 32 lata mój narzeczony 30 lat. Za ponad 2 tygodnie bierzemy ślub. Namówiłam mojego narzeczonego aby wcześniej starać się o dziecko, bo wiem, że tak łatwo od razu nie ma. Przez święta wielkanocne (25-29 marca) działaliśmy sobie w dzień w dzień (akurat miałam dni płodne ) A potem tak co drugi dzień. W sobotę 9 kwietnia zrobiłam test ciążowy, w razie czego bo miałam swój panieński wyszła tylko jedna kreska. Gdy 13 kwietnia miałam dostać okres, coś mnie tknęło i zrobiłam test ciążowy i wyszły 2wyrażne kreski. Teraz chce odczekać 3 dni i zrobić ponownie test, bo to nie możliwe, że za pierwszy podejściem nam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×